2024 24 birželio

24 thoughts on “Pavėluota KT

 1. Mantas_svecias, bl ne vyrams apie tokius dalykus sneket, vartoju jau kt daugiau nej metus ir manaj nusisneku?!
  …………"Jeigu išgėrus vienos pakuotės tabletes kraujavimas neprasideda, toliau vartoti preparatą galima tik įsitikinus, kad moteris nėra pastojusi. Prasidėjus kraujavimui tarp mėnesinių, "Novynette" vartojimą reikia tęsti. Toks kraujavimas dažniausiai praeina savaime. Jeigu jis tęsiasi arba pasikartoja, būtina, kad moterį apžiūrėtų ginekologas ir nustatytų, ar nėra organinio pažeidimo. Jei prasideda vėmimas ar viduriavimas, "Novynette" reikia gerti toliau, tačiau tokiu atveju reikėtų naudotis papildomomis kontraceptinėmis priemonėmis. Nutraukus preparato vartojimą, galimybė pastoti atsinaujina per 1-3 mėn. "……….

 2. Mefkute rašė:

  Jei prasideda vėmimas ar viduriavimas, "Novynette" reikia gerti toliau, tačiau tokiu atveju reikėtų naudotis papildomomis kontraceptinėmis priemonėmis. Nutraukus preparato vartojimą, galimybė pastoti atsinaujina per 1-3 mėn. "……….

  tai kažkaip man čia neaišku… jei pvz mergina vėmė, tai yra tikimybė, kad išvėmė KT, todėl yra siūloma naudotis paildoma apsauga ( čia turbūt turi omeny ne po mėnesio). Toliau eina sakinys, kad galimybė pastoti tik po mėnesio ar daugiau… tai jei aš išvėmiau KT, tai kam tada ta papildoma apsauga?

 3. lily9 rašė:

  tai kad nusineki..issikaityk..per metus jauciu turejai jau sugebet…atsinaujina gebejimas pastoti per tuos 1-3 men..bet nereiskia kad ji uzmirsus negali pastot!!

  čia man buvo skirta?? Aš tai suprantu, kad užmiršus gali pastot, bet aš nesupratau, kodėl Mefkutė tvirtina, kad GALIMA BE PREZERVATYVO VOS NE TRIS MĖNESIUS ??

 4. lepuncike rašė:

  jo…Kazkaip tikejausi ko nors konkretesnio ir aiskesnio.Atrodo iki kitu mmm teks pasiklausti prezervatyvais.

  TAI AIŠKU, KAD REIKIA PREZERVATYVŲ ❗ KT todėl ir turi vieną didelį minusą, kad užmiršus išgerti, gali pastoti

 5. as jau geriau gal vis delto pasisaugosiu.Kazkaip paskaicius komentarus lengviau ar aiskiau nepasidare.Isbandysim nauja pojuti.Kazkaip su prezervatyvais nelabai patirties turiu, tai bus proga jos pasisemt.Juk ju tiek rusiu ivairiausiu…

 6. Maziuke16 rašė:

  O JEIGU viduriuoji pan po 3 val. ar reikia saugotis ar ne?????? labai noriu ats..

  manau, kad veminat, viduriuojant etc, esant buklems kai labai tiketinas KT pasisavinimo sumazejimas, butu protinga iki kito menesio pasinaudoti papildomai prezervatyvais

 7. teoriskai imanoma; spresk pati; pagaliau kam tokie debatai? argi sunku keleta kartu pasinaudoti prezu? kas tau svarbiau rami galva ar max malonumo? o paskui atsiranda postai "ar as ne nescia"

Parašykite komentarą