2024 16 balandžio

16 thoughts on “Noriu išmest jį iš minčių

 1. Kažkaip manęs neapleidžia nuojauta, kad tu esi ties ta riba, kada tuoj paimsi mobilųjį ir jam paskambinsi…

  Visiems to laiko skirtingai reikia. Jei mane paliktų, tai užtektų turbūt vienos dienos, kol susirasčiau kitą(o jau po to visos tos aistringos akimirkos padėtų užsimiršt).

  Tavo smegenyse yra viena programa : "Man jo nereikia". Kai tu suinstaliuosi šitą programą ir paspausi ENTER, tau jo tikrai nereikės, nes toks jausmas, kad tu nuolatos savo noru jį prisimeni ir net juo pasąmonėje domiesi.

  Prisimink motyvus, dėl ko tu jį palikai? Jis buvo kiaulė? Ar buvo tikslas kartu tęsti santykius? Ar jis tave suprato? Ar jūs turėjote perspektyvą būti/gyventi kartu? Ar jis buvo tau ištikimas?..

  O ir šiaip pabandyk apsižvalgyt ne ten, kur jis galėtų eit(ir tu galėtum jo išvengt), bet ten, kur vaikšto kiti vaikinai. Pasirinkimas yra, ir nemažas. Kodėl juo nepasinaudot?..

 2. atrodo gerai ex-communist pasake.
  kadangi jis nevertas net tavo minciu apie jy..
  stenkis apie jy ISVIS negalvot. o jeigu netycia ta vaikina prisiminsi, iskart ismesk is galvos. Neklausyk dainu apie meile. jeigu pamatysi jy gatveje pries siam pasakant kokia nors replika pasiziurek y jy zudanciu zvilgsniu.. o jeigu ta replika pasakys, parodyk viduriny pirsta ir nueik. eidama neatsisuk ir velgi, apie ta vaikina negalvok. visiskai. negalvok apie susidurima. spjauk ant to, jog jis gali supykt del to, kad tu su jo panom bendrauji. jeigu nori tai ir bendrauk. bet apie jy nekalbekit. ir pries susipazinant, saves paklausk ar tai tikrai ne del jo. jei atsakymas ne, velgi daugiau api jy negalvok.
  labai palaidai viska parasiau, bet esme gal supratai. negalvok apie jy ir nieko nedaryk del jo.
  ramus uzsiemimai, kurie nereikalauja protinio darbo (mezgimas, karoliuku verimas ir pan) nepades, nes tikriausiai tuos darbus bedarydama galvosi apie jy.

 3. Pastaruoju metu pradejau mintis uzsirasineti, padet pradejo, aisku padeda ir piesimo terapija. Kaip vienas geras draugas pasake: tu jo neverta, nemylek jo, bet pati fiziniam potraukiui pasidaviau ir ji isimylejau ankciau. Tikiuosi, sutikti geresni, kuris mane tikrai pamils ir neapgaudines. Turiu dar viltiues buti laiminga. Man net nekyla ranka paimt telefona ir parasyt jam sms, Protas to neleidzia daryt, o sirdis visai, ka kita sako.

 4. Joline rašė:

  o ka jis tau blogo padare ?

  Grasino istisai, kaltino, kad gyvenu su tevais, netesedavo savo zodzio, Pykdavo, kad pavydedavau del visko, o jisai bet kada galedavo rekti ant manes, bet as nereaguodavau, ka sakydavo.

 5. Kad isves, nuzudys mane ir buvusia panele su kuria susipazinau, vienu zodziu nesveikas zmogus jis yra. Susidejes su kazkokiais mafijozais, tai vaidina visagaliu. Jie patys ji kvaili padarys arba paskers. Dar jam reik issilakstyt, kad pradet kurti rimtus santykius su panelem.

 6. Bandydavau begti, bet jis sakydavo: busi pasieskoma, tai kaip nuo tokio pabegsi?. Tegul vadina kas man jie. Nei draugai nei ka, nebekreipiu demesio, nes pati pastebiu, kad jie kvailai elgiasi, perskaicius temas ju.

 7. panikė rašė:

  Bandydavau begti, bet jis sakydavo: busi pasieskoma, tai kaip nuo tokio pabegsi?.

  O tu dar nenustoji apie ji galvot? Kazkas cia ne taip.. Kas nors gero isvis jusu santykiuose buvo? Nes meile tokie grasinimai tai ne is tolo nekvepia..
  Siulau atsigauti ir pagalvoti apie savigarba.. nereikia tau tokiu, nevertas jis nei vienos asaros. Surask stiprius argumentus kodel tau jis nereikalingas ir kaip nuskriaude,izeide, silpnybes akimirka primink sau tai. Nereikia pykcio laikyt, bet ir nepuoselek kazkokiu svelniu prisiminimu,bus tik blogiau.Jei sutiksi -ignoruok, absoliuciai nekreipk demesio, tiek isoriskai tiek pries save,mintyse. Nebera ir viskas.

 8. Kai pagalvoju apie jį blogai, tada jau palengvėja, na galvoju jį gyvenimas nubaus. Dabar nebeverkiu, dėl jo, tai jau geriau viduj pasidaro ir tai kai viena esu ir be jo nesukelia jokių papildomų rūpesčių bei pavydo jausmo, kuris dažnai pas mane būdavo. Praeis kažkiek laiko pamiršiu jį.

 9. oi panike, panike. Gydo tik laikas. Beje sunaikink visą info apie jį – ištrink iš kompo/telefono foto, sms, telefono numerį, paslepk daiktus kuriuos dovanojo ar kurie kaip nors susiję su juo. Juk neveltui per filmus rodo kaip foto degina. Padeda. Plius užsiimk kuo nors – eik į sporto klubą, piešimo pamokas, kulinarijos kursus – užsiimk dalykais kurie užimtų tavo laiką ir protą.

Parašykite komentarą