2024 18 balandžio

13 thoughts on “Keistas vaikino elgesys….

 1. Labas:) Ką tau galiu patarti tik tiek geriau nebendrauk su tokiais, kurie tik nori paerzinti merginas. Jei jis nepasiruošęs rimtiem santykiams tai nėra ko prasidėt. Man irgi vaikinas girdavosi oi tą darau, aną dariau. Galvojo man įdomu bus su kuo jisai bendrauja po to na siunčia, kai pradėjau kelti pavydo scenas. Ir mane kaltindavo, kad aš tokia esu. Viskas ir nuo to prasideda santykiuose: girimasis, pavydas, erzinimasis, kai norima sukelti pyktį kitai pusei.

 2. Na matai kai pradedi bendrauti ir įsitrauki į bendravimą,juk negali žinoti,kad kitas žmogus nėra pasiruošęs draugystei ir rimtiems santykiams,čia savotiška loterija manau,manau ms visi žaidžiam vieną ir tą patį žaidimą,tik vat ties kuria vieta sustos kamuoliukas tai nežinom ir kai viskas baigiasi netikėtai arba taip kaip nesitiki susimastai ar aplamai verta statyti didelę sumą,jei nori to aukso puodo….:)

 3. kraken rašė:

  Matyt sakei, bet jeigu jam pareikštum, gal net tiesiog paprašytum nustoti jo susitikinėti su kitom, baigtu taip daryt… Na juk pati minėjai ir matyt pykai, kad jis matosi su kitom, reiškia laikei jį pakankamai artimu žmogumi, pasakytum "aš mūsų draugystę vertinu, nedaryk taip, man nelabai patinka " ir t.t.

  Tai matai,jei priekaištadavau tiesiog atsakymas būdavo,jog tu man ne žmona, tai vat ir jis ne teisėtas vyras,kad man aiškintusi,nors aš net neprašydavau jo sakyti kur jis ir ką veikia….taip,kad sakau pats bendravimas gana sudėtingas…

 4. Smash rašė:

  Jap, kraken teisingai sako.
  Gal tas vaikinas tave laike tik drauge. Gal tu jusu bendravima iskelei i didesnes aukstumas nei is tiesu buvo.

  Na nemanau,kad tik drauge….nes nemanau,kad jūs su savo draugais ar draugėm artimai bendraujat:)bent jau aš tikrai ne:)

 5. Aš negaliu suprasti tik vieno dalyko. Jeigu mergina/vaikinas prašo savo antros pusės, arba bent jau žmogaus kuris jaučia simpatiją kažko nedaryt, na ne reikalauja, o tiesiog paprašo, paaiškindama/as, kad jam/jai tiesiog nemalonu… Nejaugi galima nesutikt ?! Ypač kai yra toks, galima sakyt, perlaužiamas momentas.
  Tu paprašai žmogaus baigti bendrauti artimai su krūva merginų vienu metu, jis mato, kad tau tai tikrai rūpi, tu dažnai tai jam kartoji, o jis toliau tai daro ?! atsiprašau, bet čia kažkokia nesąmonė. pasakai "atsiprašau, toks jau esu, man gaila, bet nieko padaryt negaliu, jeigu negali pakęst, galim skirtis", arba "gerai, pasistengsiu to nedaryt". Aišku, tai yra šiek tiek juoda ir balta pusės tik, bet esmę pagavai manau.
  Gal jam tiesiog tokia galima sakyt "trauma" nuo jaunystės. Kvailai pasakyta, bet jeigu jis tikrai tau sako su kuo būna ir jūs artimi esat. Kvaila patarinėt dabr man nieko nežinant, bet iš tavo aprašymo atrodo, kad tiesiog jis taip darė, tu maldavai, o jis tiesiog juokėsi ir darė tia toliau… Jis taip galėjo išreikšt savo kokį prieraišumą, neklausiai to jo ?
  Aš nekaltinu tavęs jokiai būdais, tiesiog bandau vystyt šiokią tokią diskusiją 😉

