2024 23 birželio

7 thoughts on “Kaip suderinti du visiškai skirtingus dalykus?

 1. As darydavau taip. Visada kol nepradejau studijuoti…. Gryztu namo, pavalgau, sedu pasidarau tos dienos uzduotus namu darbus, susikraunu knygas rytojuj ir esu laisva. Rytojaus pamokos jau buna paruostos is praejusios dienos. Todel nereikia nervintis, draskytis paskutine minute. Labai gerai taip budavo, taciau studiju laikais nuklydau nuo sios sistemos… Tai matyt uzkreciama 🙂

 2. -Pinky-

  Ne taip pasakiau kad jie man sako, kad tą r tą reik pasimokinti, o supyksta, sako dėl ko ankčiau negalėjai išmokt ir dar labiau spaudžia… Beto mano mama apie mokslus išvis nieko nesupranta :). Apie savaitgali man net pasvajot neišeina nes kadangi mes nuosavame name gyvenam, turim mišką tai kiekvieną savatgalį važiuojam ( bent jau visa šį ir praeitą mėnesį )

 3. Tai mokykis jei nori kazko pasiekti.
  Pabandyk seimai graziai paaiskinti, kad stengies, bet nesi supermenas. Paprasyk nevaziuoti ant taves. NEBIJOK PASIKALBETI!!!

  Turit miska? Ir ka ten darot?
  Negi negali nevaziuoti? Juk ne 5 metu vaikas esi, kad reiktu tampytis.

 4. Sutinku su Pinky, turi ramiai pasikalbėti su tėvais, kad stengiesi ir darai kas tavo valioje. Nežinau ar tėvai žino, kad tau sunkiau sekasi su kalbomis, nei su kitais galykais. Čia yra normalus dalykas, ne visi žmonės yra gabūs viskam. Kas gabūs kalboms ir socialiniams mokslams dažnai nebūna gabūs tiksliesiems ir atvirkščiai. Pabandyk tai paaiškint patėviui, nes kaip suprantu jis daro tau didžiausią spaudimą. O mokslą ir laiką galima suderinti (ypač 9 klasėje). Nes su metais krūvis vis didėja.. bet neatsisakyk laisvalaikio, nes jis gyvybiškai reikalingas tavo poilsiui, mėgstamiems užsiėmimams, susitikimams su draugais ir pan. Jei turi labai suspaustą dienotvarkę, nusistatyk atitinkamą laiką kiek laiko tą dieną kam skirsi ir supažindink su ja ir tėvus, kad jie žinotų..
  Bet visų svarbiausia – atviras pokalbis su tėvais ir kaip tu jautiesi dėl jų spaudimo..

Parašykite komentarą