2024 16 balandžio

25 thoughts on “Nepatinka darbas

 1. Visu pirma tai yra darbas,kuriame reikia dirbti,kuriame visi pavargsta,nes tai darbas uz kuri tu gauni pinigus.Ir teisingai tevai pasakytu,kad esi tinginys,bet gal bent suprasi pinigo verte padirbes 🙂 O jei tikrai blogai kaip tu cia skundies tai be jokiu kalbu meti ta darba…

 2. Išorinis apdailinimas. Tai gal tu ir nenorėk uždirbt kaip suaugęs diplomuotas statybioras, o dirbt turėsi tiek pat kiek ir jis. Be to, ar nepilnamečiams galima legaliai dirbti statybose? Juk tai pavojingas darbas.

 3. PPJ rašė:

  Išorinis apdailinimas. Tai gal tu ir nenorėk uždirbt kaip suaugęs diplomuotas statybioras, o dirbt turėsi tiek pat kiek ir jis. Be to, ar nepilnamečiams galima legaliai dirbti statybose? Juk tai pavojingas darbas.

  Galima tik 2/3 normalaus darbo laiko, beto reikia daug dokumentu sutvarkyt, kuriu manau nesutvarke nes sneka ne kaip zmogus kuris ejo pas darbdavi ir sudarinejo sutarti.

 4. sunkus ir tas, ir tas. bet kol jam 17, jis istatymu nepaleis. o dabar ir indomus klausimas, po kurio darbo, fizinio ar protinio, greiciau atstatomos jegos. aisku, daznam plytu tampytojui bicelis kokioj kontoroj uzsivertes popiergaliais yra sudo vertas „jis ka, dirba ?“ o vat pastarajam, man rodos, atrodo kitaip. jis nenuvertina gruzciku. galbut pries tai paciam teko ta dirbt, taigi susipazines. o siaip, "sila jest, uma ninada.."
  as tai laikausi tokios nuomones, kad pries uzkalant tikrai grazu pinigeli, reikia suduko pakramsnoti isties nemazai

 5. O tau nepasirodė, KELME, juokinga tema, kad būtent 17 mečiui jau labai "sunkus" darbas.. tokiam vaikiščiui tik plytas ir tampyt.. ar jis jau nori iškart į bosus taikyt? 😆 tegu dirba, užsidirba, pajaučia tikrą darbo skonį, o ne "aš tingiu, man sunku…." net nežinodamas, ką iš tikrųjų reiškia "sunku"… šūdžius, ir tiek žinių…

 6. Nu tu nenorek iskarto atejas gauti darbo kuris yra lengvas ir uz ji daug moka. Juk visiems tenka padirbti sunkius darbus. Tuo labiau, kai esi firmoj naujokas. Tu niekad negausi budamas pagalbiniu tiek kaip koks murininkas ir panasiai, bet kad taptum murininku tau teks ir pagalbiniu pabuti. Darbas sunkus, nes nesi prates prie fiziniu kruviu (cia ne i mokykla eiti), o kelimasis anksti, tyai juk daug zmoniu keliasi anksti, bet del to nesiskundzia… Be to kada yra tas anksti? Pavyzdziui as keliuos puse septyniu ryte, o miegoti nueinu kaip kada, kartais ir paryciais, nes dirbu du darbus… Bet nera ko skustis, nes kas nori pinigu tas ir turi dirbti…

 7. Na as kaip tik kartais bunu laimingas, kai po darbo jauciuos nusikales, bet zinau, kad padariau daug gero darbo ir pvz daug uzdirbau… O be pinigu, tai tikrai nepragyvensi siais laikais.

 8. Pinigų gautum ir nereiktų dirbti jei tavo žemėje būtų naftos. 🙂

  Visgi darbas reikalingas yra…Kad ir koks būtų.Internete gali susirast įvairiausių darbų aprašymų.Pamėgink juos išbandyti,kaip savanoris.Pamatysi,kad darbai nėra lengvi.Ir pačiam teko atlikinėt praktika dirbant medelyne.Taip pat fizinis ir nelengvas darbas.Na nieko,įsivažiavau,kad ėmiau geriausiai dirbti,kaip koks darbuotojas.Ir praktika(darbas) būvo apmokamas,bet nebuvo didelis atlyginimas.Net darbuotojai daug negauna,o dirba sunkiai.

  Paprasčiausiai gyvenime reikia išbandyti visko,tai,kad parodytų koks darbas yra ir kad juos dirbant nėra lengvas.Jei tai parodo,kad nenori dirbti,tai mokslas kiekvienam yra atviras…prašom mokinkis,įgyk gera specialybę.Baik 3 studijų pakopas.Ir dirbk sau…turėsi gera apmokama darbą,galėsi net dirbti ministerijuose ar dar kur,būt politiku ir t.t. Žodžių kuo tik nori…

Parašykite komentarą