2024 19 balandžio

153 thoughts on “Kaip išvaryti, atbaidyti piktasias dvasias?

 1. tuoj įvarysit visiems marias prietarų , nešios kišenėse svogūnus su česnakais , o kas dar bus įdomiau – jais ir išsitrins. tada ne tik dvasios
  bet ir parazitai grius kaip dalgiu pakirsti(aš čia tik pajuokavau)

 2. jei galingas vampyras (oi nemėgstu šio termino, bet švietimo tikslais) tai suvalgys visą iki pat kulnų , net ir savaitinės kojinės nepadėtų. nuo smulkių mėgejų gal būt.
  tai čia tik pasekmės. siela prieina ir prie šio klausimo išsprendimo.
  arba pirmyn arba ligonis ir ilgam.

  yra sielų jaunų, jų energetika stipri , atlaiko. gali globėjai padėti.
  yra sielų vyresnių , kurioms pačioms kapstytis reikia kai gauna smūgius.

 3. Geras..
  dar karta perskaiciau ir netycia pastebejau, kad lotosas atbaido piktasias dvasias…
  Senais laikais su tikrais indiskais lotoso smilkalais is dumu padarydavau rata alink save.. viena priel laikrodzio rodykle sakyydama „tegul praeities seseliai negrizta” ir viena pagal laikrodzio rodykle sakydama „tegul sis ratas saugo mane nuo blogio ir pavydo”, veliau visus savo kambario kampus apsmilkydavau tais smilkalais irgi tarsi padarydama rata ir sakydama „cia man niekas negresia, cia as saugi”, pries tai nusiprausdavau, uzsidegdavau (tik degtukais!) balta zvake ir net po to ritualo jos neuzgesindavau, leisdavau sudekti ir uzgesti paciai, is po ritualo praktikuodavau samones atjungima (nei vienos minties galvoje).

  Ka manot apie toki varianta?

 4. bet kuris veiksmas padeda susikaupti , susikoncentruoti. tam skirtos apeigos , ritualai. turime tikslą , mintį ir pasiekiame rezultatą. dar jei šie dalykai iškyla iš praeitų gyvenimų tai išvis gražu

 5. Chm asmeniskai 🙂 (baltus arklius ir tunelis maciau tik kai turejau temperaturos kritine riba 42 (tokia stadija kai visas degi praktiskai)) na taip nesiginu save is sono gulinti vandenyja maciau, bet po to nieko neatsimenu nei jokios tamsos ar kazko panasaus. Po to gal po kokiu 3 ar 4 metu pradejau sapnuot viena sapna (3 metus butent viena vasaros menesi ir tapacia nakti sapnavau) Stoviu ant kazkokios krantines ziuriu i uosta i bangas kaip jos dauzos i krantine tada soku ir neriu i ja isneriu prie kazkokios kvadratines betonines salos toje saoleje buvo tokia senovine pilies siena apgriuvos o prie tos sienos senoves kario skeletas su sarvais ir kardu as prieinu prie jo ir pakeliu salma nuo jo galvos ir jis lyg subyra tada vel neriu i vandenyna (ir cia 2 metus taip sapnas nutrugdavo, o kai ejau treciu metu) tada jau islipu kazkokiam krante nueinu i kazkoki kaima i pati centra ten ant tokio namo pakabinta lentele as je perskaitau kazkokia nezinoma kalba ir viskas, pabundu ir nuo to laiko isvis nebesapnuoju. O ir siaip mano mamai buvo sustojus sirdis jaunystej bet tai pogi ja atgaivino. Neperseniausiai gal pries tris menesiu kai susitikau mama atlekusia darbo reikalais i musu lietuvos sostine (as visada ant kaklo nesioju sidabrine grandinele) man pasake kad perisciau ja masgu ir taip nesiociau o kodel ir kam sake neklausinet. Tei va cia tik maza dalis mano nutikimu tokiu.

 6. pasigilink , gali būti kad tai buvo tavo paskutinis gyvenimas . pamatei save
  paskutinėj būsenoj , o kaime perskaitei užrašą kad AtA. ir tokiu būdu siela nusiramino. daug vilčių ir išgyvenimų kai lieki vienas leisgyvis tolimoj ar svetimoj šaly.

 7. skaičiai mažai ką reiškia. Vienas dalykas kai n gyvenimų atvarai žemėje , kitas kai iš kažkur atlėkęs tik vieną praleidi. Visi gyvename kad pasiekti tobulumą , t.y. daug išmokti ir suprasti , atrinkti esmę.
  Kada supratote žodžius ” ir iš akmenų sūnus prikelsiu „. Svarbiau yra sielos amžius

 8. as pati kazkokia susenusi nuo mazumes jauciuos.. megstu ka nors leptelti ir pasakyti „zinai.. jaunute as, naivumo nepraradus..” bet realiai naivumas dar ankstyvoj paauglystej isgaraves.. kazkaip kartais net neidomu.. ypac geras buvo vieno draugo apibudinimas-pastebejimas „sesiasdesimtmete su vaiko sirdim ikalinta jaunos merginos kune”
  Cia kazin nuo ko priklauso, kad tokia sena vidumi jauciuosi? nuo auklejimo, isgyvenimu, charakterio.. ar sielos amziaus?

 9. O taip ir yra. Jei yra tikslas kažką nuveikti o ne prisidirbti , yra įjungtas režimas laukti kažko. Visi kiti dalykai eina į paskesnius planus.
  Jei prisiminsit , tai prieš mėnesį rodė per tv apie mokinuką , kuris įlipo į taksi . Ką ir kaip jis kalbėjo stebėjosi net vairuotojas.
  Senesnės sielos ,kaip minėjo sparnuotoji, yra senukas(ė) jauname kūne . Protas galėtų susirasti sau žaisliukų bet sielai to nereikia.
  Mokykloje tokius vaikus vadintų melancholikais, flegmomis, temptų pas medikus ir aiškintūsi kas jiems netvarkoje. Kiti gi laksto galvom ir yra priimama tai kaip norma. Taip pat reikia atkreipti dėmesį į tai kad visi gyvi atstovauja skirtingas stovyklas.
  Mes mokinam , mus mokina , taip ir sukasi ratas

 10. Dar vienas idomus faktas.. Pagal ta pati pitagoro kvadrata apskaiciavau zmoniu, su kuriais galiu buti savimi sielos amziu.. mano kaip minejau 11 o draugu virs 10 🙄 Panasios sielos panasus mastymas ir suvokimas?

