2024 17 liepos

43 thoughts on “Koks gyvenimas būtų jei..?

 1. Nezinau, bet man rodos, tu galiu as issigasciau 🙂
  Galiu pas mane jokiu nera. Gal tik gyvenimiska patirtis, nuovoka leidzia zmonese izvelgti, tai ko jie patys nemato, arba nepastebi. Zinoma, daug kas lieka nutyleta, kazkur uzgniauzta, bet pasitaiko atveju, kada prisiruosi zmogu supazindinti su juo paciu, ir jis nesugeba priimti tos nuomones, jauciasi tartum ispraustas i kampa ir dar kelia kvailus gincus is to…

 2. Greiciausiai, jei tureciau isskirtiniu magisku arba psichologisku galiu, gyvenimas butu lengvesnis ir geresnis nei dabar.Noriu susitvarkyti kambari – spragteliu pirstais ir siurblys pats siurbia. Noriu ismokti svedu kalba – abra kadabra ir moku. Nu tiesiog viskas kaip filme.
  Jei atrodyciau kitaip nei kiti, kogero tektu dirbti cirke su barzdota moterim.

 3. Vitalija rašė:

  jei tureciau neiprastu magissku galiu… hmmmz… manau, padaryciau, kad pasaulyje nebutu bado, ligu, skurdo. nesvaistyciau savo galiu juk manau visvien kazkokios ribos butu ka galima daryt, o ko nea… 🙄

 4. Bet pakankamai daug 😉

  Per Tv ziurejau laida apie siamo dvynes… Vienas kunas ir dvi galvos. Viena galva valdo desine ranka, kita kaire. Gaunasi kaip ir 2 in 1. As tu mergaiciu (mergaites?) kitaip nei monstru nepavadinciau.

 5. Pasaulyje vis daugiau gimsta tokiu žmonių, kurie turi neįprastų galių ar patys yra neįprasti savo išvaizda, taigi kaip manot kas kaltas?

  p.s. mokslininkai nustatė, kad žmonės išnaudoja tik 10% savo smegenų!

 6. mini_mika rašė:

  Pasaulyje vis daugiau gimsta tokiu žmonių, kurie turi neįprastų galių ar patys yra neįprasti savo išvaizda, taigi kaip manot kas kaltas?

  cernobilis?

 7. Anapus rašė:

  mini_mika rašė:

  Pasaulyje vis daugiau gimsta tokiu žmonių, kurie turi neįprastų galių ar patys yra neįprasti savo išvaizda, taigi kaip manot kas kaltas?

  cernobilis?

  Nebūtinai.

 8. Manau, jei tie magiški gebėjimai būtų atskleisti grėstu pavojus pačiam žmogui. Tikriausiai šio žmogaus lauktu didelis dėmesys, o gal būt laboratorinės žiurkės likimas. Pats žmogaus gyvenimas būtu palengvintas, jei tie magiški gebėjimai neatsilieptų jo sveikatai ir jei tai leistų būti pranašesniam už paprastą žmogų. Pvz jei galėtum skaityti mintis, galėtum būti labai turtingas žmogus, kita vertus ši galia paverstų žmogų į sukčių ir lengvabūdį, nes nesinaudoti galiomis būtų niekeno nepastebėta dorybė. Jei tai duota man tai kodėl man tuo nesinaudoti, pagalvočiau…Tačiau visuomenėje tai būtų nepriimtina skaityti kitų mintis, tai neetiška.

  Kaip ir dauguma biotechnologijų, kurios pamažu skverbiasi į žmogaus gyvenimą, taip ir menami neįprasti gebėjimai, iškelia naujas etines problemas. Pavyzdžiui žmogaus klonavimas draudžiamas, o pvz galbūt tas klonavimas būtų naudingas, lygiai taip pat kaip ir magiškos galios DNR kombinacija leistų pagaminti genijus mėgintuvėlyje.

 9. pradzia rašė:

  Aš pasiversčiau į super duper ultra mega plasm mario , nusiskrisčiau į marsą ir pritraukčiau arčiau žemės,kad mokslininkams būtų lengviau jį ištirti 🙂 Kažkas tokio, matyt, bent jau iš tavo aprašymo taip supratau >:D

 10. o as kazkaip jokiu galiu nenoreciau turet.
  Juk tada kazkoks pasiektas tikslas gyvenime taptu nebesvarbus, nes nedetum i tai pastangu. Kad ir ismokti nauja kalba, butu taip lengva, tada moketum visas kalbas, ir jau nebebutum isskirtinis.Atsirastu zmoniu turinciu didesniu protiniu sugebejimu, nemanau ar tai palengvintu zmoniu gyvenima.Aisku smagu pasvajoti, bet manu tos galios taip ir liks, tik svajones, is dalies siekiamybe,nes mokslininkai vis daugiau skverbiasi i zmogaus visu, stengiasi iveikti ta zmogiskaja riba.O ateitis daug ka parodis….

 11. Okupuočiau valdžią ir būčiau pasaulio valdovas . O į visus valstybinius postus sumesčiau savo klonus kuriuos vladyčiau pats . Taip išvengčiau sąmokslų ir korupcijos .Įvesčiau griežtą tvarką . Visi kurie norės galės bėgti į Australiją . Ten būtų neutrali valstybė kuri galės valdyti save . Galingai prifantazavau 😀

Parašykite komentarą