2024 18 birželio

25 thoughts on “Kilogramų atsikratymas

  1. Jei neturi antsvorio, tai kam tau dar mėtyt tuos 5 kg. Pasižiūrėk kaip žmonės kiti atrodo su viršsvoriu ir pasijusi laimingiausia pasaulyje, kad esi normalaus sudėjimo…
    Gali daryt pratimus, sportuot su tikslu gerinti savo fizinį pajėgumą bei aktyvumą, bet ne su tikslu mėtyt kilogramus, kurių tau nereikia mest.. 😕

  2. Simoneta rašė:

    Hm aciu vaikinukai uz patarimus… jouu 200 pritupimu :D~

    Tai, jei tu nesiskundi savo išvaizda, kam tau tuos kg mest? ir būtinai taip greitai? Tu žiūrėk į savo sudėjimą, o ne į tai, kokį skaičių rodo svarstyklės. Kar0lis teisingai pasakė – raumenys sveria daugiau nei riebalai.

  3. tik labai daug nesitikek, nes su riebaliukais yra toks dalykas.. jie arba deginami nuo viso kuno, arba nuo niekur, todel sunku yra manipuliuot viena vieta. raumenims – atvirksciai. todel krosiukai turetu but pagrindinis akcentas, i kuri remtusi visi kiti pratimai rankoms.

  4. Va as net nesuprantu kur dingo mano 8kg per 7menesius, o 6kg per viena menesi… Dirbu toki darba 2h per diena mazdaug – nesioju reklamas… tai tenka ir palaipiot laiptais i virsu (pvz triauksciai, keturauksciai gyvenamieji namai) ir siaip daug vaiksciot… ir dirbu tik menesi. O dabar jau sveriu nebe 74, o 68. Ir nezinau, cia dziaugtis, ar galvot, kad kazkuo sergu? Nes man nelogiska pe rmenesi sitiek numest vien nuo vaiksciojimo ir laipiojimo.

Parašykite komentarą