2024 24 gegužės

9 thoughts on “Muzika ir žmogus

  1. Flėgma tu tuomet. Šiaip mianas, kuris tavajaj dušiai mielas, yra josios atspindys, tataigi galima teigti kokią muziką klausai, tokis ir pacai būsi, koks būtent, tai če jau pisalogų žinioj. Todėl ir klubinę muziką besiklausantys yra dvasingi it tarėlkos, todėl ir dideli dėdės ir dėdienės laksto po džiazo, klasikinės muzikos kanservus, nes jų vidus nebėr toks paprastas kai mūsų, malakasosų, kuriems visks balta/juoda.

  2. Manau zmogaus nuotaika nuo muzikos stiliaus gali kashkiek priklausyti ishtikruju. Taciau kiekvieno zmogaus yra skirtingai ishlavejusi klausa, manau kaip zmogus girdi muzika priklauso nuo muzikos ivairoves, muzikos stiliu, kurios jis gali toleruoti, pateisinti kaip gera muzika. Zmones, kuriems patinka tik kashkuris vienas muzikos stilius, negali tinkamai ivertinti kitu stiliu ir atvirkshkciai. Paprastai sakant zmogus apsistojes ties vieno muzikos stiliaus klausymu nesidomi muzika ir yra iremintas stereotipu, kitaip tariant jo "ausis" negali izgirsti tai ka girdime "mes", muzikos miletojai. Aisq tokiu fanatishku zmoniu reta. Visiems kashkiek patinka vienam stiliui artimesni kiti stiliai, pvz man patinka electronika, tai naturalu kad ir industrial prie shirdies, o shiaip kalbant apie mano megstama muzikos stiliu tai jis nenusakomas ir neireminamas i kashkokias taisykles, sakyciau jis dinaminis, besikeiciantis kasdien.

    Muzika zmogui tai energija, kuri gali pakelti nuotaika, nuraminti, paguosti, ikvepti, paprotinti, nuvilti, sukelti skausma, meile, ir daug kitu idomiu ir vertingu emocinio pazinimo atzvilgiu, bei meno atzvilgiu, sielos praturtinimo atzvilgiu. Klausydamasis tau patinkancios muzikos tui nori ishreikshti save.. shokti, dainuoti, linguoti, juoktis, mastyti….

Parašykite komentarą