 11. Čia skaičiuoti nereikia. Pamatai ar jie tave jaučia , ar jų gyvenimiškos smulkmenos pirmoje vietoje. Tai ko gero vadinama dvasiniu ryšiu.
  Yra ir taip kad pav. mūsų tėvai daug jaunesni nei vaikai. Kaip pav. palyginimui- 100 tūkst. ir keletas milijonų metų. Gyvenimų skaičius panašus. O kas tada skiriasi? Kas sudaro tą gyvenimišką bagažą?
  Ar ne kuriozas kad tėvai būdami jau pensininkais išlaiko ir save ir vaikus. Jiems užtenka energijos viskam, o vaikams. Atrodytų kad palaidai leidžia laiką, truputį pakruta ir taip pavargę, lyg lauką bulvių nukasę.
  Matyt kuo siela didesnė tuo ji turi daugiau ryšių su kitais pasauliais.Visur sprendžiami klausimai. Ir tenai ir čia. Jaunai sielai dabar geriau ir lengviau. Daug taisyklių, nurodymų ir mokymų. Tik prisilaikyk.
  Kokius penkis ar daugiau tūkst. metų atgal taisyklės paprastos – kirvukas į tarpuragį ir viso gero. Kodėl duodami įsakymai ( nors daugelis juokiasi )
  ogi tam kad prisilaikytų. Pasakyta kad turime rinkti o ne barstyti , tai mūsų sielos dalys, galbūt esmė.
  Diskutuojama klausimais „pirmas kartas su anuo ar su kitu , o gal geriau prieš tai su šituo?” Labai gyvenimiškas dalykas – aš noriu jis nori bet bijom. Kur lenda ir kas bus toliau? Taip siela išbarsto save tai su vienu tai su kitu , iš čia atsiranda ilgesys, nes dalis liko kitame ir kaip susigrąžinti. Neatrėši peiliu ir nepasakysi ‘ oi čia mano , atiduok” . Panašiai kaip magijoj atimamos dalys, su purvu sumaišomos jos pūna. Tada siela serga , žmogus serga. Liežuvį galima palaidyti , pašmaikštauti , bet reikia sekti kas galima kas ne. Drąsinti kokį žioplį kad padarytų tai nuo ko pats nudegei tikrai nėra gerai. Jei pasakyta kad tai nuodėmė tai reiškia jog taip ir yra. Maumonėlis ne visada gerą košę verda.
  Tai ne moralas jei kas taip pamanytų ir ne prieš diskutuojamas temas , tai balansavimas , tai gyvenimiškoji mistika.

 12. Kad jau prakalbai apie sexa.. yra gera hipotezė..
  Bioenergetikai irodineja, kad keisdami partnerius, santykiaudami su nemylimais mes is jų susirenkame ligas ir tai kas bloga. Jei sakykime sutuoktiniai nemyli vienas kito, ju netgi tokios ligos kaip artritas, problemos su sirdim ir t.t. supanaseja.. Jei pora myli vienas kita, tai juos tarsi apgaubia skydas nuo visko, sveikstama nuo ligu ir t.t.
  sia tema parasytos kelios knygos.. kiek zinau yra ir lietuviu kalba.

 13. na kad to žodžio lyg ir neminėjau ,bet gerai kas suprato. Svetima energija , kaip pav. ligos (biški rimtesnės) atrodo kaip šalta gliti masė. Kaip Fėja minėjo , tuo užsiimdami , ta mase ir dalijamės. Skolinamės iš kito , kitam paskolinam. Vienu žodžiu vyksta platinimas.
  Įrodymų jau nereikia nes medikai tai patvirtina ir rėkia netgi.
  Dabar įsivaizduok- vienas su gražia energetika , kitas su patręšuse. Kas liks? Abu murzini ir ilgai atsiplaudinės. Jei tik su vienu tokiu individu visą laiką , tai pasikankinus gerai , jį galima už ausų ištraukti. Ar ne apie tai religija mokina? Prisilaikyti švaros. Kaip ir tada , kai tikintis netinkintį patraukia į savo pusę, sakoma kad dalis kovos laimėta.
  Gydymas vyksta visada kai neprieštaraujama tarpusavio santykiuose , kai vienas kitą bando suprasti ir numatyti iš anksto žingsnį į priekį.Malonė. Kas prisimena kieno tai žodžiai: ” malonės bet ne aukos …”.
  Atsivėrimas iš vidaus. Geriausiai supranta vienas kitą kurių struktūros panašios. Net be žodžių. Bet dažniausiai renkamės visai priešingus polius nes traukia kaip magnetas. Magija , sąmoninga ir ne.
  Kam teko susirgti lengvai vien tik palaikius sergantį vaiką. Ar pastebėjot kas vyksta? Visi dalinamės nes esam vienas organizmas , o specialiai lįsti ten kur brrrr neverta.

 14. Stasys rašė:

  kvadratas bando parodyti gyvenimų skaičių arba kiekį bet ne sielos amžių.
  nesigilinkit į jį , tai žaisliukas.

  siaip pagal ta pati pitagora persikunijimai vyksta kas 200… ar kas 260 metu… 🙂

 15. Pitagoras savais laikas, o tai buvo gana senokai, daug kuo domėjosi ir okultiką vystė. To pasekoje prieita ir prie tiksliųjų mokslų krypties kuo naudojamės ir šiandien. Tai nėra nesąmonės. Tai filosofijos dalis.

