2024 23 birželio

47 thoughts on “Kokia išvaizda svarbi žmogaus gyvenime

 1. nemanau kad moteriai isvaizda turi but pirmoj vietoj..nebent ji nori but kvaila lele..

  svarbi ji yra..bet suprask kad zmone sturi skirtingus skonius..kazkam tu baisiai stora nes jam patinka anoreksikes, bet kitam vaikinui tu busi pati graziausia..

 2. Taip, dažna problema, kurią ne taip jau lengva įveikti. Kas iš to jei tau pasakysiu nekreipk dėmesio, jie vaikšto užsimerkia. Kas iš to jei pasakysiu, kad tikrai yra daug žmonių, kuriems išvaizda ar kokie tai nukrypimai nuo stereotipų yra tikrai ne kliūtis pažinti žmogų. Ir vėl gi, juk aš visiškai ir absoliučiai tavęs nepažįstu. Nepasidrovėk ir parašyk asmeninę. Jei pajėgsiu, tai gal su laiku kas nors ir gausis. Vis pagalvoju ar užteks jėgų.., bet turėtu.., turėtu, o jei turėtu, tai ir užteks. Parašyk ir kiek gali atviriau. 🙂

 3. Vienoje knygoje rašoma "Kūnas – sielos produktas". Svarbiausia būti savimi, likti ištikimai sau ir jei myli save tokią, kokia esi, būtinai pamils ir kitas, ir bla bla bla… Trumpiau tariant: kūno ir sielos harmonija.

 4. Pagal isvaizda sutinkam, pagal prota palydim.
  Isvaizda tikrai yra svarbi.
  O jei zmogus nebenori su tavim bendrauti vien del isvaizdos tai nesijausk daug praradus.
  Nes kai zmogu pazysti ir jis tau patinka is vidaus, tada ir isvaizda grazi atrodo.

  Nemanau, kad koks zmogus myli svao antra puse, bet jis (ji) jam nera grazus. Jei myli ir patinka tas zmogus tai tai jis tiesiog pasidaro grazus, simpatiskas 🙂

 5. visiškai pritariu.. nereiktu kankyntis dėl kitų nuomonės, vat jei pati dėl to prastai jautiesi tai imkis kokų nors veiksmų.. o šeip būk savimi, žmonės kurie yra verti būti tavo draugai tai pamatys o ne ta išore kuria mato visi..
  o tokius išvaizdos maniakus tėsiog šalink iš savo gyvenimo jei jie nesupranta kaip vertinti vidini groži tai ką jie darys pasene? sudaužys veidrodį? man tokių gaila.. 😉

 6. Pinky rašė:

  womencat rašė:

  … vat jei pati dėl to prastai jautiesi tai imkis kokų nors veiksmų…

  Juraciukas, esme yra tame, jei tu mylesi save – tave myles visi 🙂

  Jo jo, jau taip ima visi ir myli….
  Isvaizda yra labai svarbi. Tiek zmogu sutinkant, tiek palydint. Zinoma, gali buti jog grazus zmogus, bet erzina charakteris. Bet vis vien, jei ne isorinis grozis, tu ko gero net nebutum pazines jo vidinio "as".
  Beje, wtf su tais pasakymais – tie kurie vertina grozi, o ne vidu – reikia mest tokius lauk. Kiekvienas norime salia tureti ne tik sirdziai, bet ir akiai miela zmogu….
  Tiesa, jei jau taip sakot jog buk savimi ir kiti tave pamils, nesvarbu kaip tu atrodai….tai kodel zmones tiek rupinasi savo isvaizda ? Kodel jiems rupi ar jis bent kiek grazus, patrauklus ? Ir kodel tada visi nori buti grazus ? Kodel a ? Juk grozis nesvarbu – svarbu vidus…

 7. Cia biski ne su isvaizda, bet pasakysiu. Man pavyzdziui nieko negali but blogiau uz flegminancia merga ji gali kiek nori protingai sneket, bet jei sneka kaip 3x suletintas irasas tai OMG negaliu pakest tokiu kurios kaip stabdziai sneka…

  O cia yra tokia lempa suvelta, kad tipo myli tik vidu ir tt. Tik kazkodel nei vienas nenoretu but baidykle ir visi vienaip ar kitaip nori but grazesni.

