2024 28 gegužės

8 thoughts on “Miškininkystė

 1. na matai, yra toks dalykas kad miškininkystės studijuot nlb noriu, bet tokį darbą dirbt norėčiau. o psichologija studijuot idomu, bet nlb norėčiau būt psichologe. Tai renkuosi miškininkystę.

 2. Na pats dalykas miškininkystė įdomus, bet pačios studijos tikrai nėra lengvos. Na jei toks dalykas labiau traukia kaip darbas ir jauti, kad teiks malonumą jį dirbti, tai rinkis šią specialybę.

 3. Darkly rašė:

  Na pats dalykas miškininkystė įdomus, bet pačios studijos tikrai nėra lengvos. Na jei toks dalykas labiau traukia kaip darbas ir jauti, kad teiks malonumą jį dirbti, tai rinkis šią specialybę.

  iš ko sprendi kad sunku studijuot? gal pats/pati studijuoji?

 4. Darkly rašė:

  Na pats dalykas miškininkystė įdomus, bet pačios studijos tikrai nėra lengvos. Na jei toks dalykas labiau traukia kaip darbas ir jauti, kad teiks malonumą jį dirbti, tai rinkis šią specialybę.

  papasakok apie pacias stuijas, jei gali. iskilo klausimu, ties kuria vieta jos nera lengvos.

 5. Nestudijavau ir nestudijuoju tokios specialybės, bet turiu pagrindų ir t.t. su tokiais dalykais. Ketinau ir aš stoti į miškininkystę, bet nestojau. Nėra mano mėgiama kryptis. Bet domėjausi studijų programomis, tad man ne pats dalykas sunkus, o apskritai kas įeina į šias studijas. Nors kitiems galbūt ir nėra sudėtinga.

 6. Darkly rašė:

  Nestudijavau ir nestudijuoju tokios specialybės, bet turiu pagrindų ir t.t. su tokiais dalykais. Ketinau ir aš stoti į miškininkystę, bet nestojau. Nėra mano mėgiama kryptis. Bet domėjausi studijų programomis, tad man ne pats dalykas sunkus, o apskritai kas įeina į šias studijas. Nors kitiems galbūt ir nėra sudėtinga.

  kas būtent įeina, kas tau pasirodė sunku? nes man tai pvz chemija sunku

 7. Ne vien tik chemija, bet ir kiti dalykai. Kiekvienam skirtingumo lygis yra. Ne mano pajėgoms/sugebėjimams. Kaip minėjau, pats dalykas įdomus. Bet dirbti pagal tokią specialybę nenorėčiau, man labiau psichologija patinka.

Parašykite komentarą