2024 18 liepos

13 thoughts on “Kaip įtikti merginai?

 1. DriftSpec rašė:

  Man labai patinka viena mergina buvo buckiu ir tt. Tik nezinau ar tai is abieju puses be to yra trigdziu del keliu dalyku – 1.ne vienas draugas ir pazystamas ja nuo manes kaip ir tempia traukia nu vienu zodziu nori kaip ir ja atimti 2 as uz ja 1 metais jaunesnis.

  P.S. Jei kam rupi ar svarbu as svarstykles (zodiako zenklas) 🙂

 2. Pasikviesk ir pasikalbėk (: T.Y. Išsakyk viską atvirai iš savo pusės ir paklausk ką ji į tai mano… Pvz. aš labai vertinu atvirumą (: Tokių vaikinų reta… Todėl ji turėtų palinkti link Tavo pusės (:

 3. Beautiful rašė:

  Pasikviesk ir pasikalbėk (: T.Y. Išsakyk viską atvirai iš savo pusės ir paklausk ką ji į tai mano… Pvz. aš labai vertinu atvirumą (: Tokių vaikinų reta… Todėl ji turėtų palinkti link Tavo pusės (:

  o jei pasakys, kad į jį žiūri tik kaip į draugą ir nieko nebus? supis jo pasitikėjimą savimi ir t.t., žodžiu dar vienas vienuolis bus po to

 4. Man patinka toks oras, toks letai slenkantis ir dregnas. Tuomet ant kaktos nusidriekia garbaneles, kurios manau iduoda daugiau zavesio, nei garbanelem nesant. O tos snaiiiiges.., kurios krenta tau tiesiai i akis.., kai eini pries veja keturias stoteles link akropolio kad nemusti jau 2 litus kainuojanti bilieteli nes tavo masina pas remontininkus, ir tie menkuti juoka keliantys laseliai.., kurie susidaro tau ant akies obuolio, tu ziuri, o matai tik kazkoki permatoma taska. TO niekada nepatirs zmogus, nenesiojantis lesiu. Ir taip eina dienos, ka ten eina, jos bega, tu veji ir vos suspeji paskui, tik nakti aprimsti, prisedi prie pc, isgeri puodeli kavos, nes issivyniojai juoda sokolada (o ar bent tinka?), ir jau tik islaizius ir ta ir ta, prisimeni, kad ant nakties tai buvo negeras poelgis. Net iziuriu, kaip rankos virpa. Kalbejom atsimenu su pusbroliu iki isnaktu, as issijuosus pasakojau kaip stropiai mokytis pradesiu, ir ties isiterpusia pauze isgirstu jo duslu, gilu kvepavima, mirkt i mobiliaka ant palanges, trys, uzsibaigi sakini sau mintyse, ir susimastai, kas ryte klos lova. O zadejo uzmigt paskutinis. Man atrodo, as niekada neuzaugsiu. Tiesiog man tai netinka, jeigu tiktu, butu kitaip. Zinot, kas sauniausia bunant moterim? (Moterim, mergina, panele, megaite, skirtumo nera) Ogi tai, kad tavo logika bus visada nenugincijama. Patys vyrai sitaip leidzia ( vyrai, berniukai, diedai). Gal ir gerai, kad nebedirbu, jau baigiu priprasti prie tokios tekmes. Atgimsta ir kazkada uzmires maniskumas. Bent jau va dabar. Tiesiog jauciu kaip plusta kibirkstys nuo viso mano kuno pavirsiaus. Girdziu, sirdis tuksena, kaip laukinio zveries pries puolima. Akyse mirga. Pedos kaista. Ar visgi tai kava? Svarstykliskumas paaiskina sita tema. Jos sukurimo saltini. Turiu drauge, svarastykles, kuri pries isvykstant kur pasitusint, atvaziuoja pas mane su dvejom bliuskutem. Neskubinkit visko, kai zmogu gauni lengvai, jis ir atsibosta greitai. Svarbiausia, kad zinai jos norys, abu zinot, ir kad su tuo susitaiket, abu.

 5. bat rašė:

  Beautiful rašė:

  Pasikviesk ir pasikalbėk (: T.Y. Išsakyk viską atvirai iš savo pusės ir paklausk ką ji į tai mano… Pvz. aš labai vertinu atvirumą (: Tokių vaikinų reta… Todėl ji turėtų palinkti link Tavo pusės (:

  o jei pasakys, kad į jį žiūri tik kaip į draugą ir nieko nebus? supis jo pasitikėjimą savimi ir t.t., žodžiu dar vienas vienuolis bus po to

  Aha, o tai pala… Tipo dabar sėdėti ir nieko nedaryti geriau? Tokiu atveju, pati panelė neatbėgs, jei nori turėti… reikia pasistengti. Išsiaiškinti. Čia mažiausiai ką gali jis padaryti. Toks gyvenimas… prie ko praras pasitikėjimą? Atsiras kita panelė, kuri atkreips į jį dėmesį. Anksčiau ar vėliau. Ne visada viskas vyksta taip, kaip mes norim. Todėl tenka susitaikyti… O jei bijo prarasti pasitikėjimą ir mano, kad geriau sėdėti įsikibus mamytės sijoną, nes taip juk visuomet būsim apsaugoti nuo VISKO, kas laukia gero ir kas nelabai, tada valio, gyvenime nieko gražaus, malonaus ir t.t. nepatirs. Na… Bet bus apsaugotas.

Parašykite komentarą