 16. piktas dvasias??? WTF??? jei esi nesveikas eik pas gyditojus…jei esi psichiskai nesveikas eik pas psichologa…
  na o siuo atveju … NEBANDYK KO NORS ISSIGALWOK…tai gali pakenkti…tiesiog lauk ir buk geras…na o jei rimtai, tai:
  kaip ir rasiau:
  WISKAS MUSU GYWENIME PRIKLAUSO NUO BANGU,SPINDULIU ar kaip ten kurie sklinda is kosmoso..ir nieko cia nepakeisi ! 😀

 17. TheBa|_L rašė:

  jei esi nesveikas eik pas gyditojus…jei esi psichiskai nesveikas eik pas psichologa…

  O man atrodo čia Tau reiktų pas psichologą…jau ne vienoj temoj tai pastebėjau 😆

 18. Krasavica rašė:

  TheBa|_L rašė:

  jei esi nesveikas eik pas gyditojus…jei esi psichiskai nesveikas eik pas psichologa…

  O man atrodo čia Tau reiktų pas psichologą…jau ne vienoj temoj tai pastebėjau 😉

 19. Feja rašė:

  as pati kazkokia susenusi nuo mazumes jauciuos.. megstu ka nors leptelti ir pasakyti „zinai.. jaunute as, naivumo nepraradus..” bet realiai naivumas dar ankstyvoj paauglystej isgaraves.. kazkaip kartais net neidomu.. ypac geras buvo vieno draugo apibudinimas-pastebejimas „sesiasdesimtmete su vaiko sirdim ikalinta jaunos merginos kune”
  Cia kazin nuo ko priklauso, kad tokia sena vidumi jauciuosi? nuo auklejimo, isgyvenimu, charakterio.. ar sielos amziaus?

  Žinot,jei jau prakalbot apie ankstyvą „susenimą”,tai aš lygiai taip pat jaučiuosi kaip Fėja.Gal būt dėl pernelyg didelių apsisprendimų,kurie buvo ne mano nosiai…gal būt jie privertė suaugti daug greičiau….gal būt tai įtaiga…Kažkoks keistas jausmas.Didelis sutapimas,kad man kaip ir Fėjai daug kas sako,kad pagal viską aš jau turėčiau būt senutė(pagal mastymą,elgesį….na ir pan.).Įdomu visgi apie tuos gyvenimus…gal rimtai aš kokia 100-etė senutė…tik kad paauglės kūne 😕

 20. Stasys rašė:

  na kad to žodžio lyg ir neminėjau ,bet gerai kas suprato. Svetima energija , kaip pav. ligos (biški rimtesnės) atrodo kaip šalta gliti masė. Kaip Fėja minėjo , tuo užsiimdami , ta mase ir dalijamės. Skolinamės iš kito , kitam paskolinam. Vienu žodžiu vyksta platinimas.
  Įrodymų jau nereikia nes medikai tai patvirtina ir rėkia netgi.
  Dabar įsivaizduok- vienas su gražia energetika , kitas su patręšuse. Kas liks? Abu murzini ir ilgai atsiplaudinės. Jei tik su vienu tokiu individu visą laiką , tai pasikankinus gerai , jį galima už ausų ištraukti. Ar ne apie tai religija mokina? Prisilaikyti švaros. Kaip ir tada , kai tikintis netinkintį patraukia į savo pusę, sakoma kad dalis kovos laimėta.
  Gydymas vyksta visada kai neprieštaraujama tarpusavio santykiuose , kai vienas kitą bando suprasti ir numatyti iš anksto žingsnį į priekį.Malonė. Kas prisimena kieno tai žodžiai: ” malonės bet ne aukos …”.
  Atsivėrimas iš vidaus. Geriausiai supranta vienas kitą kurių struktūros panašios. Net be žodžių. Bet dažniausiai renkamės visai priešingus polius nes traukia kaip magnetas. Magija , sąmoninga ir ne.
  Kam teko susirgti lengvai vien tik palaikius sergantį vaiką. Ar pastebėjot kas vyksta? Visi dalinamės nes esam vienas organizmas , o specialiai lįsti ten kur brrrr neverta.

 21. Anonymous rašė:

  AAAaaaaaaaaa…….Turiu keleta klausimeliu…… 🙂

  Viskas apie astralines keliones:
  http://forumas.man.lt/viewtopic.php?t=137
  http://forumas.man.lt/viewtopic.php?t=194
  http://forumas.man.lt/viewtopic.php?t=153

 22. Dar truputį apie sielą. O kaip su sielos reikalais, jei žmogus gimsta fiziškai ar protiškai neįgalus, arba tampa dėl traumos? Kaip tai susiję su sielos reikalais? Labai norėčiau išgirst Stasio nuomonę.

 23. na jau , panele , per daug rimtas klausimas. Yra rašte parašyta ( necituosiu, laisvai ) kad kaip galima gimti suluošintu prieš tai nenusižengus. Ir kalba buvo apie sunkias ligas. Gaunasi taip , kad ‘surišamos’ rankos ir kojos , t.y. apribojama fizinė laisvė o siela tai laisva. Jai lieka vienas kelias – ieškoti to ko neieškojo anksčiau.

 24. JI rašė:

  1 DALIS

  VALERIJONAS-jo arbata apsaugo nuo puolimu miegant.

  ta prasme miegi kaip uzmustas ir niekas nepuola ?
  :)) ar ne panasiu budu vasaros 5 dvasias isvejineja??? nu aisku ten tik migdomieji biski kitokie …

  Perdauk multiku vaikai ziurit ….

 25. Turiu kruvele klausimu..

  Sako prasant dvasiu pagalbos geriausia kreiptis i protevius. O kaip? tiesiogiai i tuos zmones kuriuos pazinojai? Tik i tuos zmones kurie tave pazinojo ir mylejo? I protevius, kurie buvo geri, nepikti zmones? Nesikreipiant konkreciai tiesiog "proteviai" "gerosios dvasios" ir pan?

  Kaip yra su kapinem? Sako jei tau gyvenime nesiseka, vaziuok i artimuju kapus, sutvarkyk juos, uzdek zvakute, palinkek ramybes ar paprasyk pagalbos..
  O kaip veikia apleistu kapu tvarkymas ar tiesiog zvakutes uzdegimas ir ramybes palinkejimas toj zemelej gulintiem..