 8. turiu draugų ir ex bahūru kurie toli gražu nebuvo gražuoliai ir ka man jie buvo gražiausi pasaulyje, aišku jei tavo tokios nuostatos tai tu gal būt net nematai gėrio žiurėdamas tikį įšore, nesakau, kad ji visiškai pofik, bet vien dėl to atstūmti žmogu man atrodo kvaila..
  čia kaip mama klaustu iš kurios lėkštės nori valgyti gražios ar paprastos.. koks skirtumas sriuba gi ta pati.. tik paviršutiniški žmonės renkasi draugus pagal išvaizda!
  aišku jei esi susikūres koki idiala panos galvoje ir ieškai tai valio, bet čia kalba aplamai apie nebendravima dėl išvaizdos, gerai, kad puošiamės, bet ir vidu karts nuo karto reikia pagražint.. beja ne prikolas, kad mano stambesnės draugės turi tokias širdis..gero žmogaus turi būti daug.. 😡

 9. Smash rašė:

  Jo jo, jau taip ima visi ir myli….
  Isvaizda yra labai svarbi. Tiek zmogu sutinkant, tiek palydint. Zinoma, gali buti jog grazus zmogus, bet erzina charakteris. Bet vis vien, jei ne isorinis grozis, tu ko gero net nebutum pazines jo vidinio "as".
  Beje, wtf su tais pasakymais – tie kurie vertina grozi, o ne vidu – reikia mest tokius lauk. Kiekvienas norime salia tureti ne tik sirdziai, bet ir akiai miela zmogu….
  Tiesa, jei jau taip sakot jog buk savimi ir kiti tave pamils, nesvarbu kaip tu atrodai….tai kodel zmones tiek rupinasi savo isvaizda ? Kodel jiems rupi ar jis bent kiek grazus, patrauklus ? Ir kodel tada visi nori buti grazus ? Kodel a ? Juk grozis nesvarbu – svarbu vidus…

  Visiems neitiksi.
  Na nezinau, man salia nereikia akiai mielu zmoniu, kurie man nepatinka 😀 Ir nereikia apsileisti.

 10. womencat rašė:

  Priminei man viena berniuka.
  Mokykloj buvo toks metais vyresnis vaikinas. Ir tikrai jis grazus NEBUVO. Tokiu specifiniu, gana neiprastu bruozu. Ir pinigu NETUREJO visiskai (nepijokas, nevalkata, tiesiog litu neturejo linksmybem, tusam ir pan, sunki seimynine padetis). Buvo gana lieknas, tikrai nesportaves ;;)

 11. Man irgi nereikia ten manekeniu ir taip toliau del to, kad tokios dazniausiai buna durnos. Visi mano draugai ne pagal isvaizda pasirinkti, o pagal elgesi ir mastyma. Bet merginos isvaizda man visada bus svarbi pirmoj vietoj ziuriu i isvaizda antroj vietoj, kad butu riba proto, nereikia man ten mokslininkes kokios, svarbu nors kiek mastymo normalaus, o ne "Light Blonde Style"

 12. Išvaizda, deja, svarbu. Bet svarbu ir protas bei charizma. Pas mus chebroj yra tokia panelė. Su pilvuku (bent jau buvo), iš veido taipogi nebuvo miss’ė, nu bet charizma pas tą panelę… Net aš kartais pagalvoju, kad ją įsimylėjau :).

 13. Nu atsiprašau. Bet jei žmogaus išvaizda man nemiela aš su juo ir nebendrausiu. Ir nežinau kiek tai žema kiek ne, bet koks bendravimas gali būt su žmogum, kaip galima tipo įvertinėt jo protą ir pan. kai pastoviai galvoji apie jo trūkumus. Pvz – riebaluotus plaukus. Tai jau geriau iš vis nepradėt, o tai niekam turbūt naudos neatneš toks bendravimas.

