2024 18 birželio

18 thoughts on “Plėšrūnai

 1. tie debilai amerikonai ir kanadieciai miestus plecia ten kur tie miskai yra, kur tos pumos gyvena, ir kai jas nusauna nusauna nutukusios amerikones sleikstuli keliancia mimika sako "ji uzpuole mane eee!" pfu zmoniu 6.5milijardai , o pumu ne 10 tukst. nera…

 2. Na visu pirma klausimas pastatytas labai nekorektiškai:) Niekas į tokį neatsakis "taip".

  Šiaip tai jo, reikėtų visgi saugoti. O kadangi žmones yra kvaili, tai juos reikia aptverti nuo žveriukų. Na bent jau mišką tai tikrai aptverti ir saugoti ten gyvūnus. Tam juk rezervatai kuriami, kad žverys turėtų kur gyventi, ir kad žmones ten nelystų.
  Na o dėl to ar reikia žudyti žverį ušpuolusi žmogu… Sunkus klausimas, bet visgi taip. Toks žveris turi būti nušautas. Kodėl? O todel, kad žveris yra gudrus medžiotojas. Jis supranta kur ir koks grobis yra. Ir žmonės deja yra labai lengvas grobis. Taigi vieną kartą sumedžiojęs žmogų, žveris tai daris toliau.

  p.s. tie kuriems žveriukų ypač gaila buriasi į savanoriškas gyvunų teisių gynimo organizacijas. Kiekvienas gali išreikšti savo valia kaip jis nori 🙂

 3. As visgi pritarciau nuomonei, kad zveri, kuris uzpuole zmogu reikia sumedzioti, nes jis ir toliau puls zmones. Tokia jau gamta. O visiems, tiems, kurie mano, kad toki zveri deretu palikti gyva, siulau pagalvoti apie situacija, kai kita jo auka bus jusu artimas zmogus. Ar ir tada galvosit, kad zveries nereikejo medzioti? Siaip manau, kad laukinius gyvunus reikia saugoti ir visiskai nepateisinu ju zudymo del kailio, kaulu ar pan. Kailiniu gyvenime nenesiojau ir to nedarysiu. Ir nesuprantu zmoniu, kurie juos nesioja.

 4. zemaitiz rašė:

  vakar per tv1 ziurejau dokumentiti filma apie pumas, pumos siaures amerikoje nykstantys gyvunai, kuriu yra keletas tukstanciu ir ju populiacija del zmoniu verzimosi i gamta (pleciamu miestu, sodybu ir t.t.) mazeja, mazeja ir del to , kad zmones savo malonumoi miskuose medzioja zoleedzius zinduolius , ju mesa sera sunims, o patys pasilieka kaili ir galva. Paskui kai isalkusios ir issekusios pumos vaiskto po savo teritorijas kur jau stove keletas sodybu ir pamato zmones, vaikus, sunis, galvijus ir juos puola ir zuzeidzia arba uzmusa (p.s. per visa XX amziu pumos s. amerikoje tera nudobusios vos 98 zmones ir daugiausia ju buvo suesta per paskutiniuosius 2 desimtmecius), tai yra kvieciama medziotoju komanda kuri issaudo visas pumas esanciuas tame regione! tai paskutine nesamone, zmoniu yra 6,5 milijardai, pries 10 metu tebuvo 5.5milijardo , ir dabar ju nuolat gauseja , ir kas , kad vienas alkanas gyvulys uzmusa zmogu, ypac jei jis nyksta , o kiek zmogus uzmusa gyvuliu vien savo malonumui, del pinigu ir t.t. juk zmogus gali matitntis ne tik mesa (p.s. as ne vegetaras)
  ka jus apie tai manote?

  kvailai mastai. taip gyvunu gaila, taciau zmones turi buti labiau saugimi uz zveris net jei ju butu 10 milijardu

 5. reiketu saudyti tuos zmones, del kuriu pumoms vis sunkiau veistis ir gyventi laisva gyvenima..

  man niekad zmogus nebus vertingesnis uz gyvuna. Gyvunai daug mielesni, jie nieko negriauna taip, kaip zmones daro.. Jie tik nori laisvai gyventi… O juos uzdaro i zoologijos sodus vaikams paspoksot…

 6. jergau, baisus man tie zoologijos sodai… privaziuoja visokiu kaimieciu, rekauja, seria visokiais saldainiais kad ir tas meskas kauno zoosode… eina sau, is viso ziauru, kai pamato ir pirstais bado lyg pasiute… o jei zveris juos i narvus uzdarytu ir eitu paspoksoti, nes neturi ka veikti.slykstu.

Parašykite komentarą