2024 18 balandžio

14 thoughts on “Kodėl gražuolėms sekasi meilėje?

 1. Bet kad realiai ir save pristatydama tu apibūdinai tik savo išorines savybes, kaip rengiesi, dažais ar atrodai.
  Peršasi išvada, kad pati didelį dėmesį skiri išorei.
  Tai kodėl tada dar pati stebiesi, kad vaikinai myli akimis?

  Sena naujiena, bet išvaizda yra neapsakomai svarbu. Nerealiai sunku bendrauti su žmogumi, kuris tau yra atstumiantis. O ką jau kalbėti apie bendrus romantinius santykius – aišku, kad žmogus turi traukti fiziškai, nes kitaip tiesiog nebus sveikų pilnaverčių santykių.

  Taip, vyrai myli gražias. Bet tai nereiškia, kad visiems vyrams tos pačios moterys gražios.
  Va gal ir aš kažkam graži, gal kažkam ne. Neįtiksi gi visiem.

 2. Aš pavyzdžiui nenoriu būti apsileidusi, esu jauna panelė turiu save prižiūrėti, nejaugi tik save mylėsiu vidumi ir neturėsiu platesnio požiūrio į gyvenimą. Man skaudu buvo, kai man pasakė mylimas žmogus, kad esu negraži. Kai mečiau jį tada susiėmiau ir pradėjau dar labiau mylėt save. Nejaugi turiu sėdėt sudėjus rankas ir laukti to išsvajotojo princo, kai per tą laiką galiu pagerinti savo išvaizdą.

 3. Vienas iš dviejų:

  1.Arba neesi pakankamai graži, kad tavimi susidomėtų dėmesio vertas vyras.
  2.Arba neesi pakankamai protinga, kad tavimi susidomėtų dėmesio vertas vyras.

  Bet stebuklai įvyksta kartas nuo karto. Išeik dažniau į naktį, ir kai pamatysi šviesos žybsnį ( ten veikiausiai bus lėktuvas, bet pabandyk įsijaust ir įsivaizduot, kad tai žvaigždė ) , pasakyk šiuos žodžius – Prašau, atvesk į mano gyvenimą vyrą, kuris manęs nėra vertas.

  Sėkmės!

 4. Tikrai ne grozis turi svarbiausia dalyka. Kiek man paciam teko sutikti merginos kurios is pirmo zvilgsnio atrodo grazios kai kai pradedi bendrauti tas zmogus visiskai pradeda netraukti, tada ir to grozio nelieka.
  O yra merginu kurios is isvaizdos atrodo vidutiniskai, bet su ja pabendravus jos spindi tokiu seksualumu.

  Tu tiesiog ieskai sau pateisinimo. Greiciausiai neturi nei vienos savybes. Nes kiek pastebejau vien tik verksleni. Reikia pasitiketi savim, ir moket gundyt vaikinus, o ne sedet rankas sudejus ir sakyt kaip gerai toms grazioms…………

 5. Esme yra pasitikejimas savimi ir mylejimas saves. Panike, o tu, manau, tikrai neturi. Turi daug kompleksu ir problemu, o tai ir atbaido visus normalius vyrus.
  Dirbk su savim, pamilk save, savo gyvenima, neieskok vyru, kai reiks jie ateis patys. Esi dar labai jauna. Niekur nedings tas tavo vyras, viena diena ateis 😀
  Sekmes

 6. Kiekvieną dieną dirbu su savimi, keičiu požiūrį į gyvenimą. Nebeverkiu kaip ankščiau. O kad vyrai nuslabo, tą pastebėjau seniai. Kai straipsnyje skaičiau, kad moterims nebereikia sekso. Tai vat mielieji vyriškiai susimąstykite, ar mes jums reikalingos esam. O pati galiu būti savarankiška, esu ūkiška pana, mėgstu darbuotis sode, kaime, ko kitos mano bendraamžės bijo. Tiesiog mane tėvai taip išauklėjo, jiems nereikia sakyt, kad eik dirbk, kartu su tėvais planuojam darbus, kokius reikės nudirbti. Pati daug išgyvenau perėjau ugnį ir vandenį, bet manęs dar niekas nesunaikino. Turiu tikslą daryt karjerą ir darysiu, o kitos tegul mylisi su kuo nori ir augina vaikus, kaip kitos mano bendraklasės vos pabaigusios mokyklą pasigimdė vaikus. Ar čia normalu?

 7. Nu taip, patinka gražios. Ir man, ir visiems mano draugams ir.. Neteko pažinti vaikino kuriam patiktų negraži, arba kaip sakai "vidutiniško grožio" mergina (kitas reikalas kad su tokiom draugauja, bet greit ir išsiskiria). Išvaizda yra tas dalykas, kurį žmoguje sunkiausia pakeisti, todėl ir renkas gražuoles sau. Bet nesijaudink sulauksi kokių 40ties ir nesvarbu bus jau vaikinukam, kurie gražios negaus, tai ir baisesnės tiks (arba jau dabar pradėk su vyresniais bandyt)

Parašykite komentarą