2024 21 birželio

28 thoughts on “Mėsa

 1. Someone rašė:

  kas ce per nesamones tas laikrastis raso

  jo , o dar paskui kažkas jas skaito….
  bet , matyt , ne šiaip sau ir rašo , nes būsima mėsa patiria stresą , baimę. Viskas lieka mėsoj. Taip su ‘priedais’ ir patenka ant stalo. Tą energetiką perima žmogaus organizmas , ji kažkur kaupiasi ir ….. turim diagnozę. Negi taip negali būti?

 2. Someone rašė:

  Tai gal tuomet išvis nieko nebevalgykime?

  Nu gyvuliuko lavonas virtas ar keptas dar nėra viskas.
  Šiaip yra daug pasirinkimų aplenkiant mėsą ar apribojant jos kiekius.

 3. Visų pirma organizmui mėsos nereikia, o jei trūksta geležies galima atskirus papildus gerti.
  Na daržovės iš sodo irgi nėra lb švarios, trąšos ir pan.. Bet juk mes patys taip padarėme, tarkim pomidorai kainuos 3 ir 7 litus, tikrai visi pirks už tris nesvarbu kiek chemkalų į juos privaryta, laikui bėgant niekas nebesivargins gaminti ekiologiškų produktų, gerai, kad tas laikas dar kolkas neatėjo. 8)

 4. Kaip ten bebūtų be mėsos yra sveikiau, nei su mėsa, net jei ir kūnaas blogiau įsisavins papildus(nors dabar tikrai manau medicinoje tokių problemų nėra ir yra sukuriami veiksmingi pakaitalai). Vegetarai 20 procentų rečiau miršta nuo išeminės širdies ligos,vegetarų paprastai mažesnė kūno masė, mažesnis cholesterolio kiekis ir kraujospūdis. Dažnai tokią dietą išrašo ir gydytojai.

  O šiaip jei vistik negalite be tų lavonėlių, tai bent ne kiaulieną rinkites, nes ji ir šiaip labai riebi ir nesveikiausia mėsa. 🙄

 5. bet vegetarai daznai serga mazakraujyste…
  yra dvi skirtingos nuomones apie vegetarizma ir nezinosi tu kuri yra teisinga … 
  is moralines puses tai as visom keturiom uz 😉
  o tu vegetare ?
  o del kiaulienos tai pritariu..geriausia vistiena kalakutiena

 6. Nežinau kažkaip paskutiniu metu, kai valgau mėsa (na čia daugiau kokią dešrą, lašinukus ar dar kokį pribambasą), tai net nebelenda.. Va vištieną galiu kirst kiek tik širdis geidžia.. bet kažkaip kitokia mėsą valgyt, tai sunkiai belenda.. 😕 Nors skanu ir viską. Nieko negalvoju, bet nežinau kas čia darosi.. Ir išvis kas su manim darosi? O_o

  O dėl to maisto.. čia nuo to vėžio čia jaučiu niekur nepasislėpsim.. ne vien nuo maisto priklauso, bet ir nuo gyvenimo sąlygų, aplinkos ir t.t. Žodžiu..

 7. na as riebios miesos senai negaliu valgyt…gyvuliniai riebalai feeee…jauciu eiciau gasdint tualeto ..
  o siaip geriausiai jauciuos kai valgau daug liesos mesos su darzovem tada ir svoris greit krenta geriausia dieta man

 8. Someone rašė:

  o tu vegetare ?

  Ne aš nesu vegetarė, jau nebe. Dabar naudoju labai mažą mėsos kiekį, aš esu greičiau už ribotą mėsos kiekį, o tai žmonės jau perdaug išlepę ir vien mėsa maitinasi, kažkodėl vis dažniau pagalvoju kokią planetą aš paliksiu po savęs ir noriu ta mintim užkrėsti ir kitus žmones. 🙄

 9. kai paskaitai laikrascius ir paziuri telika, tai nuo visko atsiranda vezys. Tokia isvada,kad nieko nebegalima daryt,atsisesk ir lauk kol numirsi. Siaip tai keikvienas zmogus turi veziniu lasteliu, taciau ne pas keikviena jos sugyvybingeja.

 10. ant stalo pasitiesi laikraštuką , pasipjaustai lašinukų rūkytų , tokių su fainu kadagio dūmų kvapeliu , lašinukai su raumenukais , gražūs tokie ….
  Imam cibulį , pasipjaustom riekelėm , na duonos pagal skonį , pomidoriukų , galima marinuotų agurkėlių…..
  Skanaus ….. 😆

 11. Someone rašė:

  tik laiksrastukas …fu – nevalgau

  laikraštukas tikrai ne valgymui 😆

  O apie lašinių riebalus visai gerai ir medikai atsiliepia , tipo sveiki riebalai.

  Maistas tinkamas tada , kai apie jį pagalvoji ir automatiškai burnoje ima kauptis seilės. Tai geriausias rodiklis kas tinka o kas ne.

Parašykite komentarą