2024 7 spalio

2 thoughts on “Muzika ir mūsų kūnas

  1. Masaru Emoto tyrimais galime suabejoti. Nes joa darytos nuotraukos atriktos taip kad paremtu jo hipotezes, o kitos nuotraukos buvo atmetamos kaip netikslus bandymai. Beje jo eksperimentai buvo daromi tik tam tikrose temperaturose, todel yra neishsamus.

    Šis grafikas parodo nuo ko priklauso snaigiu forma.

    "<…>It is interesting to note that this claim closely mirrors the well-known pseudoscientific and so-far unsubstantiated claim that classical music has a beneficial effect on plant growth, and rock music hinders plant growth.<…>"

    Kam idomu galite pasiskaityti ishsamiau apie Masaru Emoto tyrimus.

    Muzikos garsai, ir aplamai garsai turi poveiki zmogaus kunui, taciau didesni poveiki daro zmogaus nusiteikimas rysium su girdimais garsais… Na ir tt

  2. Perskaičiau Masaru Emoto knygą apie vandenį ir ji man paliko didelį įspūdį.. o kodėl turėtume abejoti šio žmogaus atradimais? Viskas sudaryta iš vandens.. vanduo pagrindinis žemės ir apskritai gyvybės elementas.. yra dar tiek neatrasta ir mums nežinoma.. arba atrasta tik dar nepaviešinta.. tikiu, kad ateity panaši ar kitokia informacija mus dar labiau nustebins..
    Jei norėsite, tikėsite tuo, taip ir bus.. čia kaip ir placebo efektas.. Aš tikėsiu, kad šis vanduo pagydys mane arba suteiks man jėgų, tai taip ir bus.. kaip kažkur skaičiau, galbūt net toje pačioje knygoje.. kad žmogui buvo ilgą laiką duodamas tik vanduo, ir jis išgyveno, nors tai buvo neįmanoma.. o atsakymas paprastas jis įsivaizdavo, kad vanduo pilnas jam reikalingų išgyvenimui elementų.. reiktų gal vėl paskaitinėt knygelę ir pradėt rimtai tuo užsiimt.. tada galėsime padiskutuoti su pabandžiusiais kokius rezultatus pajusime.

Parašykite komentarą