2024 17 liepos

38 thoughts on “Miegas

 1. Turbūt vistik reiktu susiplanuoti vakarą, kad galėtum ankščiau nueiti miegoti. Nors aš ir pati turiu miego bėdą, galiu miegoti 13 valandų, bet vistiek atsikelsiu ir vėl norėsiu. Rytais, kad lengviau būtų prisiverčiu atsiprausti veidą lediniu vandeniu, o tada jau tikrai išsibudinu.

 2. Aš irgi neišsimiegu, pastoviai pavargusi, nieko nesinori.. dieną miegas ima.. Na bet aš bent jau žinau priežastis, stresas darbe, namie ir visur kur tik pasisuksi.. Pagalvok kas pas tave vyksta, jei įmanoma šalink priežastis, gal viskas susitvarkys.. Gaila, aš nelabai galiu pašalinti tų priežasčių.. Miego trūkumas, atsibudimai vidury nakties ir t.t.

  Keliu į sveikatos skiltį šitą temą 😉

 3. As taj naktim jau metai kaip dirbu, gryztu tik 7 ryto, pavalgau ir i lova, bet negaliu uzmigt, anksciau gerai budavo, davar vartaus tik ir guliu, diena poto miego visai nenoriu, taj tajp[ ka veikiu, o vakare pries darba kad ir dabar ziauriai miegas suima, bet jei nueinu miegoti, taj po poros valandu keltis reikia o tada ir galva skauda ir pykina, taj stengiuos be miego iki vakaro istemt nors ir sunku, nezinau kaip man miega planuot…

 4. Prekes mixuoju 😀 nu taj va vienai masinai yra skirta 20 paleciu isvezt, o i ja telpa tik 12, taj mano darbas ta 20 sukraut ant 12, aisku negalima skirtingu uzsakovu prekiu maisyt, taj kartonu jas atskiriu, nu bokstai tokie ir iseina, dar apsukt su plevele juos reikia kad vezami neisgriutu, taj 4 – 6 masinas per nakti tenka paruosti, aisku buna ir taip kad 12 paleciu telpa, o jai skirta tik 8 taj sustumu viska apsukes plevele ir viskas, ivairiai buna kad nespeju iki ryto, o buna kad baigiu kokia 1 nakties darba ir iki ryto nera ka veikti…

 5. furion rašė:

  kazkodel kiekviena ryta atsikeles jauciuosi LABAI mieguistas , skauda kaulus ir seip nekokia savijauta,
  tai noreciau jusu paklaust kokiu patarimu kad miegas butu geresnis 🙄

  Gal perminkšta lova… Kokių vitaminų nusipirkt welman ar pan. kurie visa kuna stiorina…

 6. Tam kad geresnis miegas butu, visu pirma reikia stengtis eit miegot ir keltis tuo paciu laiku – tas galioja ir savaitgaliais. Taip organizma pripratini prie reguliaraus ritmo.

  Antra – sportas. Aktyviai sportuojant, padidinsi savo zvaluma.
  Trecia – metam gert ir rukyt. Metus ar sumazinus iki minimumo – tampi dar zvalesnis.

 7. Aš kažkodėl visad galvojau jog pixonas autoservise dirba… O šeip žvalumo priežastis yra puodelis geros kavos, dušas drungno vandens ir geri pusryčiai (pagal mane: Kiaušinis ir dešrelė, kiek galima mažiau riebalų, kava ir koks nors vaisius)

 8. Boxeris rašė:

  Aš kažkodėl visad galvojau jog pixonas autoservise dirba… O šeip žvalumo priežastis yra puodelis geros kavos, dušas drungno vandens ir geri pusryčiai (pagal mane: Kiaušinis ir dešrelė, kiek galima mažiau riebalų, kava ir koks nors vaisius)

  Kiaushinis ir desrele nelb tinka, nes cia yra sunkus maistas ryte. Skrandis sunkiai dirba, kol suvirskina ir zmogus jauciasi nuvarges. Geriausia ryte yra koks pvz.: abuolys, jogurtas ar liesa varske.

 9. furion rašė:

  ble miegi daug negerai , miegi mazai irgi negerai , tai gal isvis nemiegot? 😆

  1/ Miegok 8 valandas.
  2/ Miegok 6 valandas + 1 val diena {jei sau ta gali leisti}
  3/ Pries miega padaryk kvcepavimo pratimu ir lengva mankstele {pritupimai, pasilankstymai ir t.t.}

Parašykite komentarą