  Ir kur kreiptis norint uzpirkti misias? Kiek paprastai tai kainuoja?

  Ar tiesa, kad jei zmogus ant taves pyksta, nors tu samoningai jam nieko blogo nepadarei, jis siuncia bloga energija.. jei tokiu zmoniu yra keletas ar keliolika, gali prasideti ligos ir nelaimes..

  Ar skiriasi daiktai/vanduo ikrauti baznycioje ir ikrauti asmenines (vieno zmogaus) maldos su tikslu (pvz, kad skleistu ramybe, trauktu geri)? jei taip tai kuo? Teko girdeti, kad teigiamiem dalykam skleisti geriausiai tinka balta zvake. Ar tiesa? ar tinka betkokia.
  Kaip ikrauti daiktus, kad jie turetu didziausia poveiki?

  Sako sventa zvake saugo nuo ligu ir piktu dvasiu, grazina harmonija i gyvenima. Kuo zvake turi buti ypatinga, kad taip veiktu? Sventinta kunigo? ikrauta malda? ar kaip?

  Kiekvienas daiktas skleidzia sava energija. Akmenu energija ypatinga, sukaupta per tukstantmecius. Neskaldytas ir kitaip neapdorotas akmuo ja islaiko nepakitusia. Yra atskiras mokymas apie gydyma akmenimis siltais/saltais, bazalto marmuro ir pan.
  Ar esat girdeje kokie akmenys veiksmingiausi? Man teko girdeti, kad geriausiai veikia sildyti akmenys, kuriuos pats paimi (t.y. tau patinka) is upes.

 26. o gal tikrai per daug multiku ziurit ????
  Sunku suprasti man zmones kurie dvasiom, marijom, kristais, alachais, bildukais, nso, blairo raganom ir panasiu sudu tiki. Negi nesimokinete fizikos, matematikos??? Tik neissilavine zmones ta gali …

 27. apšvieskit mane kas ta NEO fizika ir apie ką ten.

  Feja , geri klausimai. Bet išėjusių trikdyti gal nereikėtų , nes ir jiems patiems iš mūsų pagalbos prireikia.
  Dėl mišių – pas kunigą. Kainą sužinosi pas besilankančius.
  Jei žmogus pyksta , tai taip nebūna kad tu jam nieko blogo nepadarei. Gal to net nežinai. Net gerą darbą padaryk ir būsi blogas.
  Dėl daiktų. Bet kokį daiktą tau gali užkrauti. Neprisirišk prie jų. Tai tik malonios smulkmenos. Pakelk galvą į viršų.

 28. Stasys rašė:

  apšvieskit mane kas ta NEO fizika ir apie ką ten.

  Feja , geri klausimai. Bet išėjusių trikdyti gal nereikėtų , nes ir jiems patiems iš mūsų pagalbos prireikia.
  Dėl mišių – pas kunigą. Kainą sužinosi pas besilankančius.
  Jei žmogus pyksta , tai taip nebūna kad tu jam nieko blogo nepadarei. Gal to net nežinai. Net gerą darbą padaryk ir būsi blogas.
  Dėl daiktų. Bet kokį daiktą tau gali užkrauti. Neprisirišk prie jų. Tai tik malonios smulkmenos. Pakelk galvą į viršų.

  Neo fizika tai naujas mokslas, kuris moksliskai (objektyviai, pasitelkiant naujausias technologijas) irodineja tai, kas iki siol buvo laikyta mistika.

  Bet jei atsiminsim musu protevius, jie visad kreipdavosi pagalbos ir patarimu i mirusius, eidavo i musius kartu su velemis (taip tikedavo), gi ir zodis "veliava" kiles nuo zodzio "vele".
  Gi visalaik egzistavo poziuris, kad mirusieji mus sergsti, todel ir buvo aukojamos aukos, o per ivairias sventes ant stalo padedamos lekstes mirusiems.
  Tai taip iseitu, kad musu proteviai visa laika elgesi neteisingai?

  Del misiu. Gal kas zinot kiek kainuoja Vilniaus katedroj misias uzpirkt? Kazkurioj kito baznycio gimines uzpirkinejo, tai 100 lt buvo ar kazkas tokio.

  O kodel neprisirist prie daiktu? Jei sakykim zmogus tiki, kad jam tas daiktas nesa laime, tai jam ir nesa, priedo pats tikejimas turi didele galia.. tai kodel yra blogai prisirist? tam kad praradus nepulti i panika?

  Daug klausimu is ano posto liko neatsakytu..

  Beja cia ne tik man reikalinga 🙂

 29. Protėvius arba išėjusius reikėtų minėti geruoju ir prisilaikyti tradicijų jų atžvilgiu. Kokios tradicijos tokios , bet reikėtų. Jei dažnai prašinėsim , reikalausim , tai jie bus kaip pririšti prie žemės. Reik manyt jie turi ir savų darbų ten , kažką veikia , gal ir atidirbinėja. O mes bandom trugdyti su savom bėdom. Kai reikia ar reiks , tai jie patys ir apsireikš. Neatmeskim galimybės ir tokios , kad , siela jau gali būti ir įsikūnijus. Tai ką kviesim? Ko prašysim?
  Dėl daiktų , žvakių ir akmenų ir talismanų. Jei pasakysiu – labai gerai . Būsi patenkinta? Tai labiau neša į magijos elementus. Kiekvienas daiktas gali būti gerai jei į juos žiūrima atitinkamai. Ne tuo reikia tikėti. Pats žmogus yra daug daugiau nei žvakė , nei akmuo ar talismanas. Pati žvakė – šviesa , ugnis. Ugnis – apvalančioji energija. Lygiai tą patį ir pati gali daryti. Kas trugdo?

 30. Feja rašė:

  tikiuosi domiesi ne tam kad praktikuotum..

  Man atrodo zmogus butent tam ir domisi nu nzn bent jau mano tokia nuomonie… 😈

  _____________________________-

  I am BELIALIS (NortH)
  My brother is LIUCIFER (EasT)
  My father is SATAN (SautH)
  My mather is LEVIATAN (VesT)

 31. BELIALIS rašė:

  Feja rašė:

  tikiuosi domiesi ne tam kad praktikuotum..

