2024 17 liepos

8 thoughts on “Noriu išmokti groti gitara

 1. Galima Vilniuje išmokti groti gitara Glorijos gitaros mokykloje.

  Labai geras dėstytojas, rašantis vadovėlius. Pati aplinka neblogai, šviesi aplinka. Galima groti bosinėmis, akustinėmis gitaromis.

  Daugiau informacijos http://www.chalikovas.lt

 2. Gali online pamokų pasiieškot, bet jei neturi superinės klausos tai savarankiškai bus labai sunku išmokt. Pats beveik 2 mėnesius bandžiau, kasdien po porą valandų mokiausi, bet taip ir neišėjo nieko 🙁

 3. boby rašė:

  Gali online pamokų pasiieškot, bet jei neturi superinės klausos tai savarankiškai bus labai sunku išmokt. Pats beveik 2 mėnesius bandžiau, kasdien po porą valandų mokiausi, bet taip ir neišėjo nieko :DD

  Aišku, kaip pačioj pradžioj, skirti po porą val. yra tikrai LABAI DAUG. Tiksliau, tai yra geras tempas geram būsimam grojimui. Bėda ta, kad neturėjai tinkamos sistemos įgūdžiams lavinti.
  šiais laikais net mokytoją gerą sunkų surasti. Jei atvirai, Lietuvoje jų yra… gal tik keli. Ir jie visi turi tiek darbo, kad vargiai su kuom užsiimtų. Aš nekalbu apie tokius(pritraukiančius mokinius postais apue "švarą" mokykloje), kuriuos čia jau spėjo kažkokia monica pareklamuot.
  Apsišaukeliai vieni. Nori gero dėstytojo ir greit išmokti – pasiruošk paklot už valandą 50 lt. Garantuoju, po poros sav. pajusi rezultatą.

 4. Tai va, nuo maždaug rugsėjo vėl grot pradėjau, ir jau neblogai sekasi, tai norėjau pasiteiraut, gal kas gali patart dainų, kuriomis būtų galima sužavėt merginas? Balso gero neturiu, tad visą darbą turi atlikt grojimas. Išmokau nothing else matters ir jau kartą ją grojau draugų(ir draugių) rate, tai draugai tik juokavo, kad tyčia "serenadas" prie merginų groju, bet jos nelabai reagavo..

Parašykite komentarą