2024 28 gegužės

33 thoughts on “Panic! At The Disco

 1. Pirma karta matau sita grupe. Kuriant tema galbut reiktu atsizvelgti ar tai susilauks pakankamai demesio ir ziniu is kitu, juk niekas nepuola kurti apie kiekviena kaimo grupele topic’u. Cia mano asmenine gal kiek subjektyvoka nuomone. 🙄

 2. As nesakiau, kad ji nusususi ir juolab, kad kaimo grupeles yra nusususios. Girdi tai ka nori girdeti, bet nematai to ko reiketu.
  Jei idedi nezinoma(nelb zinoma) grupe butu gerai ir trumpas jos aprasymas, tik tada tema igaus kazkokia tai prasme.

  Jeigu man idomu? Aisku, kad neidomu. ➡

 3. Nu welnias juos zino, manau nelabai taktiska peikti kitiems patinkancias grupes… bet si wieta skirta diskutuota, taj apie sia grupe negaleciau lb daug ko pasakyt … Turbut dar 1 "pop-rock" amerikoniska grupele …  🙄

 4. Panic! at the Disco – alternatyvaus roko grupė iš Las Vegaso, Nevados valstijos. Grupė groja įvairių pakraipų roką.

  Istorija
  Pradžioje tai buvo duetas – Ryanas Rossas, kuris grojo gitara ir Spenceris Smithas, būgnininkas. Jie savaip interpretuodavo Blink 182 dainas, kol prie jų neprisijungė Brentas Wilsonas, kuris grojo bosine gitara ir Brendon Urie, kuris tapo grupės vokalistu ir gitaristu. Grupės pavadinimas kilo nuo Smiths dainos „Panic!“.

  Vaikinai norėjo, kad jų muzika būtų išgirsta, todėl susisiekė su grupės Fall Out Boy bosistu Pete Wentz per PureVolume ir nusiuntė jiems savo grupės tinklalapio adresą. Šiam muzika patiko ir jis padėjo jiems prasiskinti kelią į šlovę.

  [taisyti] Albumai
  2005, A Fever You Can’t Sweat Out
  2006, Live Session EP (platinamas tik iTunes)

  Tiek tiek tos istorijos apie juos 😆

 5. siaip cia gan izimi grupe jau… gavo mtv video music apdovanojima uz geriausia klipa ar choreografija… jaunimo tarpe ir ypac uz atlanto jie tikrai garsus… geresnes dainos:
  I write sins not tragedies
  build god then we’ll talk
  lying is the most fun a girl can have without taking her clothes

Parašykite komentarą