 14. Aš tia kumpio gabalėlis namie.
  O dėl išvaizdos, manau, kad visada turėsime priekaištų dėl išvaizdos, net jei tai mes patys ir nelemiame, o nulėmė genai. Sveika sivikritika gerai ir nereik pradėt liaupsint savęs, kad aš ir su tais meilės žiedais aplink pilvą esu pati gražiausia. Tiesiog jei tua tiap gerai, tia nuostabu, jei ne daryk kad būtų gerai. Reikia siekti tobulybės.

 15. Namibo rašė:

  Banshee as apie tokius variantus net nesneku, turiu omeny tvarkingu padoriu zmoniu tarpe, o ne kazkokiu atmatu kurie net susitvarkyt nesugeba.

  Tai ką minėjau įeina į išvaizdą. Taigi taigi.

 16. manau tema buvo apie tai ko nelaBAI GALI IŠVAIZDOJE PAKEISTI.. O NE ELEMENTARUS TVARKINGUMAS, TAI JAU NELABAI IĮ IŠVAIZDA ĮEINA LABIAU GAL Į GYVENIMO BŪDA PAGAL KURĮ MES IR RENKAMĖS DRAUGUS DAŽNIAUSIAI, PVZ JEI PAS ŽMOGU KREIVI DANTYS, AR KIŠKIO LŪPA AR VIRŠSVORIS AR DIDELĖ NOSIS.. VA KAIP TADA IR GI NEBENDRAUTUM?
  ŠEIP SMALSU.. 😉

 17. Išvaida kai ką pasako ir apie mūsų vidų, tad nedrįsiu sakyti, jog ji man visiškai nerūpi. Niekada neturėjau draugės, kuri kasdien vaikščiotų su neįsivaizduojamo aukščio špilkom, dienas leistų soliariume ir kirpykloje, o naktis – klubuose. Tiesiog tokios mergaitės išvaizda aiškiai byloja ir apie jos protą bei laisvalaikį.
  O šiaip draugų nesirenku pagal veido bruožų taisyklingumą, kojų ilgumą, presų standumą ir pan. Visi skirtingi ir visi savaip žavūs: aukšti, žemi, stori, ploni, su labai keistu aprangos skoniu bei išvis be jokio skonio. 😀

 18. va cia,tai tiesa!visi zmones savaip zavus ir idomus,juk nebutu idomu gyventi jei aplink butu visi tokie patys,kaip nuo podiumo nuzenge.bet siaip tai mano si tema,buvo ne apie zmoniu netvarkinguma ar nevalyvuma,o apie nepakeiciamus dalykus,turiu omeny-veido bruozus ar didesni svori,na aisku svori galima pakeisti,bet tik tada-kada pats to nori,ne del kitu,o del saves.

 19. womencat rašė:

  manau tema buvo apie tai ko nelaBAI GALI IŠVAIZDOJE PAKEISTI.. O NE ELEMENTARUS TVARKINGUMAS, TAI JAU NELABAI IĮ IŠVAIZDA ĮEINA LABIAU GAL Į GYVENIMO BŪDA PAGAL KURĮ MES IR RENKAMĖS DRAUGUS DAŽNIAUSIAI, PVZ JEI PAS ŽMOGU KREIVI DANTYS, AR KIŠKIO LŪPA AR VIRŠSVORIS AR DIDELĖ NOSIS.. VA KAIP TADA IR GI NEBENDRAUTUM?
  ŠEIP SMALSU.. 😉

  Tiesiog pasakysiu: Man storų žmonių baimė ;D Nu tikrai, nepatogumo jausmas užpuola man šalia būt ir toks neigiamas vertinimas galvon lenda. Nevalyvumas, savęs neprisižiūrėjimas. O dar nervina tas savęs raminimas: nu tai visokių reikia. Nu tai mane ir tokią mylės. Svarbu vidus.

