2024 21 birželio

90 thoughts on “Pirma mintis

 1. Dariukas rašė:

  mano pirma mintis: "Kur mineralinis?!?~?!?~" ir nesvarbu ar vakar geriau ar ne 😀

  rytais pries geriant ka ir valgant, labai pageidautina patartina issivalyt dantis ..burna ..nes is ryto joje yra toksinu per nakti ir jie labai netinka organizmui
  tai va negerk, Dariukas, tik prabudes mineralinio. nes… kaip toj pasakoj 😀 ( juokauju del pasakos ..)
  tai va.. as pirmoj eilej sliauziu i vonia skalaut valyt dantis ir wc in kompanija ;]
  p.s. cia ir Varlytei tinka del kavos lovoje ir visiem kitiem ..

 2. Kokie Jūsų negražūs rytai….
  Man tai dažniausiai ryte būna linksma ir gera. Nebent per dieną kas galėtų sugadinti nuotaiką. Bet tik ne ryte. Ritualai tokie kaip sussėdimas kartu, arbatėlė, pusryčiai, pašneki, paskaitai laikraščius, pasibučiuoji ar dar ką gero nuveiki… Taip malonu, šilta. Vat rytas man su tuo asocijuojasi.

 3. "Kur aš esu?.." Gyvenu per dvi vietas, namus ir bendrabutį. Bendrabutyje miegu antrame lovos aukšte, taigi vos tik atsibudus bandau suvokti kur esu, kad paskui manydama jog esu namuose, "neišlipčiau" iš antro lovos aukšto….

 4. Šiandien prabudau su mintim…"O…o…o…dar tik 13h…gal dar pamiegot"…bet vistiek atsikėliau…Savaitgaliais ir per atostogas labai labai vėlai einu miegot,o jei dar kas ne iš mūsų laiko juostos paskambina,tai išvis,… 🙄

 5. Si ryta, skirtingai nuo visu rytu, atsikeliau su kitokia mintimi nei ipreastai: "trys simtai devynesdiasdesimt penktaisiais metais atsiskyre Rytu ir Vakaru Romos imperijos, keturi simtai septyniasdesimt sestaisiais zlugo Vakaru imperija, tukstantis penkiasdesimt ketvirtaisiais skilo krikscioniu baznycia, tukstantis………………"

 6. Šiandien "nu, nieko sau… Ką tie dvyliktokai sau galvoja? Ko čia pypsi dabar?.. Lygir aiškiai direktorius pasakė. Kodėl jie negali taip va, kaip mano brolis daryt? (miegot, kaip angelėlis 😈 )

Parašykite komentarą