2024 28 gegužės

18 thoughts on “Kokią knygą rašytumėte?

 1. Knygai parašyti neužtenka talento ir kažkokios minties. Tai ilgas ir sunkus darbas, trunkantis ne dieną ir ne mėnesį, o kur dar aplankantys ir vėl išnykstantys "įkvėpimai".
  Be viso to, po didelio vargo, bemiegių naktų ir dienų, gali pamatyt, kad ta tavo knyga yra šlamštas, kurio nenori ir nepripažįsta net prasčiausios leidyklos.
  Nesigiriant pati esu prijaučianti rašytojams. Kažkada buvau dėjusi čia savo debiutinius kūrinius, teko dalyvaut ir neblogai pasirodyt ne vienam konkurse. Bet romano ar kito diesnio kūrinio rašyt nesiryžtu. Niekaip. Ir turbūt niekada. Nes tam reikia dar +ir dvasinės stiprybės, kurios pas mane nelabai yra.

 2. panikė rašė:

  Labas :)” title=”Happy” /> Manau daug nežinomų žmonių svajoja parašyt knygą ir jie labai išgarsėja. Jei jūs būtumėte kūrybingi ir mokėtumėte [sugebėtumėte] daug kurti, apie ką rašytumėte? :))

  Kažkada norėjau rašyti knygą, bet tam sutrukdė neplanuota kelionė, po to įkvėpimas, aišku, nebesugrįžo. Šiaip nemanau, kad turiu gebėjimą kurti tekstus.
  Rašyčiau, matyt, apie kokią nors gyvenimo dalį/patirtį…nes rašant nemoku parodyti savo kūrybiškumo (pvz. išgalvota ir įdomi istorija).

 3. Avietyte rašė:

  Nežinau, dedu ten į vieną tinklapį visos kad giria, kad giria, nes ten tokia meilių seilių komedija na nežinau užėjo kurt tokia nuotaika tai ir kuriu 😉

Parašykite komentarą