2024 21 gegužės

13 thoughts on “Lietuvos paštas: pašto dežutė

  1. Nesuprantu, kur čia problema.

    Jei siunčiamas neregistruotas laiškas, jį juk gali adresuoti bet kam, svarbu, kad nurodytum teisingą gavėjo adresą. Esu gavus ne vieną laišką tiek iš užsienio, tiek iš Lietuvos, siųstą tiesiog „Oni“.

    P. S. Tave tikriausiai ne taip suprato dėl to, kad temą patalpinai „Naujausiose technologijose“. Kad nebūtų daugiau nesusipratimų, verčiau perkelsiu ją į „Įvairenybes“.

  2. o tai jeigu man siuncia siuntini ne laiska? vistiek gali but nurodynas tik mano adresas, o vardas kitoks? cia ne as noriu siust laiska, o man turi atsiust siuntini. nes kai is kokios svetaines siunciu reikia eit i pasta ir pasa rodyt kad ji atsiimtum

  3. Priklauso nuo siuntinio. Atsiimant kai kuriuos (t. y. neregistruotus) siuntinius, manęs neprašydavo nei asmens dokumento, nei parašo. Tačiau jei ką nors pirkai internetu ar panašiai, tuomet kažin ar išdegs su slapyvardžiu. : )

  4. Galima atsidaryti pasto dezute paste, jeigu nenori nurodyti savo adreso, manau, kad ir vardo ir pavardes nereiketu nurodyt, bet reikia susitart su pasto darbuotojais, kad zinotu kieno ta dezute.

Parašykite komentarą