2024 21 gegužės

14 thoughts on “Metimas iš riešo krepšinyje

  1. nu nufilmuot tikrai negaliu bet mazdaug youtube radau ciuva kuris panasei meta http://www.youtube.com/watch?v=JQoFM_3L25A vo ish sono toks metimas ishlydi kamuoli su pirstais ishtiesi ranka ir nulenki riesha

  2. Ericcson as tau pasakysiu , isigalvoji cia kazkokius specialius treniravimus… metyk taip kaip treneris parode pirma is arti , po kiek laiko vis tolesi ir tolesi , tai va reikia metyti metyti ir dar karta metyti.

  3. krepsini zajdziu jau 12 metu ir zinau wiena – jejgu tau krenta su turimu metimu taj ir turek ji o ne kajtaliok…is rieso mesti cia ne sprendimas….daug zajdeju nba meta ne is rieso tokie kajp shawn marion ir kiti….

  4. aš irgi kai pradėjau lankyti maždaug 2klasėj kašį, tai irgi sakė kaip reikia mėtyti.. o viskas susiformuos maždaug ne mažiau nei per 3 mėnesius.. bet visada reikės tik mėtyt iš riešo ir ne kaip nors kitaip… tada įprasi..

    o visi krepšininkai skirtingai meta.. nes jei man pavyzdžiui gerai lenda tik iš riešo, tai kam man mėtyti kaip nors kitaip? tai vat.. sėkmės mokinantis;]]

  5. Na manau nereikia laužyti riešo nuo mažų dienu,uztenka tiesiog zaisti ir krepsinio pagrindus ismokti.as pradejau lankyti nuo 5klases,per velai,ir gailiuosi del to.Metimas mano blogas,per anksti nuleidziu ranka,ir po metimo ranka kreivai lieka,paemus i kaire puse,bet neapsikraunu per daug.kai buvau mazesnis,atrode bliamba kaip ten meto krepsininkai is to riesio,kodel man nesigauna,o dabar tiesiog tai savaime ateina,kai sustipreja pakankamai.beto,kai metu,per mazai sukasi kamuolys,ir netolygiai,tai yra netaip kaip turetu.bet ir per daug neapsikraunu,daug zaidziu,ir man svarbiausia kad pataikau,o jau kaip,tai cia jokio skirtumo.svarbu kad neuzdengiamas metimas butu,ir staigus,koks mano is dalies ir yra.

Parašykite komentarą