2024 28 gegužės

52 thoughts on “Klonai

 1. Nu cia tai nesamone butu. NEmiritngumas tokiu budu neimanomas vis vien – kaip smegenis persodinti. Ir is viso tai man regis yra karinis zaidimas, daug geru kareivuku 8)

  As ta nesutikciau turet klono savo, nefaina butu ir nezinia, gal dar ir mane pakeistu. Nu ne. Sutinku kad klonuotu organus, ar kuno dalis bet ne visa zmogu.

 2. Galera =) rašė:

  Bet jeigu klonavimo metu būtų galima išsaugoti nykstančias gyvūnų rūšis? gal visai ir neblogai.

  gerai galera: ar tau asmeniskai yra koks nors skirtumas yra koks nors usurinis tigras ar ne? :DDD

 3. Boxeris rašė:

  Galera =) rašė:

  Bet jeigu klonavimo metu būtų galima išsaugoti nykstančias gyvūnų rūšis? gal visai ir neblogai.

  gerai galera: ar tau asmeniskai yra koks nors skirtumas yra koks nors usurinis tigras ar ne? 😉

 4. pavlidze rašė:

  Kaip jums tokia ideja, kad uz pinigus galima butu pasidaryti pacio saves klona, kad jis galetu tarkim daryti uz jus tuos darbus kurie jums nepatinka?

  Ir isvys ka galvojat apie zmoniu klonavima?

  Apie žmonių klonavimą galvoju,kad tai yra pasityčiojimas ir bla bla bla…
  Toliau klono turėti nenorėčiau,nes gyvenimas taptu nebetoks koks buvo iki jo,o kadangi esu visiška lengvabūdė,tai manau,kad manęs tokios ir vienos užtektų 😆

 5. Totali nesamone.. Ash esu vienintelis,nepakeichiamas,nepakartojamas.Mano chromosoma verta ishlikti taip pat vienintele.Klonuodami zhmones atitoltume nuo vystymosi desningumo ir taip patys to nejausdami taptume ishtvirkusiais mokslininku eksperimentais.Pasisakau priesh tokius dalykus kaip klonavimas… 8)

 6. Nesąmonė didžiausia, tą savo kloną galėsi išnaudoti (kad gyvenimas būtų patogesnis), bet paskui jis užsinorės savo gyvenimo arba TAVO, ir trumpai tarian baigsis viskas blogai. Pasvajoti gražu, bet pasekmės būtų liūdnos. Reikia neperlenkti lazdos su savo norais…

 7. Andriuxa rašė:

  visu pirma, kazin ar is vis imanoma klonuoti zmogu… va cia tai idomus klausimas.

  Įmanoma, jeidu avį klonavo tai tikrai ir žmogų sugebėtų (etika tiktais trukdo), jeigu to jau nepadarė.

 8. Zmones kaip jus isivaizduojate klonavima? Tipo i megintuveli ilasini kraujo ir po 5 min. is spintos islenda tobulas antrininkas… Taip negali buti!!! Jei kada bus klonuotas zmogus tai jis "gims" 30cm ugio ir 2kg svorio(cia apytiksliai). Didzioji dalis tokio klono gyvenimu nepriklausytu nuo orginalo gyvenimo(isskyrus genetines ligas ir isvaizda).
  Dabar naujas klausimas: ar noretumete matyti kudiki, kuris turi jusu DNR ir nuosava gyvenima?

 9. Noriu but vienintele.Isivaizduok, gyveni, o tuo metu kazkas tavo snukiu daro kazkokias nesamone sir visi galvoja kad tu taspats asmuo.As noriu pati ir vienintele valdyti savo gyvenima.
  Cia panasiai kaip peciuros knygoj As ir atsuktuvas.

Parašykite komentarą