2024 19 balandžio

69 thoughts on “Pravardės

 1. labiausiai man istrigo mergina pravarde Zalivkinovaite (rus. zalivatsia – kalbeti be perstojo), mat daug kalbedavo
  dar pasitaike tokiu neimantriu: gesintuvas, lizdas, oranzine karve (ryza ir stora mergina)

 2. Kai dar maza buvau kieme sugalvojau tokiam berniukui pravarde griozdas, tai jam dabar apie 20 o ji visi vis dar vadina griozdu. Turejau klasioke, kuri juokesi kaip kalmaras is kempiniuko placiakelnio, tai pavadinau ja kalmaru – visiem prilipo tokia pravarde. Tolimesniu kilmiu neaiskinsiu – Priklijuotagalvis, Baidykliu stabas, Gandras, Krevetes, Ciole.

 3. Klasej kai durniuodavom tai buvau NUNU (tas siurblys is teletabiu), poto patrikas is kempiniuko, ir galiausiai sermuonelis.

  O siaip cia nera kazkokia pravarde, mane Sara zmones dar vadina, jiem matyt paprasciau atsiminti.

 4. Mano klasioakai (bernai) vadina "Roksana" kartais. O mano klasei vien zoologijos sodas. Nes kai kurie bernai turi pravardes. Bet metu pravarde ne is zoologijos sodo butu "seliukas" 😆 , pas mus klasei yra toks Silvestras, todel jam draugai sugalvojo tokia pravarde. Ir jam prilipo!

 5. Anapus rašė:

  O siaip cia nera kazkokia pravarde, mane Sara zmones dar vadina, jiem matyt paprasciau atsiminti.

  Tai gal žydaite, kad Sara vadina?

  Mane tai plikiu vadina, nes atvirksciai esu labai plaukuotas ir juodas.Ja gavau berods 5oj klasej, tai pabandykit isivaizuot penktoka, plaukuotesni uz jusu teva 😆

 6. Kažko man pravardės nelimpa, kaip nuo žasies vanduo nuslįsta.
  Bet štai vienam iš mano šefų greit pritaisėm pravardę ‘bebras’ nes į pirmąjį mūsų kaip naujų darbuotojų apmokymą atėjo su megztiniu ant kurio puikavosi užrašas "Išsaugok medį – suvalgyk bebrą"…. Beje, jis per pusantrų metų dar to nesužinojo, tad vis dar galim jam esant kambaryje pasakyt "blem, tas bebras visiškai nukvailėjo".
  O įdomiausia pravardė tai vieno kursioko – "gaurūnas".Spėkit koks jo vardas, kad tokią pravardę prilipdėm? 🙂

Parašykite komentarą