2024 21 birželio

21 thoughts on “Jūsų mėgstamiausia kavinė/baras.

 1. Atmenu prieš kokius metelius dvejus, 300 metrų nuo mano namučių, buvo toks baras pavadinimu Baras. Kuomet dar buvau penkiolikinis pacukas šiten budavo vadinamoji razlivuha, o jau po poros metelių eidavau šiten kaip nuolatinis klientas. Bare buvo tiesiog nuostabu: alus 2,30lt, skaniausia gyvenime duona su sūriu, du pulo stalai ir nė karto neįsivelta į konfliktus. Kagi, deja, tačiau šis aukso amžius baigėsi, atėjo sunkus laikai ir jau namais betapusi kaniušnia užsidarė. Buvo bekilę minčių "o kur mes dabar dėsimes?", tačiau šviesulis atsirado – 50m nuo mano namų dabar esti vietelė kurią maloningai vadinu "einam pas Edziką" (originaly "Admijara"). Žinoma, tai neprilygsta tam, kas buvo, tačiau tenkina basic instincts. Na, o jeigu prašnektumėme apie mums visiems žinomas kavines/barus, tai iš populiariųjų tinklo maloniai nuteikia Pizza Jazz, jauki, tamsi, intymi aplinka, bei atitinkama muzika yra kaip tik man. Ak, nepaminėjau, labai mielai šiten gėrimai geriasi, ypač kuomet turi pažįstamą barmeną ir kažkaip stebuklingai užsisakius 5 bokalus, sumoki už vieno kainą, niekaip neperprantu šio fenomeno 🙄 .

 2. "Kuba" flagmane visai nieko, kas orientuojasi į biliardą bei pulą.
  Aišku "Bixai" kam patinka visai kitokia muzika.
  "Būsi trečias" mmmm… dėl juodo alaus…
  "Šnekutis" pigus skanus naminis alus, galia, kad vietų nevisada yra.
  Ech gaila uždarė "Intro" bet kada buvo galima ten pasislėpt.

 3. Didele pagarba vienai uzeigai kuri vadinasi "Salia Kelio" ji yra salia Kauno-Vilniaus magistrales. Visada vaziuodami is atostogu prie Baltijos juros ten uzsukame.. Sioj uzeigoj turbut didziausi cepelinai visoi Lietuvoi, ir kainos palyginus labai menkos.
  Siaip daznokai lankomes CanCan, skanios ten picos.
  Veliau centre prie Neries yra uzeiga kaip ir po zeme, ten yra Boulingas bet pavadinimo nezinau.
  Ir aisq Kuba kai norim suzaist biliarda 🙂

 4. TOMAZZ rašė:

  Deje reiks tave nuliudinti didziausi cepelinai karmelavoje, briedziu uzeigoje, nors ta kavine salia kelio tikrai nebloga.

  Nebuvau Karmelavoje Briedziu Uzeigoje, bet kada nors pasistengsiu ka nors prikalbinti nuvaryti 🙂

Parašykite komentarą