2024 18 birželio

18 thoughts on “ORT

 1. Ką apie tai manau? Ne taip jau lengva susmeigt peilį šaltai tiesiai į širdį. Jos buvo draugės? Nieko sau. Nežinau, gal visos trys ką nors vartojo. Neįsivaizduoju, kaip galima nė iš šio nė iš to nudurt žmogų, kad jam įrodyt, kad jis mirtingas – lai gyvena su savo įsitikinimais.

 2. Oni rašė:

  Ką apie tai manau? Ne taip jau lengva susmeigt peilį šaltai tiesiai į širdį. Jos buvo draugės? Nieko sau. Nežinau, gal visos trys ką nors vartojo. Neįsivaizduoju, kaip galima nė iš šio nė iš to nudurt žmogų, kad jam įrodyt, kad jis mirtingas – lai gyvena su savo įsitikinimais.

  Tai tikriausiai draugės buvo.. Bet man nesuvokiamas toks dalykas.. 🙄

 3. Death_noice mane buvai aprekus kad kandziojuos mistikos skiltyje, tai gal dabar suprasi iki ko gali [pasakiau gali] privesti zmones tikejimas ivairiais mistiniais dalykais. Klaidinga ar ne taip suprasat informacija zmones gali net labai paveikti ir kas vieniems atrodys nesuvokiama – kitiems kaip normalus dalykas. Na kaip ir atvejis kai mazas berniukas patikejes mokas skraidyt isoko is penkto aukso.
  Bet cia gan sunku daryt isvadas kai pateikta tiek mazai informacijos.

 4. axien rašė:

  Death_noice mane buvai aprekus kad kandziojuos mistikos skiltyje, tai gal dabar suprasi iki ko gali [pasakiau gali] privesti zmones tikejimas ivairiais mistiniais dalykais. Klaidinga ar ne taip suprasat informacija zmones gali net labai paveikti ir kas vieniems atrodys nesuvokiama – kitiems kaip normalus dalykas. Na kaip ir atvejis kai mazas berniukas patikejes mokas skraidyt isoko is penkto aukso.
  Bet cia gan sunku daryt isvadas kai pateikta tiek mazai informacijos.

  Supratau,ką turėjai omeny 😕

 5. Someone rašė:

  Žuvusioji abejom panelėm teigė,jog ji niekada nemirs ir ji yra nemirtinga

  susimasciau, reiks daugiau taip nebesakyti 😮
  Bet ta istorija kazko man nelabai tikra atrodo.

Parašykite komentarą