2024 18 balandžio

46 thoughts on “Majai nuspėjo pasaulio pabaigą?

 1. Bus tada kai to nelauksi,ir isvis gal ryt masina tave partrenks ir galesi laukt pasaulio pabaigos,as nesuprantu jus neturik ka veikti kaip tik rupintis kada pasaulio pabaiga…kai reikes tai ir bus,kad zinosi geriau nebus….

 2. 2012 m. baigsis didysis kosminis ciklas. Kai kas mano , kad tai planetos žūtis, bet tais metais nusimato teigiamos permainos. Kaip Sai Baba sakė, ”pasaulio pabaiga” – tai ne Žemės sunaikinimas, o blogio pabaiga, ir tai galutinai bus įvykdyta maždaug 2030 m.

  Vanga: ”2012 m. mūsų laukia garbingi pasikeitimai, žmogus kitaip pradės žiūrėti į pasaulį ir į save patį, jis pakeis savo vertybes”.

  Kam įdomu galit pasiskaityt apie tą pranašystę čia:

 3. majai turejo 60-ies metu kalendorini cikla; pasibaigus kiekvienam ciklui, jie 14-15 dienu laukdavo pasaulio pabaigos; tuo metu budavo sustabdomas laiko skaiciavimas; kai pasaulio pabaiga neateidavo (o ji dazniausiai neateidavo), majai pradedavo skaiciuoti kalendoriu is naujo; situo ritualu budavo "islyginamas" kalendorius, nes jie neturejo keliamuju metu

 4. ADD rašė:

  Nebūkit visiški idiotai, kurie tikit.
  Pasaulio pabaiga bus, kai sprogs saulė. Vat.

  na jo.. bent kiek ash mokiausi tai saule vis dides ir dides..kol bus vos ne per puse zemes dangaus.. isdzius vandenynai visi pasimirs ir po to saule prades trauktis jis virs labai maza zvaigzdele kuri vadinsis melynaja nykstuke.. viskas uzsals ir toliau nebezinau kas bus… 😆

 5. Matau cia daug kas maisho 2 esminius dalykus. Majai niekur nera mineje apie pasaulio pabaiga,gana cia shuda malt atsiprasant.
  Tai kad Penktai Saulei ateis laikas dar nereiskia kad zheme sprogs,bus sunaikinta ar kazhkas link to.

  Kaip esu pastebejes auksciau, Someone rašė:

  Vanga: ”2012 m. mūsų laukia garbingi pasikeitimai, žmogus kitaip pradės žiūrėti į pasaulį ir į save patį, jis pakeis savo vertybes”

  Cia teisingai suprasta. Jei zhemei kas ir "gresia" tai radikalus pokyciai dabartineje zmonyjoje.Kas tai gali but ne man sprest,galiu tik speliot kaip ir jus.
  6 civilizacija gali ‘gimt’, o gal ji jau senokai gimus, ir dabar bresta prie veiksmu 2012 metais,gal moksle bus radikalus pokytis visiem iki siol zinomiem desniam. Visa tai tik svarstymai.
  Majai nepranashavo pasaulio pabaigos.Majai nustojo skaiciuot 5 Saules kalendoriu. Gal tam kad toliau skaiciuotume mes?…

  Kaip bebutu ‘Saule’ galit suprast kaip metafora o ne dangaus kuna musu sistemoj,kuris paimt is uzhges staiga del nezinomu priezhasciu. Paistalai….

  Galvokit protu o ne bandos baimes isntiktu. Nostradamo ‘pranashystem’ isitikinot. Kas ji iskele i pranashus – shokolado batonelis.

  Pats temos autorius abejoju ar susipazines su maju chronologija…

 6. Ką jūs čia nesąmones rašot bus pasualio pabaiga, patikėkit, atskris dulkių debesys iš judosios skylės, nibiru atskris zoofilai kažkokie, majų kalendorius bagsisi, nostradamus išpranašavo 3 pasaulinį karą.. Gal kažką pamiršau? 😀

 7. agarmis rašė:

  na dar gražiau… 🙂 Cia nuosirdziai, jei ka.

  Na, siaip pasitelkus fizika ir filosofija, galima irodyti, kad visko, kas aplink mus, nera. Tai neegzistuoja. Siaip dalinai tikiu situo dalyku.

  Ir geras pasakymas – kol neatsisuki, tai, kas uz tavo nugaros, – neegzistuoja.

 8. Aura101 rašė:

  agarmis rašė:

  na dar gražiau… 🙂 Cia nuosirdziai, jei ka.

  Na, siaip pasitelkus fizika ir filosofija, galima irodyti, kad visko, kas aplink mus, nera. Tai neegzistuoja. Siaip dalinai tikiu situo dalyku.

  Ir geras pasakymas – kol neatsisuki, tai, kas uz tavo nugaros, – neegzistuoja.