  Man atrodo zmogus butent tam ir domisi nu nzn bent jau mano tokia nuomonie… 😈

  _______________________

  I am BELIALIS (NortH)
  My brother is LIUCIFER (EasT)
  My father is SATAN (SautH)
  My mather is LEVIATAN (VesT)

 32. BELIALIS rašė:

  Feja rašė:

  tikiuosi domiesi ne tam kad praktikuotum..

  Man atrodo zmogus butent tam ir domisi nu nzn bent jau mano tokia nuomonie… 🙄 pazystu pora zmoniu kurie panasiais dalykais domejosi.. truputi psichika pakrikus pas abu…

 33. o tos kur valdžia nepasidalina , žinios , naujienos , kur pateikiama visa koncentruota "grietinėlė". Ir taip kalama į galvas diena dienon. Taip ir durnu galima pasidaryti. Varomas visas brudas.

 34. Stasys rašė:

  o tos kur valdžia nepasidalina , žinios , naujienos , kur pateikiama visa koncentruota "grietinėlė". Ir taip kalama į galvas diena dienon. Taip ir durnu galima pasidaryti. Varomas visas brudas.

  ir serialai mexikietiski..
  prisiziuri malaletkos nuo gimimo.. ir atrodo kad zudymai melavimai vaiku palikinejimai yra gyvenimo norma.. tie mexikieciu serialai daro daug daugiau zalos psichikai nei koviniai filmai..

 35. Su draugeliu andeme dvases kviest…. tris kartus.. liktai antra karta isejo, kas kas judino adata, bent jau mums taip atrode…. bet cia isitikinimas yra… Na svarbiausia nors vitamino c doze tikrai gera gavom besijuokdami :))).

 36. Drasius rašė:

  Su draugeliu andeme dvases kviest…. tris kartus.. liktai antra karta isejo, kas kas judino adata, bent jau mums taip atrode…. bet cia isitikinimas yra… Na svarbiausia nors vitamino c doze tikrai gera gavom besijuokdami :))).

  Nepatariu sitokiais dalykais uzsiiminet paciam ir velt i tai kitus zmones…

 37. avietinis_ debeselis rašė:

  NobodyLT rašė:

  Siaip as domiuosi konkretesne, nei spiritizmas sritimi — demonologija

  gal galetum papasakot placiau…ir pasidalint ziniomis savomis;}

  Pasakysiu savo teorija:
  Mes jau zemeje galime tapti kazkuo panasaus i demona…Jau "GENTIS" temoje minejau jog man kai kurie zmones buna geriausiais pavyzdziais…
  Zmogus tampa demonu savo "viduje", jei tik to nori…
  Pagal Tuskulumo vyskupo nuomone(kuria as nepasitikiu beveik) yra 133 306 668 krite angelai, kitaip vadinami aukstesniaisiais demonais(si teorija priestarauja manajai ir galbut yra tikslesne, bent jau krikscionisku atzvilgiu)…
  Pagal Enocho knyga 200 dievo sunu(angelu) buvo isvaryti is rojaus, istremti i zeme, tenai sukure seimas su mirtingomis moterimis…kadangi patys buvo galima sakyti virte demonais, tai ju palikuonis taip pat budavo arba labai blogi zmones arba demonai…seip nezinau, nesu linkes tiket tais krikscioniskais isvedziojimais(greiciausiai, nes nesu tikintis), juos rasau tik tarp kitko 😉

 38. Na kas netikite dvasiomis tai papasakosiu stai tokia istorija kuri nutiko man ir draugei, praeitu mokslu metu eigoje. Nuo to lajko as pradejau tiketi tais "bildukais" ir kitomis "smeklomis". Taigi buvo taip:
  Viena diena as ir drauge po pamoku sumaneme uzeiti pas ja.. Pasedet pakalbet, kaip mums yra iprasta. Kalbedamos uzvedem siupinancia tema.. Na tjurbtu jau supratote kokia ji. Pradejome pasakoti viena kitai baisias istorijas. Ir staiga papasakojau kaip as su kita drauge kvietem "Liuciferi" (kas nezinot kas tai yra tai galima ji pvadinti ir kitaip" setonu arba velniu" kaip jums patogiau).Ji manes isklause, ir sejp pasidare baugu sedeti, nes po truputi saule vis leidosi, pradejo temti, mes nami tik dviese.. Na ir tada jau nebeatsimenu ar as ar mano drauge sumane kviesti "bilduka", ispradziu as is jos tik pasijuokiau ir pagalvojau jok ji juokauja, man tai pasirode tiesiog vaikiska ir kvaila. Bet ji nejuokavo, mano pasakotos istorijos jai, ja suzadino. Tda ji atsinese 6 flamasterius, (tai gan vaikiskas budas juos kviesti, bettada jai kitoks y galva nesove) man dave 3 ir sau pasiliko 3, tada mes juos sudejom (nju ten tajp biski keistokaj, net nzn kajp pasakyti, kajp sudejom 😀 , bet tjurbut dauguma zinot syta "kveitimo buda" )tada ji pradejo kartoti tokius zodzius: "Bilduk" pasirodik, biltuk ar tu jau ce? atsakyk, kur tu "bilduk" ? " Tada flomikaj pradejo suktis y viena puse… dar is pat pradziu as ja norejau ybaugint ir pati juos sukau, bet apskuj pamaciau jog ji visaj ramej y ta reguoja ir pasidaviau. Tada jie tikrai nej sju mano nei sju jos pagalba, pradejo patis suktis, bet buvom lb atsipalaidavusios.. As tada jos paklausiau: ar tju juos suki? ji atsake: ne prisiekiu as nieko nedarau!, po keliu minuciu ji manes paklause to paties.. As atsakiau panasiai kjp ir ji.. Pradejom girdet yvairius garsus (bent jau as kaska girdejau, lygtais bildesi ar kaska panasaus), jau pradejo tempi ir as isejau namo. Isauso kita diena visai ramiai pakilau is lovos, nusiprasiau. Tetis atsikele veliau. Uzdeke svetaineje sviesa ir lempute islapkste y visas puses (sprogo (kajp jsu sakot)) Y tai per daug nesuregavau.. , nors musu namie tai pasitaiko retai. Apsirengiau ir isejau y mokykla, mokykloje sedziu sju ta pacia drauge kur kvietem "bilduka" lietuviu pamoka buvo labai neidomi todel mes per ja geriau pasnekejom, paklauseu kajp miegojo ir pan. Ji man papasakojo toki pati yvyki su lempute.. As pasiurpau.. Nezinojau ka atsakyti.. Toliau pamokos eigoje tylejome, o nuskambejus skambuciui as jai pasakiau kad ir man taspats nutiko. Tada as jos paklauseu mazdauk kurio laiku tas tau buvo. Ji atsake 06:15 mazdaug, as atsakiau: man taip pat. Keista tikrai labai keista, ir iki siol dar nesuprantu artai buvo sutapimas, ar tikrai "bildukai" aplanke mus.. Po tos dienos apsiraminom ir ju nekvietem.. Bet po savaites vel uzsinorejom, vel iskvietem.. Taj pasidare kajp kokia manija! Ir tokie yvikiai kajp su lempute, ir panasus, kartojosi.. Nezinau kaip jus bet nuo to laiko as tik labiau jajs pradedu tiketi.. Tais budajs kurios ce kaskas pasiule as pasinaudosiu! ir pabandysiu jy isvit is mano NAMU!!!