 20. Namibo – pritariu tau. Zmones tiek postringauja del to jog "svarbu vidus ir bla bla", taciau pergyvena del savo isvaizdos. Ir kalbama ne apie priziurejima saves. Stai pvz zmogusj auciasi negrazus, nors jo plaukai ir isplauti ir t.t. – jis iskart jauciasi nejaukiai prie kitu. Ir nereikia aiskinti jog taip nera. Tai kas, jei jis yra tiesiog super pasnekovas – visvien jis jam bus nejauku del to, jog jo nuomone jis yra negrazus. Tad Namibo gerai sako – tokie posakiai kaip "vidus svarbu, ne isvaizda" – tai tiesiog atmaskes. Tarsi isvaizda kadanors nebuvo svarbi….Ir nekalbekim apie "as draugu nesirenku pagal isvaizda" – niekas is esmes ju nesirenka. Pagal isvaizda renkasi sau poras…arba sekso partnerius.

 21. Supranti jei proto riba nevirsija kaip pazyzdziui kokios fyfos, tai koks skirtumas ji protinga ar ne durneliai tik i isvaizda ir ziuri del to, kad pas juos vistiek proto nedaugiau nei pas fyfa kokia…

 22. Juraciukas rašė:

  visada sau kartodavau,kad esu kitokia negu kiti zmones ir man isvaizda nera pirmoje vietoje,bet staiga supratau-jog niekuo nesiskiriu nuo kitu zmoniu,esu tokia pati kaip ir kiti.pasirodo ir man isvaizda yra pirmoje vietoje.bet isigilinus is kitos puses,nepaprastai skaudu,kai zmogus nebenori su tavimi bendrauti del tavo isvaizdos.pavyzdziui as niekada nebuvau super liekna,bet ignoruoti zmogu del siek tiek didesnio jo svorio yra nesamone,yra ziauru.as stengiuosi keisti savo mintis,nes nenoriu buti tokia bjaurybe kuri nebenori bendrauti su zmogumi,nes jis siek tiek per storas ar nepakankamai grazus is veido.mane gyvenimas del to yra super iskaudines,ir dabar rasydama verkiu stipriai,nes skauda siela labai stipriai…

  Jau galvojau jog aš čia vienintelė forume nepatenkinta savo išvaizda. Bet žinok vieną dalyką, tie kurie draugus ar drauges renkasi pagal išvaizdą jie yra tikri liurbiai, tas naivias ir gražias mergaičiukes labai lengva apgauti, o vat negražias labai sunku, nes mes jau tokios esame, mus pavyzdžiui niekad neparduos, neišveš į užsienį, o pirmenybė visada ateina gražioms mergaitėms. Linkiu tau mylėt save iš vidaus, nekreipk dėmesio ką sako kiti, kiti pavydi tavo gerumo, geros širdies, todėl ir nenori bendrauti. Gyvenimas labai trapus todėl pasistenk bent šiek tiek kitaip pažvelgti į save ir kitus. Aš jei renkuosi draugus arba drauges, tai pirmiausia žiūriu į vidų, o ne į išvaizdą. 🙂

 23. Banshee rašė:

  womencat rašė:

  manau tema buvo apie tai ko nelaBAI GALI IŠVAIZDOJE PAKEISTI.. O NE ELEMENTARUS TVARKINGUMAS, TAI JAU NELABAI IĮ IŠVAIZDA ĮEINA LABIAU GAL Į GYVENIMO BŪDA PAGAL KURĮ MES IR RENKAMĖS DRAUGUS DAŽNIAUSIAI, PVZ JEI PAS ŽMOGU KREIVI DANTYS, AR KIŠKIO LŪPA AR VIRŠSVORIS AR DIDELĖ NOSIS.. VA KAIP TADA IR GI NEBENDRAUTUM?
  ŠEIP SMALSU.. 🙂