  Pasitelk ir įrodyk . Spėju naudosi tą nupiepusią "brain in a vat" teoriją …

 9. Jus gyvenat savo gyvenima. Ir tai jums viskas. Ir nugyventi ji galima labai kokybiskai: myleti, daryti ka nors idomaus; muzika klausyti, literatura skaityti, vaikus auginti, raveti darza.
  Buna ryte pabundi, pasiziuri i viedrodi…kas,kur…Maza kas kam nepatinka. O esme tame ka turi. Zmogus. Stai kate…o cia stiklas…o tai grindys. Ir jie visuomet ir visais laikais bus kate, stiklu, ir grindim. Ir niekuo kitu, jie jau padaryti iki galo…o mes dar ne
  Ir lengvai galima tapti betkuo, todel zmogus pakolkas neturi vardo.

 10. Someone rašė:

  …įrodyk, kad skiemuo ėda mėsa… labai paprasta…
  kas yra "šuo"? Skiemuo. Ar šuo ėda mėsą? taip. Reiškia ir skiemuo ėda mėsą… viskas…

  Deja, mielasai, SUO nera skiemuo. Tai yra vienskiemenis zodis. ZODIS,bet ne skiemuo. Taip, zodis turi viena skiemeni, bet tai zodzio nepadaro skiemeniu 😀 Ot kvailele, ar ne?

  Vienas is isimintinesniu jo pasakojimu buvo apie viena filosofijos egzamina. Tipo vyksta egzaminas, egzamino tema – irodykite, kad sios kedes, kuria matote prie lentos, nera. Ir visi pradeda visas teorijas taikydami irodineti, kad ano nera, tas neegzistuoja, todel ir anas negali egzistuot.. ir t.t.t.t….. Tik staiga po keliu sekundziu vienas studentas is sales pakyla, prieina prie destytojo ir atiduoda savo darba. Visi pamane, kad jis pasidave ir isejo. Atejus rezultatu skelbimo dienai, tas studentas, kuris greiciausiai paliko auditorija, gavo 10 (kiti siuo ruoztu viska aiskine moksliskai gavo 9). Jis buvo parases : "Kokios kedes?"

 11. agarmis rašė:

  Bandai save pritempti prie filosofuojančios ir mąstančios abstrakčiai, tačiau tas tau neduota, ir vistiek esi konkretus žmogus… 😉

  Cia dabar apie kokius vejus kalbi? Nieko is saves nebandau spausti. Kalbu taip, kokia esu.Ir as esu konkreti, kaipgi kitaip? Nieko nevaidinu, nes nematau tame prasmes. Someone rašė:

  tačiau tas tau neduota

  -Prakalbo Dievas, kuris sukure zeme ir zmogu.

 12. TOMAZZ rašė:

  Kiekviena karta kai kasnors ispranasauja pasaulio pabaiga, dievas tiesiog del smaguma pastumia ta data pora metu veliau 😀 sakykim mano dede visalaika snekejo kad ten bushas debilas yra , putinas shuda mala , ir visa kita … bet dabar irgi pradejo sneket apie visokius pasikeitimus pasaulyje , gamtos veiksnius , kas bus atejtyje jei dar taip augs kainos ir dides populiacija…lazinuosi kad jus tikrai irgi yra pakeite kai kurie faktai apie globalini atsilima , tikrai zinau kad mane pakeite , mano filosofija…

 13. atleiskit pamirsau pridurt , kad netikiu kad kurie raso kad jiems nesvarbu ar bus ar nebus pasaulio pabaiga tikrai nebijo sito ivykio, pvz as is tiesu truputuka bijau ir stengiuos savo gyvenima padaryti pilnaverciu, jus taip pat 😀
  kazkaip norisi sita pasakyt nes taip daug zmoniu ir daro (isskyrus senyvo amziaus, jiems jau nera ka veikt)

 14. Napp rašė:

  atleiskit pamirsau pridurt , kad netikiu kad kurie raso kad jiems nesvarbu ar bus ar nebus pasaulio pabaiga tikrai nebijo sito ivykio, pvz as is tiesu truputuka bijau ir stengiuos savo gyvenima padaryti pilnaverciu, jus taip pat 😀

 15. Kiek mes jau pasaulio pabaigų buvom patyrę? 3-4? ar dar vis laukiam kažko TOKIO? va krizė ateina, tai čia jau baisu, pinigų nebus taip pat baisu.. o čia kažkokios nesąmonės manęs visiškai nejaudina, tik nusijuokt galiu ir ant to popieriuko, kur parašyta apie pasaulio pabaigą galiu nusišikt.

 16. Aha. 1999 metais labai daug buvo kalbama apie visokias pabaigas. Tiesą sakant, truputį baisoka buvo, nes priklausiau jaunesniųjų amžiaus kategorijai. Tikėjau daug kuo.
  Šiandien visoki kibiru-šnibiru ir majų kalendoriai juokina.

Parašykite komentarą