  (sry jaj padariau daug klaidu)

 39. seip as manau jai tau kas tokio atsitiko tiesiog geriau kreiptis pas zmogu kuris ta nusimano

  seip siuliciau pasiskaityti adresiuke
  pagalba-tau.tinkle.lt/

  kiek tan teisybes kiek ne nezinau

 40. samans rašė:

  seip as manau jai tau kas tokio atsitiko tiesiog geriau kreiptis pas zmogu kuris ta nusimano

  seip siuliciau pasiskaityti adresiuke
  pagalba-tau.tinkle.lt/

  kiek tan teisybes kiek ne nezinau

  sutinku su samanu jai prisizaijdet tai kriaipkites i tos sakos specailista jis jums pades…(aisku uz tam tikra mokesti xD)

 41. JI rašė:

  1 DALIS

  4.Pakiskite kojines po lova. Tvirtinama, kad tai yra geras budas isgasdinti kenkiancias dvasias [/quote=]

  as kartai pakisu kojines po lova nes tingiu jas i vonia nest 😀

 42. Feja rašė:

  as pati kazkokia susenusi nuo mazumes jauciuos.. megstu ka nors leptelti ir pasakyti "zinai.. jaunute as, naivumo nepraradus.." bet realiai naivumas dar ankstyvoj paauglystej isgaraves.. kazkaip kartais net neidomu.. ypac geras buvo vieno draugo apibudinimas-pastebejimas "sesiasdesimtmete su vaiko sirdim ikalinta jaunos merginos kune"
  Cia kazin nuo ko priklauso, kad tokia sena vidumi jauciuosi? nuo auklejimo, isgyvenimu, charakterio.. ar sielos amziaus?

  man irgi panasiai net kartais zaidziu koki geima atrodo kokia nauda is to? nu pz bet uzknisa taip….

 43. toro rašė:

  na ok tarkim bet tų visokių religinių apsisaugojimų maldomis ir panašiai ir tt.. galima apsisaugoti susikuriant amuletus ar juos perkant šeip patarčiau juos pasigaminti… 🙂

  o amuletas is ko gauna tokia galia?

 44. nightex rašė:

  piktas dvasias geriau ishbaidyti malda arba tiesiog doru gyvenimu, o ne receptais ir kvailom "uzgaidom". 😀

  pritariu…maladec:))
  jei busi sviesoje , nebusi tamsoje…nes tamsa tures pasitraukt

 45. Blet ar tu nrs zinai ka cia rasai ka…blet sanove budavo tokie padarai karafos vadinamieji vampyrai tai jie labai panasus y siksnosparniu ir ankciau zmones ju bijodavo o jie siurbdavo gyvuliu kartais ir zmoniu krauje tada zmones paskaite sventaje biblije suprato kad galima atsisaugot nuo tu karafu zmones nakti kai miega uzsideda cesnaka o gyvuliam kai jie buna aptvare tai aplink tvora prideda tai sudaro toki lauka…o cia apie ka tu pasakoji tai nera tiesa nes dvasias gali isvaryt tik kunigas arba sventintas vanduo…ta vat 🙂

 46. pas mane namie yra bilduku…ka daryt..?prie swiesos nepasirodo … tik isjungi swiesa ateina ir mojuoja man ir jau trecia nakty is eiles… ir erzina specialiai! tokie siluetai neryskus bet tikrai matosi kad tikrai kazkas yra…ir kodel man cia tokie wejaij?? kaip ten jos iskrapstyt???

 47. Nu cia reike pasirengimo turi nakti zveke uzsidekt ir sedet ant kedes uzsimerk atsipalaiduok ir gavok apie ta bilduka kai jis pasirodys sakyk iseik nu nzn pabandyk as cia is motikes drauges isgirdau…. 😕

 48. hmm…bet kaip cia galejo atsirast ir wiskas po naujako..is pradziu galwojau kad taip atxodai po nauju… kita diena wel matai …trecia ir, nu tai jomajo, jau paras ima kiek gi galima 👿

 49. o tu gal ir buwai su tokiais dalykais susidares…kad taip ismanai ziuriu??/….wa db ore uzgensinciau swiesa iskart pasirodytu…ir pradetu sokt kai nesweikas prie manes 🙄  … cia zmogus is proto gali iseit

 50. markaa rašė:

  hmm…bet kaip cia galejo atsirast ir wiskas po naujako..is pradziu galwojau kad taip atxodai po nauju… kita diena wel matai …trecia ir, nu tai jomajo, jau paras ima kiek gi galima 😀

