2024 23 birželio

9 thoughts on “Nepatyriau niekada orgazmo

 1. sonita rašė:

  man 27m,bet ne karto nesu patyrusi orgazmo,net nzn kodel!!!ne viena partneri esu pakeitusi…ir nieko…kas man yra?/? 🙁

  kartais taip nutinka: mergina nepatiria orgazmo ir mano, kad vis kaltas partneris; ir pradeda ieskoti to "teisingo" partnerio; bet kiekybe beveik niekada neperauga i kokybe . . .
  ar tu mylejai nors viena partneri? ar uzsiimdavai tik "techniniu" seksu?
  ar sugebi patirti orgazma masturbuodamasi? ar pati savo kuna pazisti?

 2. Tai yra didziule ir labai plati problema. Tu nesi viena ar nesveika.
  Klitorinis orgazmas yra ne toks retas reiskinys pas moteris, bet vaginalinis nera toks daznas kaip kiti galvoja, arba isvis neuzsuka…
  Sako kitos po gimdymo tik pradeda jausti.

  Someone rašė:

  Moterų gebėjimas patirti orgazmą labai skiriasi. Tai priklauso nuo daugelio aplinkybių: kūno sudėjimo, lytinės konstitucijos, partnerio, ankstesnės lytinių santykių patirties (teigiamos ar neigiamos) ir kt. Daug lemia įgimtas lytinis potraukis, nors nemažą įtaką turi ir lytinis auklėjimas, elgsenos stereotipai, kultūra.

  Kai kurios mergaitės gali patirti orgazmą dar nepasiekusios lytinės brandos. Kartais moterys besimasturbuodamos patiria orgazmą lengviau ir greičiau nei sueities metu, kadangi geriau žino savo kūno jautriausias vietas, todėl dirginant savo lytinius organus galima pasirinkti veiksmingiausius stimuliavimo būdus – dirginimo greitį, ritmą, spaudimo stiprumą. Vyro glamonės gali būti mažiau efektyvios dėl to, kad jis nejaučia moters reakcijų, nežino priimtiniausių dirginimo būdų.

  Apskritai, masturbacija yra vienas iš būdų išmokti patirti orgazmą besimylint su vyru. Didesnė lytinė patirtis iki pirmosios sueities (pvz., glamonės) taip pat didina galimybes patirti orgazmą – tai paaiškinama tuo, kad moters lytinės reakcijos formuojasi lėčiau nei vyro, moters seksualumas sužadinamas per ilgesnį laikotarpį. Meilės žaismo trukmė taip pat turi įtakos gebėjimui patirti orgazmą. Akivaizdu, kad darnios poros dažniau ir lengviau patiria orgazmą nei kitos. Be to, kultūrose, kur seksas suprantamas tik moters pareiga, jos orgazmas retesnis nei ten, kur seksas turi ir laisvalaikio praleidimo, malonumo prasmę.

  Dažniau patiriančios orgazmą moterys dažniau ir mėgsta mylėtis, mėgsta ilgesnes glamones. Nemažą dalį įtakos turi moters temperamentas, charakteris, pirmoji lytinio gyvenimo patirtis (teigiama patirtis sąlygoja dažnesnį, stipresnį orgazmą).

  is vikipedijos

  Dar info

 3. Na negaliu pasakyti, kad pas mus santykiai idealus, buna visko. Ir myletis labai gera, tik nepatyriu orgazmo ir tiek, aisku be proto to trokstu todel pasigelbeju sau pati. Mam gaila savo draugo kuris stengiasi be galo, jis nesijaucia gerai jog nepasitenkinu myledamasi. Gal del to ir nieko neiseina, nes per daug apie tai galvoju… Nenoriunuvilti jo ir turbut tos mintys neleidzia atsipalaiduoti. Baisiausia, kad viena karta tai esu patyrus, su pirmuoju partneriu, ra karta kai netekau bekaltybes, bet tai ir viskas. Baigesi.nebesugalvoju nieko. Gal kas is gyvenimiskos patirties pasidalinsit? 🙂

Parašykite komentarą