2024 16 balandžio

37 thoughts on “Pasikeitė klasiokės

 1. Banshee rašė:

  Nepastebėjai, kad niekas nesikeičia visus tuos metus? Senoj mokykloj tas pats, naujoj tas pats. gal pagaliau sugalvosi, kad bėda tavy?

  O gal bėda yra ta, kad atėjau į susiformavusį kolektyvą?

 2. Man atrodo, kad tu net nenori suprasti, kad kazkas negerai su pacia savimi. Vietoj to, kad bandytum daryti isvadas ir keistum kazka savyje tu begi pas tokia pacia likimo "nuskriausta" drauge ir kamputy tyliai "verkiat".
  Mes mokykloj kiekvienais metais turedavom vis nauju klasioku, su vienais iskart susidraugaudavom, o kiti ir likdavo atsiriboje. O visos bedos buvo, ne del isvaizdos, materialines padeties ar aprangos, o tiesiog del ju visiskai nevykelisko mastymo. Del vieno veikejo, netgi visos mokytojos klausinejo, kodel mes su juo nesusidraugaujam, o kiekviena diena vis su kuo nors susimusdavo. O gi bandydami jam paciam padet pritapt jis atkirto- "mano intelekto koficientas yra daug aukstenis uz jusu, todel mano savigarba neleidzia net kalbetis su jumis" L-)

 3. Pinky rašė:

  Panike, kad ir kaip nesinori to girdeti, bet beda tavyje, o ne drauguose… O jauni zmones yra negailestingi. Paprasciau bus gyventi kai busi vyresne 😀

  Sutinku su tavimi, daug keistų žmonių yra ant svieto.

 4. Midis":3hhyqrli] panikė rašė:

  [quote="Banshee rašė:

  Man atrodo tau tik palaikymo ir reikia, o ne patarimų.

  Ir to ir to reikia, labai pikta šiandien Banshee.

  ji konstatuoja fakta 🙂
  Koki fakta?

 5. Žinot dėl ko labiausiai nerimauju? Dėl to, kad vėl galiu įsymylėt klasioką, kuris netoli manęs gyvena ir kas keisčiausia, kad ėjom kartu paskutinį mokslo metų rytą į mokyklą. Nežinau, bet tą akimirką buvau pasimetus. =)) Na kitais metais stengsiuosi laikytis atstumo, nebenoriu pakliūti į jo spąstus.

 6. AndThen rašė:

  panike, o iš kur tu žinai kas bus jei pasakysi? ;D

  Nujaučiu, nes bernam neapsimoka sakyti tokius dalykus, pati veną kart patyriau, daugiau nebenoriu, kad iš manęs juoktųsi.

 7. PupaUoga rašė:

  na aisku belekada to nepasakysi, reik proga uztikyt… juolab jei tu su juo nebendrauji, o esi isimylejus per atstuma….

  Bendraudavau ir sveikindavausi – drąsi buvau (kartais). Bet geriau išliksiu santūri ir leisiu būti jam laimingam su kitom. Geriau nesikišiu ten, kur man nereikia, jei pats norės su manimi bendrauti, tai priimsiu, kaip draugystę, o ne flirtavimą. Nenoriu dar labiau įklimpti į trumpalaikius santykius.

 8. Kažkada siūlėsi palydėt klasiokai iki namų, bet pagalvojau, ai nereikia, ką pagalvos klasiokės, prasidės visokios pavydo scenos, kad prasidedu su jais. Bet ir tai buvo ženklas, kad jie yra visai faini, tik reikia rast bendrą kalbą.

 9. panikė rašė:

  Kažkada siūlėsi palydėt klasiokai iki namų, bet pagalvojau, ai nereikia, ką pagalvos klasiokės, prasidės visokios pavydo scenos, kad prasidedu su jais. Bet ir tai buvo ženklas, kad jie yra visai faini, tik reikia rast bendrą kalbą.

  tai va matos kad pati bendrauti nenori su zmonemis, o dar verki jog su tavim niekas nebendrauja.

 10. panikė rašė:

  Kažkada siūlėsi palydėt klasiokai iki namų, bet pagalvojau, ai nereikia, ką pagalvos klasiokės, prasidės visokios pavydo scenos, kad prasidedu su jais. Bet ir tai buvo ženklas, kad jie yra visai faini, tik reikia rast bendrą kalbą.

  jei tikrai draugiskai norejo palydeti, tai nereikejo atsisakyti.

Parašykite komentarą