 51. markaa rašė:

  o tai ka jie piena geria?? 😀 .. turiu kate tai nieko nesigaus…

  o gal cia kate tave gasdina? neskiri tamsoj:)
  ok…pabandyk tuomet stai ka…ant grindu pries einant miegot tolygiai pabarstyk ir islygink , kad nebutu dryziu labai miltu ant grindu kazkuri plota ir ryta ziurek kokiu pedsaku rasi:)

 52. seip jau niekada perdaug nesidomejau visokiais paranormaliais reiskiniais, nors esu tikinis ir tureciau laikyti naturaliu tai, kad greta pozityviu dalyku koja kojon zengia neigiami. butent visokie dvasiu iskvietimai, mediumai ir panasus dalykai, netgi vedini vien smalsumo ar atliekami zaidimo formoj gali pridaryti zalos. galbut netgi ne tiesioginio susidurimo su kazkuo antgamtiska metu, o saviitaigos pagalba, galima pakenkti sau. nekalbesiu apie dvasiu iskvietimu fomas i budus, nes tai labai banalu.
  antra vertus, zmones zavi tai kas nezinoma ar tiesiog trukstant informacijos. turiu omenyje tu neigiamu pasekmiu salinimo budus. o konkreciai, turiu omenyje egzorcizma. jau pradzoje minejau, kad esu tikinis, todel snekesiu tik apie krikscioniu, o konkreciau, kataliku egzorcizmo supratima. Egzorcizmas yra sakramentalija, isteigta Baznycios ir ji gali atlikti tik tie kunigai (paprasti zmones – niekada), kurie turi specialu tam tikra aiskiai isreiksta vyskupo leidima. taigi, paprasti kunigai tokios privilegijos neturi. Kunigai ir paprasti zmones gali naudoti Islaisinimo maldas, kurios yra didelis "supportas" egzorcistui. Taigi, zodis egzorcizmas naudotinas tik tada, kai kalbama apie Baznycios isteigta sakramntalija, kurioje naudojamos specialios maldos, nurodytos Apeigyne ir atliekamos tik kunigo egzorcisto. is esmes, kataliku baznycios ezorcizmo pamatas yra tikejimas Jezaus vardu, nes "neduota zmonems po dangumi kito vardo, kuriuo galetume buti isgelbeti" (Apd 4,12). Isesmes, visas egzorcizmas paremtas Kristaus vardu ir dideliu tikejimu. Tai yra sekmingo egzorcizmo formule. Netgi nera svarbu kokiais zodziais atlikamas egzorcizmas, svarbu, jog tai butu atliekama Kristaus vardu ir egzorcistas bei egzorcuojamo asmens seimos nariai butu giliai tikintys, kad tas, kurio vardu atliekamos apeigos, pades.
  apeigos gali buti atliekamos zmogui, daiktui ar pastatui.

 53. Niekaip negaliu suprasti, kodėl mano miegamajame pastoviai girdisi kažkoks užimas naktimis. Atrodo, kad kažkas kalbėtusi, bet tuo pačiu tik įsiklausyt bandai – tai dingsta. Gal paprasciaučiausiai koks elektrinis daiktas įjungtas ar dar kas nors ? Juk visai panašus, tik nesuprantu , kai koncentruojies, tai dingsta 🙁

 54. Del naminuku tai jie yra kiekvienose namuose, tik ju energija visur skirtinga. Ju bijoti tikrai nereikia, na aisq jai jis isisiauteja tai irgi nelabai gerai. Tai dazniausiai atsitinka tuose namose kuriose daug emociniu audru (barniu ir t.t.) arba yra vaiku. Siaip naminukas ar bildukas tai nuo zmogaus atsiskyrusi energija susitelkusi i viena vieta. Jis piktas ar ne priklauso nuo zmogaus nuotaiku paleidziant ta energija. T.y. jei namose pastoviai vyksta barniai automatiskai bildukas bus piktas. Kaip siluetas jie niekada nepasirodo. Ju pozimys bildesiai tam tikrose vietose (dazniausiai vienoje kur jam labiausiai patinka), dinkstantys ir atsirandantys visai kitose vietose daiktai, retesniais atvejais sviesu junginejimas. Isvaryti jo jums nepavyks, jus galyte ji tik apraminti. Paprasciausiai venkyte blogu emociju, nesivelkyte i pykcius. Galima ji ir prisijaukiti, kalbekite apie ji kaip apie semos nary, jo megstamoje vietoje galyte palikti maisto (po nakties ar ilgesnio laiko ji ismeskyte nes jis jau nebeturi energijos)

 55. Jo? Tai tada pas mane naminukas. Logiškai pagalvojus. Kaimynai ramūs. O ir namo pirmininkė kiaušus nutarkuotų, jei išgirstų, kad vidurnaktį kažką kala.
  Tai vanduo kur bėga, tai kala, bet vos girdimai. /:)

 56. Death_noice rašė:

  Jo? Tai tada pas mane naminukas. Logiškai pagalvojus. Kaimynai ramūs. O ir namo pirmininkė kiaušus nutarkuotų, jei išgirstų, kad vidurnaktį kažką kala.
  Tai vanduo kur bėga, tai kala, bet vos girdimai. /:)

  visko gali but..

 57. Arba bėgioja kažkas, virš mūsų. Nors ten gyvena pensininkai du. Bėgiojimas – keli žingsniai duslūs ir nutyla.. Vaikas kažkur verkia, ir tik visuomet lygiai antrą valandą.. :((

 58. Death_noice rašė:

  Arba bėgioja kažkas, virš mūsų. Nors ten gyvena pensininkai du. Bėgiojimas – keli žingsniai duslūs ir nutyla.. Vaikas kažkur verkia, ir tik visuomet lygiai antrą valandą.. 🙂

 59. eretikas rašė:

  Death_noice rašė:

  Arba bėgioja kažkas, virš mūsų. Nors ten gyvena pensininkai du. Bėgiojimas – keli žingsniai duslūs ir nutyla.. Vaikas kažkur verkia, ir tik visuomet lygiai antrą valandą.. 🙂

  Poltergeistas?

