2024 17 liepos

4 thoughts on “Muzikos mokykla

  1. Matai čia sunku pasakyti, nebent jei kas jau mokintusi ten kur tu norėtum. Anksčiau tai buvo tik Juozo Naujalio vaikų muzikos mokykla, tačiau ten groti gitara nemokindavo. Dabar gi viskas keičiasi. Truputi pagoglinau, tai gitara, bet klaisiknę, moko M. Petrausko mokykloje. O šiaip tai nepatingėk pagooglinti. Yra tenai ir elektroninio pašto adresai ir telefonai. O jei nori tik dėl savęs, kaip hobi išmokti tai patarčiau rinktis kokius nors kursus, bet jei sieksi profesionalumo, tada jau rinkis rimtai, o ir mokytis reikės rimtai. Jau vien su instrumentu reikia padirbėti mažiausiai po 2 val kas dieną neatsitraukiant, nors reiktu ir daugiau bent tris keturias valandas. Ir čia jau namie, o ne mokykloje, o ir neišmetant vasaros kaip atostogų. Tada jau šis tas gaunasi.

  2. Jei tu nori kaip megejas groti ir dainuoti, tai siuo metu daugumoj muzikos mokyklu megeju nepriima, o jei nori profesionalumo ir groti klasikinius kurinius, tai tada bandyk i muzikalke eiti.
    Kaune nieko nezinau, pati einu i Garliavos meno mokyla, jeigu nori pabandyk i sita netoli nuo kauno, autobusu tik tektu pavazineti. As tai einu kaip megeja, bet jau antri metai ir as jau esu baigus muzikalkej chorini dainavima, tai mokausi isplestiniu skyrium gitara.

Parašykite komentarą