2024 28 gegužės

33 thoughts on “Padidėjo speneliai

 1. Midi—> Ale kokie papai!Pas kai kurias panas ir tai mažesni būna!Skaičiau,kad būna jog pas vyrus per daug išvešėjusios pieno liaukos būna,todėl papukai didesni būna,tai vienintelis papukų sumažinimas-pieno liaukų išpjovimas.

 2. Pupitaa rašė:

  Midi—> Ale kokie papai!Pas kai kurias panas ir tai mažesni būna!Skaičiau,kad būna jog pas vyrus per daug išvešėjusios pieno liaukos būna,todėl papukai didesni būna,tai vienintelis papukų sumažinimas-pieno liaukų išpjovimas.

  cia ginekomastija ja dar galima isgydyti kai tik pirmi pozymiai buna…o del cia kur pavaizduota tai nzn nzn 🙂

 3. SG- rašė:

  Tai va man 15 metu(bernas)man isbrinko biski istino,padidejo speneliai tai normalu?kazkur lyg ir skaiciau kad cia paauglystes pozymis

  Siaip, visi cia skaldo bajerius, bet as tau rimtai galiu atsakyt, kad greiciausiai gimdysi. Apsiciupinek ir kiek zemiau, turetu prasiverti gimda, jei dar neprasivere 😯

 4. As tai asmeniskai jau tikrai nervintis pradejau 😀 ) istine..prisimenu seniai,kai jie tik pradinei stadijoj buvo(tinimo) ir juos tipo negalima dauzyt buvo,as zaisdamas kashi ne karta ir ne du buvau sutrenkes(tokiam sporte,neisvengsi to).. tai ant kuno jie tikrai nekaip atrodo..idomu ka galima butu padaryt? gal kuo tept ar pan?

 5. A…ir man kazkada senai taip buvo.Na nezinau ar tiksliai taip kaip tau.Vienas spenelis istino tai keistai atrode.Lyg po oda koks uzdegimas butu,bet nieko rimto,praejo.
  P.S mergos,ne krutine jam padidejo :))

Parašykite komentarą