 24. na,as aisku tikrai niekada nebuvau super liekna,bet neesu ir katunskyte aisku,ir higienos prisiziuriu labai kruopsciai,kaip ir kiekviena mergaite,tiesiog esu mazdaug j.lopez figuros,o kai kam tas nepatinka…aisku si patirtis pravers gyvenime,bet isvaizda renkantis draugus tikrai nera svarbi,svarbu tik zmogus butu tvarkingas.as asmeniskai pazystu tokiu moteru kurios yra stambesnes uz mane,bet jauciasi savi isvaizda patenkintos….ir net gyvenime nesuvoktu,kad sveria per daug,nebent del sveikatos,lygiai taip pat daug kam lieknos moterys atrodo nepatrauklios ir senu zmoniu mastymu-net nesveikos..tai vat ir nesuprasi

 25. Juraciukas rašė:

  na,as aisku tikrai niekada nebuvau super liekna,bet neesu ir katunskyte aisku,ir higienos prisiziuriu labai kruopsciai,kaip ir kiekviena mergaite,tiesiog esu mazdaug j.lopez figuros,o kai kam tas nepatinka…aisku si patirtis pravers gyvenime,bet isvaizda renkantis draugus tikrai nera svarbi,svarbu tik zmogus butu tvarkingas.as asmeniskai pazystu tokiu moteru kurios yra stambesnes uz mane,bet jauciasi savi isvaizda patenkintos….ir net gyvenime nesuvoktu,kad sveria per daug,nebent del sveikatos,lygiai taip pat daug kam lieknos moterys atrodo nepatrauklios ir senu zmoniu mastymu-net nesveikos..tai vat ir nesuprasi

  Gi ta Lopez nera stora, kad tik daugiau tokiu butu.. Manau save per blogai vertini sureiksmindama stambuma. Nebent pagrazinai sakydama kaip Lopez. 😕

 26. Kai atsiranda vienas žmogus iš tų, Tau skirtųjų, išnyksta visi išvaizdos stereotipai. Atsiranda kai kas svarbiau, kai kas, ko paaiškinti negali. Galbūt tai trauka. Ar kažkas aukštesnio, ar magiškesnio. Visada sau kartodavau, kad jau su kuo kuo, bet su tamsiaplaukiais ruaakiais berniūkščiais tikrai niekuomet, nė už ką nesusidėsiu. Tai buvo visiškai ne mano skonio. Į tokius net dėmesio nekreipdavau. O dabar va su vienu iš tos "rūšies" esu 2,5 metų. Ir ką? Laiminga. Nors daug ką lėmė, kad susipažinome, būtent internetiniu būdu. Nes kai aš tokia inpulsyvistė, būčiau su juo į kalbas nesileidus. Patraukė jis mane savo bendravimu. Vidumi. Gyvenam abu mažam miestelį, bet vienas kito iki tos pažinties nežinojom. Keista, bet taip kartais būna. Net kai pradėjom susitikinėti pora savaičių kreivai žiūrėjau į jo išvaizdą. Bet kažkas taip traukė… Iki šiol negaliu suprasti kas…

  Be to, turiu keletą tikrai "ledinių", gražių draugių, ar šiaip pažystamų, kurios draugauja su visiškai neišvaizdžiais vaikinais. Vienas per daug išdžiūvęs ir ištysęs, kitas žiūrėk tikras nupampėlis, bet jos beproto įsimylėjusios, laimingos. O man atrodo, nu jau su tokiu, tai niekuomet, niekur… Brrr. Bet jei jos laimingos, vadinasi tas žmogus tikrai šį tą nepaprasto turi? Todėl niekada negali žinoti, kas ir kur Tavęs laukia. Svarbu neskubėti. Ir žinoma nespręsti apie žmogų vien tik iš išvaizdos.

  P.S. Visi mes taip pat buvom pradėti. Tokie patys gimėm: gražučiai, nuogi, nekalti ir mylimi…

 27. Na posakis yra: Sutinka pagal isvaizda, islydi pagal prota.

  Isvaizda tikrai turi labai daug itakos visame kame. 90proc zmoniu nusprendzia koks zmonus vien per 5sec pirmo pasimatymo. Paskui ta nuomone labai sunku pakeisti.

Parašykite komentarą