2024 18 liepos

10 thoughts on “Kontaktiniai lęšiai

 1. lesius nesioju apie metus laiko, kai isidedi akys truputi grauzdavo jeigu lesiai budavo nepakankamai sudrekinti arba ant ju budavo nesvarumu. o siaip tai kuo daugiau to skyscio ant lesio tuo akis geriau priima lesi, del skyscio tikrai negali grauzt 🙂

 2. anonimux02 rašė:

  va, neseniai pradėjau nesiot kontaktinius, ir iskilo keletas problemu… ar normalu kad isidedant kazkiek tai akis grauzia? gal cia kaltas tas skystis, pries isidedant reikia palaukt kol biski apdzius?

  Gal pas tave tiesiog akys jautrios. Arba nusipirk dirbtiniu asaru kurias galima naudot su lesiais ir isidejas lesius dar po pora lasu dirbtinu asaru isilasink, tada tikrai neturetu erzinti.

 3. Nežinau kaip dėl to pripratimo, tačiau jei akys linkusios sausėti dirbtinės ašaros geriausias variantas. Pas mane sausos akys, daktarė rekomendavo naudoti tam tikras dirbtines ašaras, pavadinimo dabar jau nebepamenu, nes pasibaigė ir išmečiau buteliukus :-

 4. PupaUoga rašė:

  jei lęšis išsivertęs į kitą pusę, negraužia nieko, o tiesiog jauti kad lindzė labai slankioja po visą akį, net nuo vyzdžio nušoka į šoną, dar gali raižyt.

  Man graužia. Gal, sakyčiau, čia priklauso ir nuo akių jautrumo, ir nuo pačių lęšių?

Parašykite komentarą