2024 24 birželio

54 thoughts on “Kaip apsisaugoti nuo vagių?

 1. Nesijaudink kas nores apvogti tavo buta, nama ar dar ka, tai ir padarys bet kai jusu nebus. Tobuleja spynos – tobuleja ir vagys kurias jie atrakina, taigi niekas nepades nuo tokiu kurie ismano savo darba. O uzsirakink duris ir neilys kokie smulkus vagisei ar dar kas, kas nores lengvai pasipelnyti.

 2. Na jo, is esmes, teisybe sakai – kokie vagys-megejai neapvogs, jei imsies saugumo priemoniu normaliu, o profai tai jau zino sistemas ir kaip jas apeit. Bet tie profai i siaip sau butus ir nesivargina uzeit manyciau

 3. Smash rašė:

  Na jo, is esmes, teisybe sakai – kokie vagys-megejai neapvogs, jei imsies saugumo priemoniu normaliu, o profai tai jau zino sistemas ir kaip jas apeit. Bet tie profai i siaip sau butus ir nesivargina uzeit manyciau

  Pirmiau jai tu nieko neturi namie tai pas tave ir neis :))ir t.t. na viska apie tave suzino. Tada ir apiples, o jai taip padaryti pavyko kreipkis i to miesto berniukus ir tau tikrai pasakys kas jai zinoma ne patys ar ju draugai padare bus. Neturi turtu – nelaikai viska kojneja tai gali net nesirupinti kad apiples nebent kokie iseja is zonos ar pacanai.
  P.S viskas su zine buna.

 4. Auksaplaukė rašė:

  O labai yra ką vogt iš tavęs? Profai nesivargins, smulkūs tingės i trečią aukštą lipt ir šarvuotas duris laužt. Relax, take it easy 🙄 Ir manau aš pati pasakysiu tėčiui, kad man nupirktų dujinį pistoletą, nes nežinai kada gali atsitikti man kas nors.

 5. Kiek tau metu vaike ir is taves nera nieko vogti kaip aprasei, juk kekvieno normalei dyvenancio lirtuvio bute, name, tai yra ir dar daugiau. MAtau dar mazas amzius tai ir atrodo viskas va taip.

 6. Aš net nesugalvočiau taip girtis 😀 pas mane dar ir kolonkes visas išneštų, telefonus, puodukus, lėkštes, šaukštus, šakutes, čiaupus nurautų, tušinukus, tuoletinį popierių, gaiviklį… čiuju artimiausiu metu paprašysiu mamos, kad zenitines raketas nupirktų, nes bijau, kad viso mano lobio neišneštų….

 7. Primatas rašė:

  Prisiminkime kad cia iki 16 daugumai nera, o tai ko noret, koks amzius ir toks protelis, tokie ir klausimai, loginis mastymas.

  o tu taip kiekvienoj temoj ir varysi, kokie cia visi mazvaikiai ir koks tu rimtas ir didelis dede ?

 8. tipo kietas rašė:

  Šarvuotas duris įsidėk, grotas ant langų, signalizaciją įsivesk ir ant laukinių durų pasikabink lentelę "vogti griežtai draudžiama".

  i tema atsakyta labai aiskiai panike… arba uzsidek tokiiii kaip uzrasa ant duru "saugokites pikta panike jeigu isilaushite uzsciulps jus negyvai"… manau tikrai atbaidytu kiekviena…

 9. Someone rašė:

  Ir manau aš pati pasakysiu tėčiui, kad man nupirktų dujinį pistoletą

  Tu net gaiduko paspaust neistengtum 😆 Tikiuosi tavo tevas normalus ir jam tai butu panasu i poksta.

  Ir tiksliai nepamirsk duru su sluota uzremt is vidaus

 10. Oni, čia einama link to kad ne fiziškai nepaspaustų o pabijotų šauti į žmogų.

  o panikės tema.. tai nereali, eina sau.. man net ašaros bėga iš juoko. Siaubas.. namų kinas 😆 ne nu čia nerealu anekdotai

 11. efektyviausia butu trys dalykai:
  1mas-Sarvuotos buto duris.
  2tras-Laiptines duris su kodu ar uzraktu
  3cias-pwz "falcksecurity" namu apsauga-signalizacija.Jei koks isilauzimas apsauga atvaziuoja max per 5min.

 12. tyčiojies? :DDD mano draugui buvo toks dalykas: atvažiavo giminės, turėjo raktą, bet nežinojo kodo signalizacijos. Nu nesuvedė jie ten nieko, išsikrovė daiktus, pasidarė kavos, atsigėrė, nuėjo kas kur ir po kiek laiko atvažiavo apsaugos mašina.

 13. Boxeris rašė:

  tyčiojies? :DDD mano draugui buvo toks dalykas: atvažiavo giminės, turėjo raktą, bet nežinojo kodo signalizacijos. Nu nesuvedė jie ten nieko, išsikrovė daiktus, pasidarė kavos, atsigėrė, nuėjo kas kur ir po kiek laiko atvažiavo apsaugos mašina.

  tai gal lieva firma kokia. "PasvalioNaMuApSauGa"

 14. nu kaip, paprasti marozėliai užsipis vien perskaityt kol bandys, o kad dar raktą pasigamintų irgi neįtikėtina. Na, o profesionaliems nėra ką nešt, nes dėl namų buities įrangos, tokie nevargsta.

 15. Boxeris rašė:

  nu kaip, paprasti marozėliai užsipis vien perskaityt kol bandys, o kad dar raktą pasigamintų irgi neįtikėtina. Na, o profesionaliems nėra ką nešt, nes dėl namų buities įrangos, tokie nevargsta.

  tu klysti mano tevukus apvoge paime kompo deze namu kina ir visus 20 tukstanciu litu tevukas turejo moketi atlyginimus uz juos ir jau 1 metai kaip neranda vagiu nors buvo sarvuotos durys vadinasi buvo nebuvo paprasti vagys tai buvo profai tai faktas tas kad namu kina voktu 😛

Parašykite komentarą