2024 21 gegužės

15 thoughts on “Nusiunčiau sūnų raumenų paauginti į GYM‘ą.

  1. tai po pirmos treniruotes raumenys gali skaudet apie savaite. Bet poto skausmo nebeturi but, todel skausmo malsint nereiks. O jei dabar labai skauda, tai pieno rugsciai padeda issivaikscioti tempimo pratimai, o papildu pradziai net nereikia, geriau varske pradziai. Na, po kiek laiko galima ir apie papildus pagalvot, pirmiausia siulyciau amino rugstis.

  2. tikiuosi, kad tos traumos nepuola ten. Bet va mano vyras zaidzia krepsini, tai vis traumuotas grizta, gal koki geli efektinga zinot, nes as jau nebezinau ka ir isbandyt, kad greitai skausma malsintu, fastum gal reik pabandyti? kaip sis preaparatas veikia?

  3. Kelias ampules, suderinta programa ir tavo sunus jau schvartznegeris =) O jei tokiu dalyku nepripazysti tiesiog tegul valgo daug, ivairaus maisto. O del traumu tai jei jis eina i treniruokliu sale, tai kokios jos ten ir butu, juk ten nesigrumia su kuom nors =)) Tik ikalk i galva jam svarbiausia kaip darai, o ne su kiek, kai pamatau paauglius ten tokius jauniklius susirinkusius ir nesupranti ka jie ten bando daryt uzsimete daugiausiai, tai net juokas nebeima taip ir nugaros traumas rimtas galima gaut, kurios lides visa gyvenima.

  4. Net pats Švarcnegeris TOKIU patapo ne po poros, net ne po poros dešimčių ampulių… Ne esmė. Jei apie traumų prevencija – tai žinoma pirmoj vietoj protingas svoris, antroj – tegul daugiau izoliuotai padirba, jei visai žalias ir nejaučia kas darosi.

  5. Gi as tiesiogiai ir neturejau galvoje, kad taptu shvarcnegeriu. Aisku, kad jis varesi i kuna kybirais chemija, bet jei vaikinukas dar nebandes tokiu pirmame kurse tikrai turetu gerai uznest ir i shvarcnegerio dienu figura pradetu nesti.

  6. Normalu, kad po pirmų treniruočių skauda raumenis.. , arba ilgai nesitreniravus… Dažnai treniruojantis skausmo paskuj nebejauti.. , na nebent jau persitreniruoji.. O po treniruočių, geriau pailsėt ir gerai užkąsti 😉

Parašykite komentarą