 6. Na del bendravimo – jei ten buvo kur kas artimiau ar intymiau tarp jusu, tada tu ir labai jau naivi mergina, jei visad leisdavai taip jam elgtis. Kad bent issikalbeje butumet, o dabar kaip supratau – apie tai jis i kalbas nejo.
  Bet vistiek, nemanau kad taip jau artima buvo tarp jusu. Bent jau is jo puses.
  O gal cia tokia taktika – pasakau kur ir su kuo esu, todel kaip ir negali pykt jog paslapciom su kitom susitinku.

 7. Na,jau kodėl iš karto naivi, aš ir pati paminėjau,kad mes įsipareigoję nebuvom vienas kitam, tai vat man irgi peršasi tavo variantas ir kaip ir sakiau vis vien aš ne va tai likau kalta dar dėl to:)tiesiog likau pasimetusi šitoje situacijoje ir tiek..nes net nesupratau kaip pačiai reaguoti į štai tokius įvykius….

 8. kamile rašė:

  Laba diena,

  Iškilo šiokia tokia dilema dėl vaikino elgesio ir norėjau trumpos konsultacijos….
  Susipažinome internete,pradėjome,bendrauti,susirašinėti…nuvykome į pasimatymą…gerai praleidome laiką,tuomet po jo sekė antrasis ir trečiasis,suartėjom.Bet po to pasikeitė jo žinutės, tapo atviresnės,jeigu iškildavo koks nors nesutarimas,tiesiog parašydavo,,,baigiam,,,o po penkių minučių vėl viskas gerai būdavo,nesupratau jis mane bandė….ar tiesiog erzino….ir norėjo mano reakciją sužinoti.Stengiausi nekreipti į tai dėmesio,kol jis nepradėjo savo žinutėse minėti kažkokių draugių,kurias parveža po darbo namo,arba pas kurias nuvažiuoja po darbo pavalgyti ,man tai pasirodė gana keista,nesupratau kodėl jis tai rašo man,,,nori sukelti pavydą?nori,kad aš matyčiau,kad juo domisi ir kitos merginos?ar tiesiog nori mane panervinti…..bet ir vėl,,,dėl ko?Pradėjo kilti nesutarimai,pamačiau,kad jam nepatinka,kai aš dėl to susierzinu, bet pats nieko daug ir neaiškino,ne va tai tik draugės ir nėra čia apie ką diskutuoti.Bandžiau tuomet tiesiog aptarti paaiškinti,kad tai yra svarbu,kad žmonės privalo bendrauti,išsiaiškinti kas yra ne taip….susitaikėm.Maniau,kad suprato tai ką sakiau,pasirodo ,kad klydau,kai prieš savaitę gavau žinutę ne va tai jis su kažkokia drauge kavinėje….užsuko aplankyti matai….na tuomet aš ir parašiau,mielai susipažinčiau ir aš,prie progos,gavau atsakymą,kad trys jau minia……žodžiu baigėsi tuo,kad aš likau kalta, nes pati esu nepatenkinta,priekaištaujanti ir priekabi,na o jis be abejo tik auka.Bendravimas nutrūko,palinkėjom vienas kitam sėkmės.
  Mes vienas kitam nebuvom įsipareigoję, bet jegu žmogus nėra kažkam įsipareigojęs, tai kam jis pats ataskaitas duoda???juo labiau būtent tokias….arba aš nesupratau to kas vyksta arba jis nesusigaudo savo jausmuose…..
  Norėčiau ir jūsų nuomonę išgirsti……:)

  VISI kurie zaidzia su tavim-mesk lauk, poto tokie lopai LABAI daznai, beveik visada velkas ant keliu, akd priimtum atgal-bet nepriimk, nes zmone sturi atskayti uz savo poelgius ir sprendimus, lai mokosi vertinti.

Parašykite komentarą