2024 18 liepos

32 thoughts on “Pilvo problemos

 1. išeitum į kokį miškelį pavaikščiot , nuo kalniuko ant kalniuko , žiūrėk po kokio gero pusdienio jau kauktum kaip alkanas vilkas. nuo kokių lašinių bryzo nieks už ausų nenutrauktų. Va čia tau bus ir apetitas , nes dabar pilvas tuščiai dirba , todėl ir burzgia. ai , bendrai ne – tinginys nugalės.

 2. Panele21 rašė:

  Na vaistinej sake kad dar negirdejo tokio atvejo kai papasakojau 😥

  tik nepradeki dazniau valgyti ar kazka tokio, tikrai nepades. Cia tau zarnyno veikla sutrikusi yra, nu dar klausimas ar pati nesijauti alkana visa laika – jei taip, turi greiciausiai gyventoja, o jei ne – tada tiesiog isvalyti reikia ji ir tiek, turetu padeti. Bet geriausia nueiki pas gydytoja.

 3. Panele21 rašė:

  Sveiki.
  Tai va turiu tokia problema kuri mane vargina labai: gurgiantis pilvas, gurgia kai alkana, gurkia kai pavalgau, beveik visada jauciamas alkio jausmas, norint kad negurgtu reikia valgyt kas valanda/pora. Tikrai nusibodo jau tie visokie garsai, net normaliai dirbt negaliu nes neduoda susikaupt.
  Kas man galetu buti gal itariat?
  Ar del tokio dalyko reiktu eit pas gytytoja?
  Prasau padeti….ta problema jau kokie 3 metai jei ne daugiau….:((

  o ci negali buti paprasciausia peristaltika? man ir gurgia, bety del to i galva neimu, tiesiog nusijuokiu ir tiek. manau pati per daug tai galva paemei, todel ir trukdo.

 4. Joo, neblogai. Paskaiciau kazkieno posta apie soliterius zuvu. Pries keleta metu tevas stintu parnese is vietines krautuves, nu ka, skaniai suvalgiau, pasiziuriu siuksliadezej i zarnas ir…!!!!!!!!!!!!!!! VOS NEAPSIVEMIAU, patikekit jus manim. Ten nebuvo siaip sau, desimt kirmelaiciu, ten buvo simtai, tiesiog kruvos virto is zarnu, smulkiu, baltu, ir DAUG!!

  Nu gerai, draugas sake, nu, apsigimes ribokas, aai, cia salyteriai, na tipo nekenkia jie nieko. O dabar kai perskaiciau kad cia kaspinuotis, nu tai eikit peklon… 😈

 5. Svoris svoris, na taigi zinot, storos bobos su stogu pavaziavusiu prisiryja tableciu su kaspinuocio kiausais, pilve isdygsta puses kilometro kaspinuotis, ir uz ja virskina. Kirminas storyn – boba plonyn… 😥

 6. Kirmėlių profilaktikai galima pagerti Vermokso, Pirantelio, bet Vermoksas susaugusiem yra geriau. jei yra koks kirminas, nuo tų vaistų jie būna paralyžuojami ir išeina lauk, bet jei dozė būna per maža, ir jie pajaučia grėsmę, tada gali būti kad pradės lipti į viršų, pasieks širdį, gerklę. O šiaip jei viskas normaliai pasišalintų su išmatom. Aišku vaistai turi ir šalutinį poveikį. Taip pat tie vaistai berods skiriami gydyti virusinėm ligom, kaip herpės virusas, stomatitui. Na o per didelė šių vaistų dozė gali slopinti imunitetą.
  Čia iš farmakologijos paskaitos ką parašiau.
  O šiaip dar sakė, kad beveik visi turi kirminų 😆

 7. justas123 rašė:

  Joo, neblogai. Paskaiciau kazkieno posta apie soliterius zuvu. Pries keleta metu tevas stintu parnese is vietines krautuves, nu ka, skaniai suvalgiau, pasiziuriu siuksliadezej i zarnas ir…!!!!!!!!!!!!!!! VOS NEAPSIVEMIAU, patikekit jus manim. Ten nebuvo siaip sau, desimt kirmelaiciu, ten buvo simtai, tiesiog kruvos virto is zarnu, smulkiu, baltu, ir DAUG!!

  Nu gerai, draugas sake, nu, apsigimes ribokas, aai, cia salyteriai, na tipo nekenkia jie nieko. O dabar kai perskaiciau kad cia kaspinuotis, nu tai eikit peklon… 🙄 Kažkur Afrikoj, nuvežė vaikam vaistų nuo kirminų, tai kiekvienas ėjo su dubenėliais ir rodė savo iškakotus kirminus, vidutiniškai bent po dvidešimt kirmėlaičių pas kiekvieną buvo.

 8. Nu tai vo ir sakau, pavalgiau skaniai, o paskui labai neskaniai paziaukciojau, pamates kirmelaites zarnose. Atsisiunciau internetu vaistu, atsikraciau mazosiomis 😥 Kita savaite dvigubva doze surysiu…. brrr…

 9. camila rašė:

  avietinis_ debeselis rašė:

  jo ..parazitu visokiu yra
  kaspinuociai soliteriai man baisiausia
  pvz zuvu soliteris zmogaus zarnyne gali isaaugt iki 23 m ilgio 😯

  o ya toks kiaulinis kaspinuotis, kuris iki 4 metru isauga zarnyne :ymsick:

Parašykite komentarą