2024 17 liepos

24 thoughts on “Kada baigsis krizė LT?

 1. Zveris rašė:

  Su tokiais lietuviais kurie nepalaiko valdzios viskas tik ilgiau truks. Tai neverkit del krizes nes patys del jos kalti ne valdzia.

  man atrodo Bubilius Tavo senelis

 2. prie ko cia kubilius? ne kubilius kaltas kad lietuviai tokie "bejegiai" isrenka valdzia senyvo amziaus zmones kurie bent kiek domisi o jaunimas… "ner uz ka balsuot" "vagys" " "ner ko man dometis politika nes niekas nepasikeis" ir pan ir t.t man ziauru ziuret kaip uzsinieciai jauni ir tai eina balsuot ir pareiskia bent sioki toki susidomejima 🙂 o kurie nebalsavo ir nesidomi tai geriau ir tylet ;]

 3. Jei pasidomesit betkurios salies istorija visose budavo ekonomikos palikimas tada nusmukimas. Ir vel pakilimas. Ir taip be galo. Negali visa laik augt tai tylekit ir kentekit. Tylejot kada viskas buvo gerai. Niekas negyre valdzios kada ji dave pinigu. Dabar atima tai visi verkia. Idomu ar ir gyvenime esat tokie. Viskas gerai gerai su zmogum, praleidziat daug geru akimirku. Viena diena susipykstat, ji isvadinat vagim, durniu, b*biu ir t.t. Isdauzot jo namu langus ir begat pas kita? Nesvarbu kas buvo pries tai ane?

 4. Zveris rašė:

  Jei pasidomesit betkurios salies istorija visose budavo ekonomikos palikimas tada nusmukimas. Ir vel pakilimas. Ir taip be galo. Negali visa laik augt tai tylekit ir kentekit. Tylejot kada viskas buvo gerai. Niekas negyre valdzios kada ji dave pinigu. Dabar atima tai visi verkia. Idomu ar ir gyvenime esat tokie. Viskas gerai gerai su zmogum, praleidziat daug geru akimirku. Viena diena susipykstat, ji isvadinat vagim, durniu, b*biu ir t.t. Isdauzot jo namu langus ir begat pas kita? Nesvarbu kas buvo pries tai ane?

  Kada buvo gerai?

 5. Zveris rašė:

  Tada kai taves nebuvo. Dink man is akiu 😀 Nusibodo su tokiu kaip tu man diskutuot. Matos nieko toliau savo nosies nematai.

  Tai tu dar gyvenimo nemates ir bandai cia kazka irodyt. Sneki, kad sneketum, nors realybeje mazai tesigaudai. Kada buvo gerai? Prie Vytauto? Tarybu sajungoj? Gal nebeklausyk tu savo mociutes pasaku.

 6. Dariukas rašė:

  Nep*sk tu man proto ka man daryti. Taip viskas blogai. Bet as vienas is tu kuris Lietuva vistiek myli ir vengiu kazkaip to uzsienio 😉

  Is to kaip kalbi tikrai taip neatrodo

 7. Tuomet tiesiog blogai atrodo. Baigiam ta pletojima beprasmi. As turiu savo nuomone, tu savo. As savos tikrai nekeisiu. As isgyvenu gerai Lietuvoje, bet siaip joje labai daug bedu, kurios susitvarkys po labai ilgo laikotarpio.

 8. viskas bus gerai, sunku tik zmonem kurie neturi santaupu arba tie kurie turi finansiniu isipareigojimu, mano galva po keliu metu bus ryskus pagrejimas, jau dabar stabilizuojasi po truputi eksportas dideja [url=http://www.mysmiley.net/free-aim-smileys.php][/url]

 9. Baigsis dar negreitai. Dar ir negimę lietuviukai kai suaugs patirs dabartinę krizę. Didžioji depresija trukobeveik 20 m, Japonijos depresija trunka jau 20 metų, Europoje ir Amerikoje krizė truks dar kelis dešimtmečius – kol sukauptas skolų kalnas bus išmokėtas, kol skolininkai bankrutuos arba kol visas skolas sunaikins hiperinfliacija.

 10. Dabartinę krizę patirs ir šiandien dar negimę lietuviai kai suaugs. Šiuolaikiniai valdininkai ir centriniai bankai sugeba užtęsti krizes kelis dešimtmečius. Didžioji depresija truko devyniolika metų, depresija Japonijoje tęsiasi jau dvidešimt metų.

  Europoje ir Amerikoje, tuo pačiu ir Lietuvoje, krizė nesibaigs dar keliasdešimt metų.

  Tiek užtruks grąžinti sukauptas skolas, arba atsikratyti skolų bankrotais ir hiperinfliacija.

 11. Midis rašė:

  jei balsavot tada jau suprantu galit reikst nepasitenkinima valdzia 🙂 o kurie nebalsavo ir nesidomi tai geriau ir tylet ;]

  Jei už tuos vagis ir apgavikus balsavai tai ir tylės pasislėpęs. Kaip rinkėjas esi atsakingas už savo atstovų godumą ir aferas.

  Aš už jokius šunsnukius nebalsavau, manir gėdytis nėra ko, ir savo kritiką galiu oriai pareikšti.

  O štai jei balsavai, tai ir nėra ko skųstis – turi savo atstovus vagių gaujoje ir džiaukis

 12. Noreciau tiket, kad stabilizuosis padetis po 2-3m, o prades vel kilt po 5m. Bet nieko negali zinot, gal is sito meslo visai nepakilsim, kalbu ne tik apie LT, visas pasauly tas pats sudas, tik kitokiom formom ir mastais.

 13. Vaje… dabar galvoju ne apie tai, kada baigsis krizė, tačiau kokia bus padėtis lietuvoje, kai šildymo kainos augs ~17% (O gal daugiau?) ir po šios žiemos mūsų liaudis taps dar labiau nuskurdus ir labiau pavargus nuo esamos situacijos 😕

Parašykite komentarą