2024 18 balandžio

15 thoughts on “Kaip pasikeisti?

 1. Nežinau tavo situacijos, nes, matyt, nebuvau tas, kuris sekė visus tavo postus, bet turiu porą patarimų, ką daryčiau tavo vietoje.
  Jeigu studijuoji kur nors arba turi nemažai pažįstamų, kuriais pasitiki, padaryk taip:
  Pasiūlyk kokiam vaikinui, kuris gyvena vienas ir kuriuo tu pasitiki, tau patinka, arba velnias žino dėl kokios priežasties galėtum su juo gyvent ! Tikrai susirasi bent vieną ir tiesiog paprašyt pagyvent pas jį. Juk tevai tikrai išleistų, jeigu pasakytum, kad ten myli jį ir t.t. O jis manau priimtų, bent jau aš priimčiau- didžiulė čia bėda, kiek ten moteriai reikia ? skrebučių ir čiužinio.
  Kadangi, žinant tavo tėvus, gali nepavykt, eik ir išplauk indus ! vat dabar atsistok ir išplauk porą indų.Yra jų ten, ar nėra, nesvarbu! susirask stiklinę ir ją išplauk. Man tai padeda apsiramint ir pasijaust nepriklausomu. 😀
  Nebandei užsiimti kažkuo, panašiu į meditaciją? nemėgstu šio žodžio, nes žmonės jį vartoja neteisingai ir kvailai, nežinantys, ką jis reiškia. Tai vat, tiesiog internete pasieškok apie tai, žinok gyvenimas pagražėja. Gaila, kad mėčiau tai, taip ir nepradėjęs normaliai… vis noriu atgal įeit į šią būseną, bet neužtenka jėgų… Jeigu įdomu, galėčiau papasakot. Pasikeistų visas požiūris į pasaulį, nebereikėtų NIEKO. Nežinau ar tai gerai, ar blogai, bet aš vertinu tai kaip didžiausią žmogaus privalumą- tylą viduje ir įšorėje.

 2. Kažkada galvojau apie meditaciją, dabar galvoju, kad laikas pradėti sportuoti, išsikrauti blogas emocijas. Po truputį pasikeisiu, nebūsiu tokia susikausčiusi ir nepasitikinti savimi ( kai kuriose situacijose). Kai aš pradedu suktis virtuvėje mama sutrukdo man ateina ir pati man viską paruošia arba aš kai "sukiojuosi" pradeda aiškinti tu ne taip darai, daryk anaip tas labai nervina. O dėl vaikinų tai geriau iš vis jų nebūtų, nes tik gadina nervus su savo pretenzijomis, lyg tais jie nesidurtų su tokiomis pačiomis problemomis ir nerūpėtų, ką mano tėvai apie jų gyvenimą.

 3. Norint kazka pakeisti, turi ismokt pasakyt "ne" savo tevams. Kito kelio nera. Siaip nepasakai, ar studijuoji, mokais kur ar ne. Ar yra galimybiu tau ieskotis kokio darbo – ilgalaikio ar ne, nesvarbu. Na tiesiog tau reikia netunot namie. O jei mama ka pamoko – tiesiog priimk jos zodzius, bet tuo paciu pasakyk, kad tu blogai jautiesi kai esi laikoma dar vaiku. Galima ir drastisku priemoniu – jei iseina kur pradingt tau keliom dienom – padaryk tai. Tevam palikusi rasteli mazdaug "kadangi namie as negaliu but savarankiska ir priimti gyvenima pati, as isejau. nenoriu, kad dar praejus 2 metams gyvenime buciau macius keturias kambario sienas bei nuolatinius jusu priekaistus kaip viska darau negerai".

 4. Jis tik 24 metų išėjo ir tai mama puolė į ašaras, o aš save tvardžiau, bet giliai išgyvenau, iš karto nepuoliau į depresiją, bet palaipsniui įsivyravo. Dabar jis laimingai sukūręs gyvenimą. Mama juo labiau didžiuojasi ir pasitiki nei manimi. Todėl turiu prieš išeinant iš namų pasakyt, kur einu, kada grįšiu, kartais nustato laiką iki kada galiu būti su draugais ar draugėmis. Kai pradėjau susitikinėti su vaikinais jos pirmi žodžiai: tik nelipk į automobilį ar neik į svetimus namus, lygtais aš būčiau nežinojusi tokių dalykų ir iškritusi iš medžio.

 5. Labai dziugu girdeti is taves daug protingu minciu ir zodziu, o nemaisvaikiskas kalbas kaip anksciau.
  Pagaliau sulaukeme!!! Dievas mus girdi.

  Vienintelis atitrukimas nuo mamos yra issikraustymas.
  Stok mokytis kuo toliau nuo namu.

  Kitaip savo gyvenimo nepakeisi.
  Ji visad laikys tave ant sniurelio, o vienintelis budas ji nutraukti yra issikraustyti.

  Sekmes tau.
  Dziugu uz tave, kad bresti.
  O kiek tereikejo? Vieno kito berno. Ot idomus gyvenimas.

 6. Buvau uždara, įspausta į kampą. Nepasikinti savimi. O dabar visi stebisi, kodėl aš taip elgiuosi, nes noriu pagaliau suaugti. Rūpintis savimi kaip kitos mano amžiaus merginos. O ne bendrauti su mažvaikiais ir nuproto nušokti. Noriu save kitose srityse atrasti.

 7. Pinky rašė:

  Tas pasilaizymas maziausiai cia ka daro ar sako.

  Panike, elkis taip kaip nori, nepasiduok mamos spaudimui, atsauk kai reikia, tegu ji supranta, kad tu jau didele pana.

  Stengiuosi. 😉

Parašykite komentarą