2024 18 balandžio

7 thoughts on “Pasimetimas jausmuose…

  1. Pirma paklausk jos dėl ko ji siunčia tuos bučkius ir kodėl tave taip erzina? Gal ji jaučiasi esanti lyderė tarp dviejų vaikinų, giriasi savo draugėm kaip nukabinau du berniukus. Šiais laikais neįmanoma net pasitikėt mylimu žmogumi. Bet tu su ja turi rimtai pasikalbėt, kad tavęs ji neerzintų, kad nesibaigtų jums blogai. Mano buvęs irgi pavydėjo, kad bendrauju su savo geru draugu, priekaištus reikšdavo, nors aš jo kaip vaikino nemylėjau. Aiškinau jam šimtą kartų, kad tarp mūsų daugiau nieko nėra apart draugystės, susipykau su geriausiu draugu, net nebe parašo; o ex net turi daugiau už mane draugių, kurias myli labiau nei mane mylėjo.

  2. Neklausyt situ visu pezalu, ka kiti raso, jie neturi nuovokos, enturi empatijos ir vapsie neturi jokio suvokimo. NEsigaudo situacijose.

    TAi va klausyk manes, as 10metu analizuoju daugybes mzoniu snatykius, santykiai mano silpnybe, zodziu, as ir pats esu 2x isimylejes drauges. Turiu ir draugiu kruios siimyli draugus. Tai vat, skirtumas tarp draugo ir vaikino-yra tas, kad ji negali siivaizduoti taves sexo partnerio vietoj. Tu pradek kalbeti sexo temom, tapk labiau ne kaip draugas, o kaip bernas is salies atejes, toks kuris atvirai sako sex dalykus. MAn ir iena mergina yra pasakius-kad vaikinai, kurie sneka apie sexa-i juos ir ziuri labiau kaip i vaikinus, ne draugus. Zinoma nebuk labai jau hipersexualus 🙂 Tu kaip prostitute ir vyras-vyro entenkina zmona sexe-jis pasidulkina su kita-bet grizta i santuoka laimingas, taip ir tu. NEBEPADEK jos bernam, lai jiem issipasakoja. Bet zinoma, jei jai niekad nekelsi sex jausmu-tai net ir tapus pora-ilgai neistemps santykiai, nes dauguma sex potrauki laiko butinu meilei.

  3. Ooo, dėkui visiems už patarimus! Net smagiau ir lengviau, kai žmonės pataria.

    Tmx, buvo jau ne kartą tei išsiskyrimai… Visus juos aš pats "inicijavau". Nieko iš to nesigauna, atrodo, lyg draugiškai išsiskyrėm, bet labai neilgai tai tęsiasi. Ji visada daro viską, kad susigrąžintų mane. O poto vėl seka tas pats scenarijus…

    Iš tikrųjų tai čia man didelė problema… Ji man sako, kad niekada neturėjo tokio žmogaus, aš jai labai brangus ir pan… Bet matyt galiu būti tik draugu, o man to neužtenka…

Parašykite komentarą