2024 1 gruodžio

20 thoughts on “Kaip taupyti pinigus?

  1. Kalbant apie 15metu amziu tai man duodavo kasdien po 2lt pietums, pietu nevalgydavau, taupydavau savaitgaliui 😀 Dabar juokinga atrodo. Na, tada ir daugiau iseidavo visko uz 15lt, o ir poreikiai kiti budavo…

  2. Taupyt niekad netaupau, bet atsidedu visada. O kai prireikia kazko nesukdamas sau galvos ir netaupes paimi ir nusiperki 🙂 Niekada neturejau apibreztos sumos, kuria tureciau atidet per tam tikra laika. Viena diena nieko nenusiperki, o kita buna, kad ir keliu dienu uzdarbi praganai vejais (ypac savaitgaliais). O ir piniginej visad stengiuos laikyt bent kelias stambesnes kupiuras, tada jautiesi labiau uztikrintas savimi, o ir siaip- maza ka.

  3. Akilanda rašė:

    Bet durniausia, kai taupyklėj prisikaupia daug smulkių, tai kažkaip nepatogu ant prekystalio pabert… 😀

    Aš tai tik baltus centus visada išraviu iš piniginės ir į tokį molinį blūdelį suberiu. O kada jau nebetelpa, tai nunešu į banką ir išsikeičiu. Daug ten nesutelpa. Kokie 20 -30 Litų.

  4. Visiems norintiems turet pinigu primigtinai rekomenduoju pradet juos uzdirbinet, ir kuo daugiau uzdirbsit tuo maziau reikes taupyt. O kai jau sugebesit uzdirbt pinigus stenkites ju uzdirbti dar daugiau, tuomet ir taupyt visai nereikes. O visiems kitiems laimingiems zmonems siulau sokt ir negalvot apie rupescius 😉

  5. 1.Eidami parduotuvėn neimkit banko kortelių, tik grynus pinigus.
    2. Jei pirkinys kainuoja daugiau nei 30 lt. ir jo neplanavote pirkti, vos pamatę nepulkit pirkti. Jei labai reikės jo, ateisit rytoj ar kitą dieną.
    3. Jei daikto kaina daugiau nei 50 lt., pasitarkit (su mama, draugu, drauge, netgi eiline pirkėja), bet ne su PARDAVĖJA.
    4. Atminkit, kad geras daiktas yra brangesnis… ir mes nesam tokie turtingi, kad pirktume dalykus, kurie rytoj jau bus sugedę.
    5. Pirkinių sąrašas – ir griežtas jo laikymasis mano piniginę nuo išplonėjimo kasdien apsaugo min. 20 lt. 🙂

Parašykite komentarą