2024 18 balandžio

11 thoughts on “Kas yra tikras draugas?

  1. As turiu dvi tikras drauges. Esam pazystamos 14metu. Isgyventa kartu viskas:pirmas kritimas nuo medzio, mokinimasis vaziuoti dviraciu, dziaugsmas padarius gera darba gaunant lita, pirmi dalinimaisi makiazo klausimais, pirmos asaros del nelaimingu meiliu. Tai yra tikra draugyste. Su tikru draugu gali sneket apie viska kartu ir apie nieka, tylos minutes nebuna nejaukios. Su tikru draugu jautiesi savas, pasitiki juo, nepyksti del kvailysciu. Tikra drauga priziuri taip, lyg butum motina, itartinai stebi visus/as jo/s vaikinus/merginas. Tikram draugui visada turesi laiko, kai jam to reikes. Padesi, kai paprasys. Todel manau tikras draugas neisduos taves, nevaidmainiaus. Bent man taip nebuvo. nes as turiu tik jas dvi, TIKRAS drauges. o visi kiti yra pazystami, grupiokai.

  2. sandrite rašė:

    Todel manau tikras draugas neisduos taves

    O jei tas tavo tikras draugas neišduos tavęs, bet išduos ką nors kitą? is dar laikysi tikru draugu, nors jis/ji – uruodas?

  3. nu tai wtf? jei jis MANO tikras draugas, ne MANE isduoda o kazka kita, tai koks man skirtumas?ar as tureciau ziuret kaip jis su kitais bendrauja? :)) man svarbu koks jis su manimi o ne su kitais

  4. Manau tas kuris su kuriuo gerai jautiesi, gali diskutuoti įvairiom temom nesivaržydama, daug metų pažįsti, daug kartu išgyventa ir matyta įvairių dalykų.
    O apie drauges tai turiu keturias net su kuriomis jaučiuosi puikiai ir esanti reikalinga joms. Jei daug draugų turėsi tai nebūsi reikalingas. Svarbiausia, kad visus prisimintum.

Parašykite komentarą