2024 18 balandžio

10 thoughts on “Nuosavas versliukas

  1. Del pelno tai jis tikrai bus, aišku, jeigu pavyks parduot. Nes kaip supranti sanaudos yra minimalios, labai norint išvis nulinės. Tad manau, kad labai pagirtinas toks užsiėmimas, pliuse būsi tikrai (vėlgi, jeigu parduosi). Tik vat milijonu nežadu, vistik yra geresnių vietų, kur galima investuotm. Bet jeigu tau patinka, tai kodėl gi ne ? 😉

  2. Kiek radau rinkti reikia kovo menesi.

    cia dar sis tas

    "Spygliuočių kankorėžiai yra iš moteriškųjų žiedynų, vadinamų strobilais – ant vienos ašies susitelkę vaisynai su žvyneliais pridengtomis sėklomis. Kai kankorėžio ašis sumedėja, laikoma, jog jis subrendęs ir turi morfologiškai subrendusias sėklas. Kankorėžius džiovinant, sėkliniai žvyneliai išsiskleidžia, o kratant iš jų išbyra sėklos su sparneliais. Sparnuotas sėklas vėjas lengvai nešioja bei paskleidžia. Sparnelius galima pašalinti trinant sudrėkintas sėklas. Sėklos laikomos be sparnelių hermetiškuose induose nuo 0 iki 3oC temperatūroje.

    Prieš sėją sėklų apdoroti nereikia. Jei norima, kad sparčiau dygtų, galima sėklas prieš pasėjant 2 val. pamirkyti 0,05 proc. kalio permanganato tirpale, o po to jas apvelti fundazolu ar kitais fungicidiniais preparatais. Lėčiau dygsta maumedžio sėklos, todėl jas pravartu sudrėkintas palaikyti 2–3 dienas uždengtas drėgnu storu audiniu 20oC temperatūroje. "

    O cia rasi diskusijas apie tai:

Parašykite komentarą