2024 19 balandžio

11 thoughts on “Paprastas klausimėlis apie nekaltybę….

  1. Merginos mergystės plėvė nėra plėvė kažkokia aklina. Toks žiedelis. Tai jei įkiši pirščiuką, gali ir neplyšti. O šiaip jau kita prasme mergina nekaltybę praranda ne tada, kai plyšta mergystės plėvė, o tada, kai pasimyli su vyru.

  2. Na jei tai retas atvejis, kad pasimyletu ir ta pleve neplystu.Turiu galvoj, kad veiksmas atliekamas kaip kad priklauso – vyras pilnai sueina su mergaite, kuri ta sekunde virsta moterimi 😀 O siaip nemanau, kad pvz petinga reiktu vadint mylejimuisi.Ar reiktu?

  3. Pirstai per ploni, kad pajaustum mergystes pleve.Ir isvis man rodos skaiciau, kad nei su daiktu nepajusi jos.Gali pajust tik is merginos atsipalaidavimo, nes pirmo karto metu merginos labai isitempia, sunku jom atsipalaiduot ir tt. taigi pajust gali tik is jos emociju.

  4. PPJ rašė:

    Pirstai per ploni, kad pajaustum mergystes pleve.Ir isvis man rodos skaiciau, kad nei su daiktu nepajusi jos.Gali pajust tik is merginos atsipalaidavimo, nes pirmo karto metu merginos labai isitempia, sunku jom atsipalaiduot ir tt. taigi pajust gali tik is jos emociju.

    >>>Auksaplaukei
    Na del pimpaliuko prasom nesijaudinti….. Na bet jo, tas pirmas kartas toks dalykas….ir puikus……ir sudetingas tuo pat metu 🙂

Parašykite komentarą