2024 21 gegužės

17 thoughts on “Kailiniai

 1. Na, kadangi video senas kaip žemė, tai ir žiūrėt antrą kart nesinori. Atminty išlikęs. Šiaip aš asmeniškai esu prieš, ne tik todėl, kad ten juos gyvus nulupa, bet ir šiaip man negražu. O tie kurie nešioja – jų reikalas, man nei šitla nei šalta, visgi mėsą valgydama lygiai tokią pačią skriaudą tiem gyvuliam darau.

 2. Aš dievinu kailinius, esu prieš tik dėl žiauraus elgesio su gyvūnais.. nes jei nesi vegetarė tai visiškai sutinku su banshee..
  ar juos suvalgom ar apsivelkam manau didelio skirtumo nėra, jau senai nustojom valgyti tik tam kad išgyventume, maistas dabar jau ir malonumas tai kuom kailiniai blogesnis, matėt kaip karve papjauna mėsai? manot jai skauda mažiau negu tiems švelniakailiams žvėriukams? toks jau šis pasaulis, tik manau, kad užmušinėti galima ir humaniškiau, kad jiems neskaudėtu bent priš mirtį.. o jei nuo to nukentės kailinių kokybė ka jau padarysi..

 3. Man kailiniai ne tiek nepatinka, kiek yra šlykštūs.
  Nesvarbu, tai tik kailio imitacija ar tikras kailis — tai bjauru. Fui.
  Veu.

  Dėl skonio, žinoma, nesiginčijama — kam nors jie galbūt ir gražūs, bet va dėl šilumos… Ne akmens amžiuj gyvenam, kad vienintelis toks šiltas apdaras būtų gyvūno kailis.

 4. Aišku,už.
  Toks jau pasaulis. Teisingai kažkas sakė, kad pjaunama karvė, kiaulė, višta ar triušis ne mažiau kankinasi. Taigi.
  O jei kam vistiek tai nepatinka, gi galima rinktis dirbtinius kailinius, kurie iš pažiūrėjimo nė kiek nesiskiria nuo tikrų. Aišku, kiekvienam pagal skonį. Bet žiemą, kai lauke -15, nėra nieko geriau.

 5. O kurdama ir naikini. Zverys, bjaurybes, savanaudziai mes esame. Turbut del to ir toliau evoliucionuojame sioje zemeje. Jei tu nespirsi- tave suspardys. Bjaurybe as, ane? 😉

 6. Voveryte rašė:

  Aki~lan~da:) rašė:

  Aišku,už.
  Toks jau pasaulis.

  Nepamiršk, kad tu irgi kuri pasaulį.

  Galbūt. Bet to, kas žmonijoje vyrauja tūkstančius metų (šiuo atveju – gyvulių skerdimas bei kailių naudojimas), atsikratyti sunku. Na ir kas, jei aš būsiu vegetarė, nenešiosiu kailinių ir pan., bet visi žmonės aplink tai darys. Ir tai yra DAUGUMA. Kad ir koks gražus bei skambus būtų šūkis "pradėkime nuo savęs", šiuo atveju jis nepadės.

 7. Aki~lan~da:)":h4w04p54] Voveryte rašė:

  [quote="Aki~lan~da:) rašė:

  Aišku,už.
  Toks jau pasaulis.

  Nepamiršk, kad tu irgi kuri pasaulį.

  Galbūt. Bet to, kas žmonijoje vyrauja tūkstančius metų (šiuo atveju – gyvulių skerdimas bei kailių naudojimas), atsikratyti sunku. Na ir kas, jei aš būsiu vegetarė, nenešiosiu kailinių ir pan., bet visi žmonės aplink tai darys. Ir tai yra DAUGUMA. Kad ir koks gražus bei skambus būtų šūkis "pradėkime nuo savęs", šiuo atveju jis nepadės.Tingiu ginčytis. Bet tokių kaip tu, galvojančių šitaip, yra dauuuug , ir jeigu jūs visi stengtumėtės, galbūt ta dauguma virstų tik puse visuomenės 😉 Na, bet matau, kad kailiniai Jums svarbiau nei gyvūnai.

 8. Skipper rašė:

  O kurdama ir naikini. Zverys, bjaurybes, savanaudziai mes esame. Turbut del to ir toliau evoliucionuojame sioje zemeje. Jei tu nespirsi- tave suspardys. Bjaurybe as, ane? 😉

  Apie ką tu?

 9. Voveryt, nereikia ginčytis, reik diskutuot 😉 Tarp kita ko, aš labai myliu gyvūnus ir tikrų kailinių nenešioju. Bet ir nesu prieš tuos, kurie nešioja. Aš tik noriu pasakyti, kad nustoję naudoti kailį, visvien žudytume gyvūnus.

 10. Aki~lan~da:) rašė:

  Voveryt, nereikia ginčytis, reik diskutuot 😉 Tarp kita ko, aš labai myliu gyvūnus ir tikrų kailinių nenešioju. Bet ir nesu prieš tuos, kurie nešioja. Aš tik noriu pasakyti, kad nustoję naudoti kailį, visvien žudytume gyvūnus.

  Tai zinau..
  Nieko, neuzilgo nebebus, ka zudyt. visi busim veganais ;D

 11. patinka kailis , kuris akivaizdziai atrodo dirbtinis, nes kai pamatau, ka nors devint kailius pirma mintis buna – o! – is urvo katik islindo, – labai jau necivilizuotai atrodo,
  gaila man tokiu zmoniu, su kailiniais ir tuo labiau gyvunu

 12. Voveryte rašė:

  Aki~lan~da:) rašė:

  Voveryt, nereikia ginčytis, reik diskutuot 😉 Tarp kita ko, aš labai myliu gyvūnus ir tikrų kailinių nenešioju. Bet ir nesu prieš tuos, kurie nešioja. Aš tik noriu pasakyti, kad nustoję naudoti kailį, visvien žudytume gyvūnus.

  Tai zinau..
  Nieko, neuzilgo nebebus, ka zudyt. visi busim veganais ;D

  Yeah right.
  Nesu prieš kailinius.

Parašykite komentarą