2024 28 gegužės

25 thoughts on “Prakaito kvapas

 1. Naudok priemones nuo prakaito visu pirma, visu antra dazniau gal keisk drabuzius nebus tiek daug prakaito juose ir milteliai pades + juk yra skalbiniu minkstikliai (lenore ir t.t…) kurie tikrai skaniai svepia.

 2. naudoju aš ir tuos dezodorantus ir prausiuos kas dien, ir nesijaučia to kvapo tik arti prikišus nosį jaučias, ir iš tikrūju jaučiasi tik porą dienų panešiojūs rūbą, bet neturiu galimybių taip dažnai keist kas dieną, beto kvapas ne gryno prakaito, bet kažkoks keistas, tas kvapas pasinaikina, bet plovūs kokius tris kartus, su mujlu, ir gerai trinant, man net buvo iki kraujo rankos pratrintos, sakau gal yra koks lengvesnis būdas panaikint kvapą. girdėjau su soda galima, bet tada dar keistesnis kvapas būna.

 3. Morka rašė:

  naudoju aš ir tuos dezodorantus ir prausiuos kas dien, ir nesijaučia to kvapo tik arti prikišus nosį jaučias, ir iš tikrūju jaučiasi tik porą dienų panešiojūs rūbą, bet neturiu galimybių taip dažnai keist kas dieną, beto kvapas ne gryno prakaito, bet kažkoks keistas, tas kvapas pasinaikina, bet plovūs kokius tris kartus, su mujlu, ir gerai trinant, man net buvo iki kraujo rankos pratrintos, sakau gal yra koks lengvesnis būdas panaikint kvapą. girdėjau su soda galima, bet tada dar keistesnis kvapas būna.

  tai kokia para pamirkyk pries plaunant ir viskas turetu issiplaut 🙄

 4. O prakaito kvapą labai gerai naikina tas kristalas,kurį suvilgius vandeniu reikia tept pažastis ir visas kitas prakaituojamas vietas. Jis leidžia tik skysčiams išeiti,neužkemša porų,bet sustabdo nemalonų kvapą. Jo nerasi vaistinėj.Man rodos pirkt jo yra tik special THAI ar kažkas panašaus parduotuvėse (aš nežinau tixliai,man draugė atvežė iš lt). Padeda tikrai labai. Net savo vaikinui tepu pažastis su tuo kristalu ir nesmirda visiškai grįžęs namo po ilgos darbo dienos. Ir dar pliusas tas kad jis netepa drabužių,yra bespavlis,bekvapis.

 5. Badge rašė:

  tai gerai kad prakaituoji nes kai is vis neissiskiria skysciai tai negerai,poros juos uzkemsa ir gali odos ligos pulti…

  nu nezinau man geriau su sausom pazastim vaiksciot….

 6. maciau to THAI yra pirkti net maximoj,buna arba tas kristalas kuri vandeniu slapint reikia rba purskiamas skystis tos pacios firmos,bet as tai niekad tokio nenaudojau tai nzn ar padeda.man paprasciausiai uztenka paprasto rutulinio dezodoranto

Parašykite komentarą