2024 23 birželio

20 thoughts on “Kaip atgaivinti plaukus

 1. Manau, reiktų išbandyti aliejus tau:
  Kokosų aliejus – vienas iš geriausių dalykų plaukams kuriuos aš esu išbandžiusi, naudojau, naudoju ir naudosiu. Tik reikia nusipirkti tikrai geros kokybės aliejų – virgin coconut oil ir sąžiningai teptis kas keletą dienų bent kelias savaites, kad pasimatytų poveikis, įtrinti skalpą ir po to visus plaukus. Aliejų ištirpinti šiltame vandenyje, jokiu būdu ne mikrobangėje (nes kokosų aliejus yra kietas, jei ką 🙂

 2. Kokosų aliejus:

  Kokosų aliejaus tikrai lengvai galima gauti, tik paieškoti reikia (sveikos gyvensenos parduotuvėse, kai kuriuose maisto parduotuvėse)

  Maroko aliejus:

 3. aha neturi dabar ..bus tik po poros savaiciu..as jajobos dar naudojau galiukam irgi visai nieko ..ir alyvuogiu aliejaus kaukes su sviestmedziu…o kokosus dabar tepu and siplautu plauku..tik reikia labai mazai ir atsargiai kad riebaluota galva nevaiksciot 🙂

 4. susireguliuoti mityba, gerti papildus (nakvisu aliejus gerai daiktas plaukam), daug vandens, saugoti nuo salcio ty butinai nesioti kepure, vengti feno, tiesinimo, butinai deti aliejines kaukes bent karta per savaite (as darausi su alyvuogiu, ricinos aliejais ir kiausinio tryniu :), karta per diena gali pamasazuoti galvos oda su mediniu sepeciu.
  as tai problemu del plauku kaip ir neturiu, bet pastaruoju metu issausejo kazkaip, kartais pasielektrina, tai jauciu reikia daugiau kaukem palepint..

Parašykite komentarą