Yra kelios funkcijos, skirtos ekstra atvejams:
1. 112 yra visame pasaulyje veikiantis pagalbos numeris, kuriuo galite paskambinti iš savo mobiliojo telefono. Kai esate už savo operatoriaus ryšio zonos, atsitikus nelaimei, galite savo mobiliuoju surinkti Nr. 112 ir jūsų telefonas pradės paiešką tame regione pasiekiamu tinklu. Dar vienas įdomus dalykas yra tas, kad Nr. 112 galite surinkti net kai jūsų telefono klaviatūra yra užrakinta.
2. Jūsų rakteliai liko užrakintame automobilyje? Ar jūsų automobilis atrakinamas nuotoliniu pulteliu? Šis patarimas gali kada nors praversti. Jei jau taip atsitiko, o namuose turite atsarginius raktus (pultelį), paskambinkite mobiliuoju bet kam, esančiam jūsų namuose. Stovėkite maždaug 30 cm atstumu nuo savo automobilio durelių, o tas žmogus namuose tegul, pridėjęs pultelį prie savo mobiliojo, paspaudžia atrakinimo mygtuką. Jūsų automobilis atsirakins. Tokiu būdu sutaupysite daug laiko, nes tam žmogui nereikės jums vežti atsarginio rakto. Šis atrakinimo būdas veikia net jei jus nuo namų (nuo atsarginio rakto) esate už kelių šimtų kilometrų.
3. Slaptas mobliojo telefono baterijos rezervas. Įsivaizduokite, kad jūsų telefono baterija beveik išsikrovusi, jus laukiate svarbaus skambučio, o pakrauti telefoną galimybės neturite. Nokia mobiliuosiuose telefonuose yra rezervinis akumuliatorius. Norėdami pasinaudoti baterijos rezervu, turite surinkti *3370#, tuomet telefonas persikraus ir jūsų baterija bus 50 % pakrauta. Rezervinė baterija vel pasikraus, kai jus pajungsite savo mobilujį krautis.
4. Kaip užblokuoti PAVOGTĄ mobilųjį telefoną? Tam, kad sužinotume savo mobiliojo serijinį Nr, surinkite *#06# Ekrane pamatysite 15 skaitmenų numerį. Tai yra kiekvieno mobiliojo telefono unikalus numeris. Uzsirašykite šį numerį ir saugokite. Jei jūsų telefoną pavogtų, susisiekite su savo tinklo operatoriumi ir praneškite šį numerį. Jūsų operatorius galės užblokuoti jūsų mobilųjį net jei bus pakeista SIM kortelė. Jūsų mobiliuoju naudotis bus nebeįmanoma. Greičiausiai jus nebeatgausite savo mobiliojo telefono, bet bent jau žinosite, kad jį pavogęs žzmogus, nebegalės juo naudotis. Jei visi pradėtų naudotis šiuo patarimu, mobiliųjų telefonų vagystės tiesiog neduotų jokios naudos.
Gal kam teko bandyt antra varianta? 🙂
Antras tai tikrai neveikia, nes signalizacija automobilio veikia visai kitaip. Nesamone cia ir tiek.
Jo. Dėl baterijos, tai tikrai verta žinoti. O dėl blokavimo, tai nėr kaip išbandyti, juk neblokuosi savo tel, kol dar turi. 😀 Ausmobilio neturiu, tikrai būtu įdomu sužinoti. Išbandykite kas turite, juk tai visai nesunku.
neveikia nei 2, nei 3..
ir šiaip senos naujienos.
3 būdas man pavyko, bet tik su Nokia 3310 😀