2024 23 birželio

55 thoughts on “Kaip sutikot 2008?

 1. o as tai ramei, namie su su artimiausiais zmonem poto per dvylikta viso kauno grozybes pamatem nes labai saunioj vietoj gyvenu, tai kerints vaizdai kai matai kai visi saudo, fatastika, nu o poto pas drauga namo teko peskute eit, nes taxa issikviest neymanoma buvo, tai susalau belenkaip 😀

 2. Naujųjų pasekmės- sloga ir skaudanti gerklė…. Ir blaivybės įžadai bent 2 mėnesiams. Taigi, sutikom tikrai gerai.

  Gal papildom temą – ką gavot dovanų per šventes ?

 3. Didzioji dauguma kuriu kartu sutiko iki siol man ranka spaudzia uz organizavima. Tik labai abydna, kad beveik nieko neatsimenu. Lyg is gyvenimo budu istrintos smagiausios 7 valandos..
  Bet uztad iki siol vis kazka naujo suzinau, kas vyko to vakaro eigoje 😀

 4. su teciu ir jo drauge. pora taureliu sampano suvartojau, galvele apsinese, prisiminimai uzpludo, paverkiau tulike, apie pirma valanda nuejau miegot. tokiu nauju dar neturejau. tikiuosi, kad ir neturesiu.

 5. calionakymonka rašė:

  su teciu ir jo drauge. pora taureliu sampano suvartojau, galvele apsinese, prisiminimai uzpludo, paverkiau tulike, apie pirma valanda nuejau miegot. tokiu nauju dar neturejau. tikiuosi, kad ir neturesiu.

  Nesuprantu, kam verkti per Naujaka??? 😳

 6. Kaip lietuvis atšvenčiau. Su chebra į kaimo sodybą nuvažiavom ten pirtelė, ežerėlis, miškelis, gražu na gal kiek vėsoka, nes ten dabar niekas nakūrena pečiaus kartais tik nuvažiuoja kas nors…

 7. PPJ rašė:

  Dėja, net panikė ir ta sutiko su alkoholiu.

  NU nelabai keistas reishkinys, plius esame shalyje, kuri pagal alkoholio suvartojima viena ish lyderiu europoje. Turbut cia musu shvietimas kaltas, bei auklejimas. Reiks tycia kitais metais nieko negert, vot butu idomus reishkinys.

 8. Čia labiausia kalta sovietų okupacija, įskiepijusi lietuviams šią gėrimo liga. Na bet prie to prisideda ir švietimas, kuris nesugeba vaikams išaiskinti, kad gerti ir vartoti narkotikus visai nėra kieta. Neišaiškino mano jaunystės laikais – pats pirmą kartą nusigėriau būdamas maždaug 14-ikos, nors turbūt jaunesnis. Taip pat neišaiškina ir dabar – 14iolikiniai jau traukia žolę, o neužilgo išbando ir chemiją.

 9. Iš dalies suprantu Mėgaukis Vaizdu. Esu porą Naujamečių šventes vienas, buvo įdomu, visi baliavojimo jausmai pasikeitė į ypatingesnius, tuos kuriuos rečiau kada betenka ragauti: suvokimas, nostalgija ir nežinau kaip pavadinti, bet jaučiuosi fainai kuomet matau kai kitiems gera, o aš savo ruožtu stebiu juos iš šalies. Tikrai įdomus pastarasis reiškinys. Kolkas tik vieno Naujųjų Metų sutikimo kompanijoje prisiminimai yra daugmaž tokie geri, kaip prieš tai išsakytieji. Ėt ir kodėl taip sunku jaustis laimingu tarp artimųjų…

 10. Hammerdin rašė:

  Iš dalies suprantu Mėgaukis Vaizdu. Esu porą Naujamečių šventes vienas, buvo įdomu, visi baliavojimo jausmai pasikeitė į ypatingesnius, tuos kuriuos rečiau kada betenka ragauti: suvokimas, nostalgija ir nežinau kaip pavadinti, bet jaučiuosi fainai kuomet matau kai kitiems gera, o aš savo ruožtu stebiu juos iš šalies. Tikrai įdomus pastarasis reiškinys. Kolkas tik vieno Naujųjų Metų sutikimo kompanijoje prisiminimai yra daugmaž tokie geri, kaip prieš tai išsakytieji. Ėt ir kodėl taip sunku jaustis laimingu tarp artimųjų…

  Kai pagalvoji, jei reiktu vienam sutikt butu nekas….

 11. enjoy_the_view rašė:

  O kuo sita data tokia ypatinga? As 12 val jau buciau miegojes, bet reikejo tevus parsivezti…

  Ash pvz noriu kashkaip, kashkokiu geru uzmoju pazymeti nauju metu pradzia, pagalvoti apie ateiti, pasvajoti, pakelti taure shampanės. Tuom ir ipatinga ta data. Kiekvienam skirtingai ash manau, gal kam tik eiline proga prisprogt, o gal kas kitaip supranta. Tie kas daug balevoja ir geria tai jauciu ir tie nauji metai nublanksta.

 12. Man eilinė proga prisisprogt ir jokia neypatinga data. Gyvenimas bėga toliau sava vaga ir niekuo nepasikeičia. Anksčiau požiūris buvo kitoks, bet dabar naujieji man žemiau mano šmirgeliuko. Kalėdos visai kitokia šventė 🙂

 13. Na, nznau, nznau.. Vat gimtadienio savo galeciau ir nesvest (exept jubilieju), bet naujieji.. Turiu toki isitikinima, kad kaip praleidi naujuosius, taip praeina ir visi metai. Ir man kazkaip si taisykle vis pasitvirtina..
  Mhm.., idomus metai laukia 😀

 14. Praėjo jau truputėlį daugiau laiko kaip mėnuo po Naujųjų metų šventimo, bet dar gerai pamenu, kad į 2008- ųjų sausio 1- ąją įžengiau su Marilyn Manson daina (s)AINT. Ir dar prisimenu, kaip baigščiai stebėjau fejerverkus.

Parašykite komentarą