2025 21 birželio

13 thoughts on “Kokio darbo imasi psichologijos bakalauro studentai?

  1. Nepazistu ne vieno, bet speju, kad darbo imasi ispanijos plantacijose arba airijos cehuose.Nevisi,zinoma.~10% dirba gauna darba pagal specialybe,~10 % tesia magistrantura.Like 80% jau pirmam sakiny sakiau kur arba statybose.Pataisykit jei as neteisus.

  2. na kodėl taip žiauriai, iš tiesų perspektybų daug nėra lb lb, tačiau gali suderinęs psichologija su verslu ar vadyba ieškoti darbo reklamos srityje, marketinge. Na blogiausiu atveju gali eiti į mokyklą…

  3. Sveiki,

    Pati esu baigusi organizacines psichologijos magistro studijas ir sekmingai dirbanti personalo valdymo srityje dideleje organizacijoje. Is savo grupes draugu atsiliepimu ir patirties galiu pasakyti, kad studentai baige psichologija – laaabai reikalingi ir kuo toliau, tuo labiau vertinami verslo organizacijose zmogiskuju istekliu valdymo departamentuose. Taciau turetumet apsispresti tuomet eiti i organizacine psichologija, o ne klinikine. Deja, klinikine psichologija pasirinke studentai turi daug maziau perspektyvu, jei kalbeti apie pinigelius. O organizacistai (ir netgi bakalauro studentai), norintys verslo srityje save realizuoti, dazniausiai pradeda nuo atranku kompaniju arba asistavimo personalo valdymo srityje i tikrai labai sekmingai lipa karjeros laiptais (aisku, priklauso dar ir nuo paties zmogaus ir jo pastangu:)).

    Sekmes apsisprendziant:)

  4. Personalo vadybininke galima but. Priiminetum naujus zmones i darba.
    Visur kur reik kalbet su zmonemis, prichologija naudinga. Bent jau galima tuo itikint darbdavi.
    Visa kita tavo asmeniniuose sugebejimuose.

  5. kad pacios psichologijos studijos yra itin naudingos paciam individui, kitu pazinimui, o darbo perspektyvos.. hm.
    „Psichologijos bakalaurai gali dirbti švietimo, socialinės rūpybos srityse, pramonėje, žiniasklaidoje ir kitose informacinėse agentūrose, marketingo valdymo institucijose bei daryti karjerą kitose srityse, kur gali būti panaudojamos ne tik psichologijos žinios ir įgūdžiai, bet ir bendrieji gebėjimai kaip bendravimo ir komunikavimo, kritinio mąstymo, skaičiavimo ir mokėjimo naudotis kompiuteriu, mokėjimo dirbti komandoje, sugebėjimo savarankiškai mokytis, gero užsienio kalbų mokėjimo ir t.t.“

  6. Taip pat galima suburti grupę/komanda žmonių ir užsiimti įvairaus pobūdžio konsultacijomis verslo srityje. Manau psichologija galima pritaikyti niolikoje sričių,tik galvytę reikia pasukti ne taip kaip universitete mokino 🙂

Parašykite komentarą