2024 24 gegužės

21 thoughts on “Mėlynė

 1. Aš nesakau ten akies išsipjaut, reikia maža pjūvi pasidaryti, kad būtų pro kur puliams ar kam ten išbegt, ir pagerės, ir niekas nesako, kad tai reikia daryti su riebaluotu virtuviniu peiliu… ;/ Jei nesupratai, nereikia nusišnekėti.

 2. Luygys rašė:

  Aš nesakau ten akies išsipjaut, reikia maža pjūvi pasidaryti, kad būtų pro kur puliams ar kam ten išbegt, ir pagerės, ir niekas nesako, kad tai reikia daryti su riebaluotu virtuviniu peiliu… ;/ Jei nesupratai, nereikia nusišnekėti.

  Maziau filmu ziurek 😉

 3. Luygys rašė:

  Aš tai žinau, kad kai tik gauni mėlynę, reikia atsargiai su peiliuku ją truputi prapjauti ten viskas išbėga ir kitą dieną jau viskas gerai, esu pats megines. 🙂

  Tai, kad nebuna puliu iskart. Ispradziu vidinis kraujavimas sumustoj vietoj buna ir reikia iskart saldyti, kad ta kraujavima sustabdyt.

 4. Krasavica rašė:

  Aga, pasiimk kokį riebaluota, atšipusį virtuvinį peilį ir "išsioperuok"…Pzdc(atsiprašan), koks luygys protingas, prie akies siūlo pjautis… :-/:

  Primena vieną sceną iš kažkurio ‘pjūklo’ filmo, kai turėjo prasipjaut akį, kad raktą išsiimtų XD va kaip tik taip šitą pasipjaustimą ir įsivaizduoju

 5. Paskutini kart kai gerai gavau į akį, pirmą vakarą pastoviai pasitepliojau dantų pasta, kitą dieną vaistinėj kažkokios velniavios davė. Tai nesuspėjo net iššokti "grožis".

Parašykite komentarą