 60. Specnaz rašė:

  Poltergeistas?

  priklauso nuo pozymiu, buto ar namo istorijos… galimybe yra, bet nemanau… jei girdisi verksmai cia jau gali but dvasiu apsireiskimai… nes poltergeistas dazniausiai pasizymi tik bildesiais, lavituojanciais daiktais, sviesos mirgejimais ir t.t. jis neskleidzia zmogisku balsu…

 61. eretikas rašė:

  Specnaz rašė:

  Poltergeistas?

  priklauso nuo pozymiu, buto ar namo istorijos… galimybe yra, bet nemanau… jei girdisi verksmai cia jau gali but dvasiu apsireiskimai… nes poltergeistas dazniausiai pasizymi tik bildesiais, lavituojanciais daiktais, sviesos mirgejimais ir t.t. jis neskleidzia zmogisku balsu…

  O ar gali sugyventi tarkim poltergeistas su kokiu bilduku ar ten kokia kita dvasia?

 62. Specnaz":1x09xtfl] eretikas rašė:

  [quote="Specnaz rašė:

  Poltergeistas?

  priklauso nuo pozymiu, buto ar namo istorijos… galimybe yra, bet nemanau… jei girdisi verksmai cia jau gali but dvasiu apsireiskimai… nes poltergeistas dazniausiai pasizymi tik bildesiais, lavituojanciais daiktais, sviesos mirgejimais ir t.t. jis neskleidzia zmogisku balsu…

  O ar gali sugyventi tarkim poltergeistas su kokiu bilduku ar ten kokia kita dvasia?
  bildukas nera dvasia, poltergeistas irgi… nors yra atveju kai poltergeistu vadinama piktoji dvasia kuri yra issisiautejusi… bildukas ir naminukas yra lygiai taspast, tik naminuku vadinamas nepiktas ir jie yra kiekvienose namuose… tai nuo zmogaus isleistos energijos susitelkimas i viena vieta ir jis priklauso nuo zmogaus ar keliu zmoniu emociju, jei namose daug barniu tai ir energija issiskleidzia neigiama ir nuo to priklauso gera ar bloga naminuka turi…

 63. blogasis naminukas – bildukas pasireiskia bildesiu, dazniausiai vienoje jo pamegtoje vietoje, kartais dingsta daiktai ir atsiranda tokiose vietose kur negalejo niekaip patekti, retas atvejis kai isijungineja sviesa (isjungiai kokiam tulike, o veliau ziuri vel dega :D).

 64. o priklauso nuo namo istorijos?gyvenu vieno auksto pailgam name,kur padalinta y butus,gal 8 seimos,musu namui daugiau negu 100 metu,jis buvo mokykla,vokieciu karo ligonine.Tai va,senelis mano namelis

 65. net labai priklauso, tokiose vietose kaip senos ligonines pasitaiko yvairiu dalyku… Su naminukais pasitaiko dar ir taip: jie yra labai prisirise prie savo seimininku, jei butas ar namas ilga laika buvo negyvenamas, tai galimas daiktas kad jame yra ant zmoniu suopykes naminukas….

 66. Nenuorama rašė:

  Svarbiausia yra nebijoti.. Nes jie is tos baimes ir maitinasi.. Aisku tai nera lengva 😉 As siaip esu labai jautri ir jauciu kada esu ne viena.. Bet ismokau su tuo susitvarkyt.. Reik graziai mintyse paprasyt kad tas kas cia yra iseitu ir netrugdytu.. Cia yra pats paprasciausias budas, bet jis padeda.. Nors ir niekad namie nesikvieciau dvasiu, pas kiekviena y namus kartais uzklysta kokia klajokle, dar nesuprantanti kas yvyko.. Nors tokios ir nera pavojingos ir jos nieko nedaro, bet vistiek nera malonu jaust kad kazkas yra netoli taves..
  Aisku cia kaikuriems atrodys juokinga, bet cia jusu reikalas tiket ar ne.. Ir jei netikit nevadinkit kitu debilais ar pns..:)

  Ne, ne ne ne ne. Visiška nesąmonė.

 67. Laila rašė:

  Geriausias dalykas čia turėtų būti malda, net jei nelabai tikite į Dievą, ji vistiek suveiks bent jau psichologiškai.

  Malda? psichologiskai? kai daiktai laksto, psichologine pagalba nepades. Padetu nebent demonologines mantros.

 68. na geriausias varijatas atsikratyt,tai paciam,arba kas moka,reikia susisiekt su ta dvasia ir pakalbet…paaiskint tai dvasiai,o jai ji prasys,arba ji neiseia po pokalbio,reiskias ji praso pagalbos…reikia jai padet,ir po to ji dings….:)

 69. Manau, kad beveik visos kalbos apie piktasias dvasias, nežemiškas jėgas yra nemastančių žmonių kalbos, o taip pat aferistų, intrigantų ir pan., kurie iš to turi naudos…

 70. evaldas123 rašė:

  Manau, kad beveik visos kalbos apie piktasias dvasias, nežemiškas jėgas yra nemastančių žmonių kalbos, o taip pat aferistų, intrigantų ir pan., kurie iš to turi naudos…

  nuomone- ne faktas. Gali visi reikst savo nuomones tiek tikintieji tokiais dalykais tiek netikintieji, taciau tik tie kurie turi irodymu turi kazka tvrito. Nuomone kintantis dalykas. Kitavertus, cia viskas skamba, kaip 12-meciu zaidimai. Negaliu kaltint, ‘nuomoniu reiskejus’.

 71. evaldas123 rašė:

  Manau, kad beveik visos kalbos apie piktasias dvasias, nežemiškas jėgas yra nemastančių žmonių kalbos, o taip pat aferistų, intrigantų ir pan., kurie iš to turi naudos…

  O aš manau, tie žmonės, kurie netiki tokiais dalykais, tokių mąstysenos spektras yra labai mažas.
  Mes daug ko pasaulyje nežinom, ir jei apsiribosim tik tuo, ką tik mokslininkai gali įrodyt, tai mūsų pasaulis tada laaaabai neįdomus. 🙂

Parašykite komentarą